Įkraunama...
Įkraunama...

nepasitikiu vaikinu

QUOTE(MELETA*** @ 2010 10 04, 12:38)
A tai kelinta čia jau jūsų tema apie tą patį??? Ar vienoj temoj neišsitenkat? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

http://www.supermama...howtopic=644218

http://www.supermama...howtopic=640999

Ten patarimus blogus duoda,gal čia geresni bus hihihi.gif
Atsakyti
as nesuprantu is vis kur cia ta beda? blink.gif visi zmones iseina su draugais, isgeria, buna ir kitos lyties atstovu, na ir kas cia tokio?
Atsakyti
na pakeitem jam dbr tel,korta ir viskas tik gereja:)sake gailisi del visko ir daug ka apmaste kai savaite laiko nesimatem.
Atsakyti
Nusivylusi,wau!Trys temos apie viena ir tapati-jusu nesubrendima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 30, 23:33)
na gal pradetume gyvent ir pasikeistu viskas i gera puse arba i bloga puse.ir siap ilgai draugaujam tai kaip gyventume gal igautume vienas kitu pasitikejima.

Jei jau dabar nepasitikima vienas kitu, tai kaip dar bendrą gyvenimą planuoti? g.gif
Atsakyti
Taigi jau buvo diskutuota apie jusu nepasitikejima. Jums suniuka gi jusu vaikinas padovanojo, tai kokie dar klausimai apie neistikimybe? g.gif
Atsakyti
QUOTE(biziukas @ 2010 10 25, 17:28)
Taigi jau buvo diskutuota apie jusu nepasitikejima. Jums suniuka gi jusu vaikinas padovanojo, tai kokie dar klausimai apie neistikimybe?  g.gif

cha cha cha lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 30, 15:12)
mes jau 4,5 metu kartu,bet tiek daug visko gero ir blogo buvo..skyremes,taikemes.bet vistiek kartu.atrodo dbr viskas gerai,bet nepasitikiu juo.kai jis iseina su draugais pabut,isgere ko nors...kazkip visko prisigalvoju,kad atsiranda ir panu,nes ka jie ten vieni namie gers..ji myliu ir neisivaizduoju salia saves kito vaikino.jis man siulo gyventi kartu.gal ir verta kai tiek laiko draugaujam,gal viskas kitaip butu ir i gera puse.apsislifuotume:).jis siap nera geras zmogus kitiem,bet man geras:)

Nuvyle nors karta? Ne, tvarkytis reik su savim. Taip? Gerai pagalvociau ar testi toliau santykius be pasitikejimo
Atsakyti
laikas viska sudelios i vietas...
Atsakyti
tai aisku sutik gyvent kartu..ilgai draugaujat jau, be to ir apsislifuosit kartu budami
Atsakyti
kad nzn jau ar kas bus is vis.suzinojau,kad jis draugaudamas su manim pora men miegojo su kita,apgaudinejo mane..taip skaudu,bet myliu ji be galo...
Atsakyti
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 30, 14:12)
mes jau 4,5 metu kartu,bet tiek daug visko gero ir blogo buvo..skyremes,taikemes.bet vistiek kartu.atrodo dbr viskas gerai,bet nepasitikiu juo.kai jis iseina su draugais pabut,isgere ko nors...kazkip visko prisigalvoju,kad atsiranda ir panu,nes ka jie ten vieni namie gers..ji myliu ir neisivaizduoju salia saves kito vaikino.jis man siulo gyventi kartu.gal ir verta kai tiek laiko draugaujam,gal viskas kitaip butu ir i gera puse.apsislifuotume:).jis siap nera geras zmogus kitiem,bet man geras:)


O dabar kitai merginai geras thumbup.gif
Atsakyti