Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

Sveikos dar karta:]zodziu daziau dar karta,imeciau kiausa,ipyliau truputi aliejaus,ipyliau daugiau vandens ir viskas gavosi liux mirksiukas.gif smile.gif aciu bigsmile.gif
Atsakyti
Su ta kur iv atspalviai galimi saugokites doh.gif jei plaukai labai sviesus ar sviesinti galite sulaukti netiketo rezultato rolleyes.gif buvau sugalvojus tokia rudo atspalvio padazyti, plaukai lyg ir nieko buvo su tikiu vysniniu atspalviu, o ten kur sruogeles buvo pasidare ryskiai ryskiai rozines thumbup.gif kadangi priekyje buvau sviesinus truputi, tai kirpciukai buvo rooooziniai ir pora savaiciu man neissiplove, visus plaukus ir kirpciukus surisus ir prisegus vaiksciojau, kol galiausiai paprasta chna uztepiau cool.gif
Draugas taip pasibaisejo ta rozine spalva, kad db kaskart atveza chna, kad tik nepirkciau nesamoniu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fairynlovely: 09 lapkričio 2010 - 19:59
QUOTE(ernesin @ 2010 11 09, 19:20)
chna su atspalviais nebūna, tai greičiausiai bus su cheminėmis priemaišomis smile.gif



parasyta kad chna - vysnines spalvos, rudi, bet smirda tai kaip augaliniai. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(austeja11 @ 2010 11 09, 20:40)
parasyta kad chna - vysnines spalvos, rudi, bet smirda tai kaip augaliniai.    smile.gif


o jum kai uzpilate vandeniu chna nesigauna tokie guziukai dazuose ir paskui trupa kai tepi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2010 11 09, 19:57)
Su ta kur iv atspalviai galimi saugokites  doh.gif jei plaukai labai sviesus ar sviesinti galite sulaukti netiketo rezultato  rolleyes.gif buvau sugalvojus tokia rudo atspalvio padazyti, plaukai lyg ir nieko buvo su tikiu vysniniu atspalviu, o ten kur sruogeles buvo pasidare ryskiai ryskiai rozines  thumbup.gif kadangi priekyje buvau sviesinus truputi, tai kirpciukai buvo rooooziniai ir pora savaiciu man neissiplove, visus plaukus ir kirpciukus surisus ir prisegus vaiksciojau, kol galiausiai paprasta chna uztepiau cool.gif
Draugas taip pasibaisejo ta rozine spalva, kad db kaskart atveza chna, kad tik nepirkciau nesamoniu  lotuliukas.gif

Isivaizduoju kaip nesmagu buvo kai tokia ryski ir neprognozuota spalvyte gavosi. doh.gif As sau pasizadejau gyvenime daugiau nesidažyt chna su atspalviais. Si pavasari daziausi Venitos dazais,berots spalva juodoji tulpe buvo,tai kazkoks kosmaras. blink.gif Maza to kad vonia visa violetine buvo,tai dar galvos oda per 3 plovimus vos atsiplove,o plauku taip normaliai ir nenudaze. Atsizegnojau as nuo tu dazu is karto. lotuliukas.gif Kazkokio rasalo milteliu turbut imaiso,tikrai man labai nepatiko. Paprasta chna zymiai labiau man patiko.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 11 09, 19:20)
chna su atspalviais nebūna, tai greičiausiai bus su cheminėmis priemaišomis smile.gif



as tokius pirkau... Eurokose, jie nauji...

user posted image


user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo austeja11: 09 lapkričio 2010 - 21:14
QUOTE(austeja11 @ 2010 11 09, 21:09)
as tokius pirkau...  Eurokose, jie nauji... 



Parašykite kas gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 11 09, 21:12)
Parašykite kas gausis smile.gif



Siandien daziau gavos is sviesiai rudu- tokie rudai raudoni.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2010 11 09, 21:19)
Siandien daziau gavos is sviesiai rudu- tokie rudai raudoni. 



