Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(selme @ 2010 11 07, 19:50)
Ne.. vis dar ryški kaip kelio ženklas  doh.gif  Mėginsiu dar ryt dažytis, tik su tirštesne mase. Močiutė nudobs mane, kad jos visus dažus sunaudojau..  lotuliukas.gif

O kiek laiko laikete mase ant plauku? As irgi rytoj planuoju dazytis. Sekmes jums. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif

QUOTE(Monmorensi @ 2010 11 05, 14:15)
tik kaip jūs išlaikot tą mišinį šiltą?? nors pakartotinai užpyliau karštu vandeniu, vis tiek košė beveik šalta gavosi. tokią vėsią ir užsitepiau.

Aš įpilu karšto vandens ar iš krano, ar užvirto ir pavėsusio (pastarasis ilgiau laikosi karštas, vandenį iš krano vis turiu pakeisti karštesniu) į indą, į jį įdedu indą su koše ir, kadangi kraštai būna panardinti į tą karštą vandenį, po kurio laiko košė sušyla... Būna šilta iki kol visą užsitepu. mirksiukas.gif

QUOTE(Selga @ 2010 11 05, 20:25)
Bet klausimas- ar dar kas nors sakė, kad šaknys atrodo nevykusiai dažytos? bigsmile.gif  Nebūčiau linkusi vėl atsiduot chemijai ir geroms šaknų dažytojoms, kurios ja naudojasi  schmoll.gif

Nors klausimas adresuotas ne man, tačiau kadangi ta tema turiu šviežios patirties - pasisakysiu. Aš chna/basma plaukus dažausi maždaug 10mėn., jeigu gerai pamenu... g.gif . Prieš kiek daugiau nei savaitę buvau kirpykloje ir mano kirpėjas taipogi pastebėjo negerai nusidažiusias šaknis (tiksliau jos atrodė visai nenusidažę...). Aš ir pati tą pastebėjau, ypatingai, kai susirišu plaukus matosi... Mano plaukai daugelį metų buvo dažyti cheminiais dažais, tad plaukai per visą ilgį nusidažę labai gražiai, o natūralios šaknys - ne. Bet mano kirpėjas atvirkščiai, patarė man likti prie chna/basma, nes mano plaukai ilgoki, o ir toliau juos noriu auginti. Jisai tiesiog patarė pora kartų nusidažyti tik šaknis ir pasižiūrėti, gal spalva susilygins... Planuoju taip ir padaryti, žiūrėsiu kas gausis... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Felicity*: 08 lapkričio 2010 - 00:12
Sveikos! 4u.gif Na ka, nusprendziau ir as pabandyti plaukus dazyti su chna ir basma. Tik vat bijau, kad tik neprisidaryciau sau bedu g.gif pirkau chna ir basma maximoj. chna "iranskaja", bespalve, basma irgi "iranskaja". Tai at db turiu klausimeliu: ant pakuotes parasyta, kad reikia is pradziu dazyti su chna, o po to su basma. Bet skaiciau ankstesnius forumo pranesimus, tai chna ir basma maise. Tai kazin ar nereiktu ir man maisyt, dar paskambinau draugei, tai ji prigasdino, jog busiu zalia jei nesumaisysiu. ka patarsit? beje nezinau ar man uzteks vieno pakelio chna ir vieno basmos... mano plaukai zemiau peciu ir nemazai ju yra. tai vat kiek reiktu norint nudazyt pusilgius plaukus? ir dar skaiciau, kad aliejaus dedat. o paprastas alyvuogiu gerai? man kazka reik su savo plaukais daryti, nes jie sausi, veliasi siaubingai! anksciau daziau su dazais, nebenoriu jau to toliau testi, svajoju, kad atsigautu mano plaukai. Tai jei galit, patarkit man.
Atsakyti
QUOTE(tofee @ 2010 11 08, 11:52)
Sveikos!  4u.gif  Na ka, nusprendziau ir as pabandyti plaukus dazyti su chna ir basma. Tik vat bijau, kad tik neprisidaryciau sau bedu  g.gif  pirkau chna ir basma maximoj. chna "iranskaja", bespalve, basma irgi "iranskaja". Tai at db turiu klausimeliu: ant pakuotes parasyta, kad reikia is pradziu dazyti su chna, o po to su basma. Bet skaiciau ankstesnius forumo pranesimus, tai chna ir basma maise. Tai kazin ar nereiktu ir man maisyt, dar paskambinau draugei, tai ji prigasdino, jog busiu zalia jei nesumaisysiu. ka patarsit? beje nezinau ar man uzteks vieno pakelio chna ir vieno basmos... mano plaukai zemiau peciu ir nemazai ju yra. tai vat kiek reiktu norint nudazyt pusilgius plaukus? ir dar skaiciau, kad aliejaus dedat. o paprastas alyvuogiu gerai? man kazka reik su savo plaukais daryti, nes jie sausi, veliasi siaubingai! anksciau daziau su dazais, nebenoriu jau to toliau testi, svajoju, kad atsigautu mano plaukai. Tai jei galit, patarkit man.

