Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

Sveikos
Gal yra kas dazot juodai? Mano plaukai dazyti milkshake dazais nr1,juodi.Visai noreciau pradeti saknis dazyti siais naturaliais.O gal neimanoma???Labai laukiu atsakymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2010 11 11, 00:30)
ir dar brangesni uz paprastus... doh.gif 
o kaip jus gaunate raudona spalva sumaisius  chna dazus? smile.gif

Reikia bandyti chna ir basma santykius ir išgaunama raudona.

QUOTE(Pasakaite30 @ 2010 11 11, 00:51)
Sveikos
Gal yra kas dazot juodai? Mano plaukai dazyti milkshake dazais nr1,juodi.Visai noreciau pradeti saknis dazyti siais naturaliais.O gal neimanoma???Labai laukiu atsakymo 4u.gif

Su basma galima išgauti tamsų atspalvį, bet tikrai ne juodą. Nors vienai merginai pavyksta, bet manau čia jau jos plaukų privalumas.
Atsakyti
QUOTE(Pasakaite30 @ 2010 11 11, 01:51)
Sveikos
Gal yra kas dazot juodai? Mano plaukai dazyti milkshake dazais nr1,juodi.Visai noreciau pradeti saknis dazyti siais naturaliais.O gal neimanoma???Labai laukiu atsakymo 4u.gif

Man gaunasi BEVEIK juoda.Isbandziau tikrai daug dazymo varijantu.Man geriausias -dvizingsnis(dazoma pirmais su chna,isplaunama ir vel dazoma ,dabar jau su basma,butinai reikia dadiet i basma druskos).Daug laiko uzima,bet verta...bent jau man biggrin.gif
bet dar karta noriu pakartot,kad spalva priklauso nuo apsvietimo,buna ir atrodo juoda,bet dazniausiai BEVEIK juoda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olivka9: 11 lapkričio 2010 - 20:14
Nutariau ir as gryzti prie zoleliu smile.gif kazkada pries keturis metus dazydavau smile.gif Pamenu pradzioj kazkokie vysniniai gavosi, po to spalva grazesne smile.gif
Nusipirkau cha ir basmos zaliuose pakeliuose..eisiu paskaitineti kaip ten maisyt, nes jau primirsau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 11 11, 21:41)
Nutariau ir as gryzti prie zoleliu smile.gif kazkada pries keturis metus dazydavau smile.gif Pamenu pradzioj kazkokie vysniniai gavosi, po to spalva grazesne smile.gif
Nusipirkau cha ir basmos zaliuose pakeliuose..eisiu paskaitineti kaip ten maisyt, nes jau primirsau smile.gif

Sekmes 4u.gif
Parasyk veliau apie rezultata.
Atsakyti
QUOTE(olivka9 @ 2010 11 11, 18:13)
Man gaunasi BEVEIK juoda.Isbandziau tikrai daug dazymo varijantu.Man geriausias -dvizingsnis(dazoma pirmais  su chna,isplaunama ir vel dazoma ,dabar jau su basma,butinai reikia dadiet i basma druskos).Daug laiko uzima,bet verta...bent jau man biggrin.gif
bet dar karta noriu pakartot,kad spalva priklauso nuo apsvietimo,buna ir atrodo juoda,bet dazniausiai BEVEIK juoda.

o kiek tos druskos deti?

ir dar - jei as nuolat dazau chna+basma misiniu. Tai kazin negaliu as to dvizingsnio suoptimizuoti ir jei jau mano plaukai dazyti chna, dazyti kartais tik basma... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2010 11 12, 09:38)
o kiek tos druskos deti?

ir dar - jei as nuolat dazau chna+basma misiniu. Tai kazin negaliu as to dvizingsnio suoptimizuoti ir jei jau mano plaukai dazyti chna, dazyti kartais tik basma...  g.gif

Galit nužaliuoti.
Man tai labai nepatinka dažyti antrą sluoksnį tik basma, nes labai sunkiai išsiplauna. Po to dar kelis plovimus nuo plaukų bėga toks žaliai mėlynas vanduo
Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2010 11 11, 00:30)
o kaip jus gaunate raudona spalva sumaisius  chna dazus? smile.gif


Plikykit ne vandeniu, o raudonu vynu, kažkada bandžiau, visai patiko, tik va - atspalvio nepamenu, koks gavosi biggrin.gif
Atsakyti
O dažant dvižingsniu labai tamsi spalva gaunasi?
Atsakyti
Jeigu ta pacia diena dazysit po chnos su basma tikrai nepazaliuosit.Kita diena nebandziau-nezinau. g.gif As i basma dedu apie arbatine saukstele druskos,dar dedu kiausa ,alejuko kokio,su linu semenu nuoviru usplikau ta visa kose ir mano plaukai po dazymo tikrai ne stagarai ,o atvirksciai ,labai malonus,svelnus ir ,aisku ,blizga biggrin.gif Ir jau po kito plauku plovymo svarus vanduo. biggrin.gif
Man dazant dvizingsniu iseina tamsesne spalva ,nej dazant misiniu chnos+basma,bet manau dar spalva priklauso nuo laikymo laiko.As laikiau ir chna ir basma po dvi valandas.Manau kad galima laika trumpint ,jeigu noresi sviesesnes spalvos.
Atsakyti
QUOTE(olivka9 @ 2010 11 12, 20:18)
Jeigu ta pacia diena dazysit po chnos su basma tikrai nepazaliuosit.Kita diena nebandziau-nezinau. g.gif As i basma dedu apie arbatine saukstele druskos,dar dedu kiausa ,alejuko kokio,su linu semenu nuoviru usplikau ta visa kose ir mano plaukai po dazymo tikrai ne stagarai ,o atvirksciai ,labai malonus,svelnus ir ,aisku ,blizga biggrin.gif Ir jau po kito plauku plovymo svarus vanduo. biggrin.gif
Man dazant dvizingsniu iseina tamsesne spalva ,nej dazant misiniu chnos+basma,bet manau dar spalva priklauso nuo laikymo laiko.As laikiau ir chna ir basma po dvi valandas.Manau kad galima laika trumpint ,jeigu noresi sviesesnes spalvos.



o aliejukas butinai alyvuogiu|?
Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2010 11 12, 21:59)
o aliejukas butinai alyvuogiu|?

Ne būtinai.
Atsakyti