Ką darysite? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2010 11 09, 21:09)
as tokius pirkau...  Eurokose, jie nauji... 

user posted image
user posted image

O tokiu dar neteko matyti. Gal galetumete parasyti kas sudetyje parasyta? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2010 11 09, 21:44)
o   jum kai uzpilate vandeniu chna nesigauna tokie guziukai dazuose ir paskui trupa kai tepi?     ax.gif


Nea, man gaunasi normali skysta košytė be jokių guzukių.

O tuose spalvotuose reikia labai žiūrėti, ko į sudėtį prideda. Būna kažkoks procentas sodium bla bla bla ar kažkas pan, žodžiu, metalų, kad geriau spalva nukąstų. Čia ernesin gali daugiau pakomentuoti. Jei jau norit iš karto sumaišytų dažų, žiūrėkit, kad sudėty būtų vien žolės, nieko daugiau.

Aš eurokos tokią basmą pirkau (tik dėžutėj):

user posted image

Sudėtis - vien basma. Taip pat ir chna nusipirkau iš tos pačios serijos, bet dar neišbandžiau jos, nes turėjau marokietiškos chna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 10 lapkričio 2010 - 11:03
QUOTE(ernesin @ 2010 11 09, 21:22)
Ką darysite? unsure.gif



na mano naturali plauku spalva - sviesiai ruda, kai nudaziau gavos tokie tamsiai rudai raudoni, bet esu patenkinta siuo bandymu thumbup.gif , labai norejau tokiu plauku, tik dar bandysiu karta dazyti po savaites kokios gal gausis ryskesne raudona.
Papildyta:
QUOTE(Magic_girl @ 2010 11 09, 23:39)
O tokiu dar neteko matyti. Gal galetumete parasyti kas sudetyje parasyta? 4u.gif


Sudetis: Lawsonia Inermis, Kaolin, Xanthan Gum, Sodium Sulfate, Urea, Benzophenone-3, CI 76070, CI 42510.

Na tokia sudetis parasyta smile.gif. Jie nauji, ju yra tik tai Eurokos, kaina 3,49lt.

Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2010 11 10, 11:00)
Nea, man gaunasi normali skysta košytė be jokių guzukių.

O tuose spalvotuose reikia labai žiūrėti, ko į sudėtį prideda. Būna kažkoks procentas sodium bla bla bla ar kažkas pan, žodžiu, metalų, kad geriau spalva nukąstų. Čia ernesin gali daugiau pakomentuoti. Jei jau norit iš karto sumaišytų dažų, žiūrėkit, kad sudėty būtų vien žolės, nieko daugiau.

Aš eurokos tokią basmą pirkau (tik dėžutėj):

user posted image

Sudėtis - vien basma. Taip pat ir chna nusipirkau iš tos pačios serijos, bet dar neišbandžiau jos, nes turėjau marokietiškos chna.



Buvau siandien Eurokos, maciau yra dezuteje, ir visai sakyciau nebrangu reiks ir man kada pabandyti Basma.
Aisku, kazkaip neatkreipiau demesio niekad i sudeti, bet maciau ten yra Sodium ir kazkokiu CI su skaiciais. ax.gif
As matyt su ka tik uzplikytu vandeniu uzpilu, del to man guziukai gaunas. doh.gif

Pasidomejau sudetimi, tai cia daug cheminiu priemaisu: Xanthan Gum, Sodium Sulfate, Urea, Benzophenone-3, CI 76070, CI 42510.
O dar siandien viena pokeli priedo nupirkau doh.gif , bet kazkaip man plaukams sie dazai nepakenke, bet truputuka grauze verysad.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo austeja11: 10 lapkričio 2010 - 22:44
QUOTE(micefee @ 2010 11 11, 00:21)
Vava, nieko gero iš tokių dažų.  tongue.gif


ir dar brangesni uz paprastus... doh.gif
o kaip jus gaunate raudona spalva sumaisius chna dazus? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo austeja11: 11 lapkričio 2010 - 00:32