Sveika 4u.gif
Visų pirma bespalvė chna netinka, reikalinga paprasta. Galima dažyti arba sumaišius chna su basma arba pirmiau chna, po to basma(tuomet tamsesnis atspalvis išgaunamas). Dviejų pakelių visiems plaukams tikrai neužteks, bent keturių mano manymu reikėtų. Iš karto įspėju jog dažymas šiomis žolėmis taip pat sausina plaukus, taigi kaukė/balzamas po to būtini, nes jei ir taip sausi plaukai, tai negalėsi įkišti pirštų į juos. Alyvuogių aliejus tinka, gali įpilti valgomą šaukštą į jau užplikytą masę.
Atsakyti
dekui drinks_cheers.gif na, o kur tada panaudoti ta bespalve? negi ismesti? ir beje, kur tada tos ormalios chna nusipirkt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tofee @ 2010 11 08, 13:21)
dekui  drinks_cheers.gif  na, o kur tada panaudoti ta bespalve? negi ismesti? ir beje, kur tada tos ormalios chna nusipirkt?  g.gif


Galima sunaudoti kaip kaukę plaukams. Normalios chna turėtų būti toj pačioj Maximoj, aš Kosmadoj pirkau berods.
Atsakyti
Mano basma (t.y. tamsumas) nusiplove g.gif (daziau pries menesi).
Bandysiu vel. Tik jau nezinau, ar vel dviem zingsniais (nebesinori tureti reikalu su viena basma smile.gif).
Atsakyti
Man spalva pasiplovė (ypač pasimatė ant žilų plaukų doh.gif ), kai sugalvojau galvą perskalauti su acto tirpalu doh.gif .
Tiesa, aš kolkas su chna ir basma dažiau dar tik vieną kartą, tai gal dar dėl to spalva nebuvo gerai įsigėrusi į plauką g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites. 4u.gif Daziau vakar saknis vien su chna,nes like plaukai dar tamsus nuo cheminiu dazu. Maisiau chna su dviem sauksteliais cinamono ir plikiau kava,ilasinau keleta lasu rozmarinu EA. Spalvyte gavosi tokia sodriai kastonine ir smarkiai "paryzino" mano ziliukus,daug geriau "nukando" nei dažant chna su basma kartu. Dabar galvoju ar basma dazyt,patinka man ta spalvyte bet gal ziliukai patamsetu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2010 11 05, 13:15)
tai kad nenusiplauna jie, tik pablunka. po vieno dažymo spalva gal nebus tokia ryški kaip po kelių, bet visiškai kad nusiplautų, manau, taip nebus  4u.gif

dažau jau keletą metų (jau ir pati nebeatsimenu kiek tiksliai), bet tik užvakar sugebėjau užpiltą vandeniu mišinį palaikyt kelias valandas, o tik po to dažyt. visada dažydavau su šviežiai užpilta koše. tikrai spalva gražesnė ir, atrodo, kad geriau įkibo. tik kaip jūs išlaikot tą mišinį šiltą?? nors pakartotinai užpyliau karštu vandeniu, vis tiek košė beveik šalta gavosi. tokią vėsią ir užsitepiau.



as tai irgi palaikau pora min, su sviezia dazau, bet kai ismaisau man gaunasi kosele su guziukais ir kai dazau tai trupineliai krenta. doh.gif dabar ka tik nusidaziau vysnine spalva laikau bet nezn ar man ji gausis tokia nes mano sviesiai rudi plaukai. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2010 11 08, 12:27)
Galima sunaudoti kaip kaukę plaukams. Normalios chna turėtų būti toj pačioj Maximoj, aš Kosmadoj pirkau berods.



o as maciau yra chna po 1,99 droge ir nauju atspalviu po 3,99 Eurokos. ax.gif Bet jie pokeliais mazais po 25g. O pas jus kokie?
Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2010 11 09, 14:50)
o as maciau yra chna po 1,99 droge ir nauju atspalviu po 3,99 Eurokos. ax.gif  Bet jie pokeliais mazais po 25g.  O pas jus kokie?


Aš visgi sumaišiau, pirkau Eurokos, ne Kosmadoj. Pas mane dėžutėse po 2 maišelius, viso svoris 125g. Dėžutės rusiškos.
Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2010 11 09, 13:50)
o as maciau yra chna po 1,99 droge ir nauju atspalviu po 3,99 Eurokos. ax.gif  Bet jie pokeliais mazais po 25g.  O pas jus kokie?

chna su atspalviais nebūna, tai greičiausiai bus su cheminėmis priemaišomis smile.gif
Atsakyti