Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

QUOTE(kankan @ 2011 04 08, 12:26)
hmmm  g.gif  tiksliai nezinau,bet savaite kazkur uztrukau su literaturos paieska,ir skaitymu ju,na knygu apdorojimu,kur kas mazdaug surasyta ziurejau... o parasiau per 2 sav.kazkur,na tik dar reik dadet biski...o praktikos dar net nepradejau...bet praktika manau uztruks ilgiau,bet zadu pasispausti,rimciau kibt i darbus,nes reik pasilikti laiko visokiems tecniniams dalykams...

labas  4u.gif


Na va man kažkur menesis liko parasyti darbą, nes reikia atiduoti darbą iki gegužės 20 d., dar reikia taisyti teorinę dalį, teks stipriai susiimti, praktikine dalis apie 25 psl. mažiausiai. Kaip tau sekasi gal rašai jau praktikinę dalį?
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 04 12, 22:24)
Na va man kažkur menesis liko parasyti darbą, nes reikia atiduoti darbą iki gegužės 20 d., dar reikia taisyti teorinę dalį, teks stipriai susiimti, praktikine dalis apie 25 psl. mažiausiai. Kaip tau sekasi gal rašai jau praktikinę dalį?

man pristatyti geguzes 16d katedriniui doh.gif dar ir as teorine dali taisau,paskutine dalis kazko sunkiai rasosi,truksta knygu jai,esu uzsisakiusi biblej,bet vis negaunu doh.gif man ir reik jau stipriai susiimt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kankan @ 2011 04 13, 00:21)
man pristatyti geguzes 16d katedriniui  doh.gif  dar ir as teorine dali taisau,paskutine dalis kazko sunkiai rasosi,truksta knygu jai,esu uzsisakiusi biblej,bet vis negaunu  doh.gif man ir reik jau stipriai susiimt  unsure.gif


Sveika, kaip tau sekasi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 04 14, 21:32)
Sveika, kaip tau sekasi? smile.gif

kazkaip sunkiai su praktine dalimi... doh.gif ir literaturos tik 20 teturiu panaudojusi,o reik nuo 20-25,na bent minimuma turiu...
kaip tau?
Atsakyti
Na šia savaitę man buvo egzaminai, išsilaikiau paskutinius 4u.gif Tai liko tik bakalauras. Reikia man taisyti dar teoriją. Man ir sunkiai einasi. Tik keles lenteles darbui pasidariau ir viskas.
Atsakyti
Ir manes laukia bakalaurinio darbo uzbaigimas ax.gif Atideliojau atideliojau, o dabar visai susikaupti negaliu blush2.gif Sakykit, o jus daznai su savo darbo vadovais bendraujate rolleyes.gif Nes as cia viena bendramoksle turiu, tai ji zada pasirodyti pas destytoja tik pabaigusi darba ir isivaizduoja, kad nereikes nieko taisyti, o pilnai uzteks pirminio varianto. Kaip tipo parasau, nunesu, apsiginu ir baigta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kankan @ 2011 04 14, 20:20)
ir literaturos tik 20 teturiu panaudojusi,o reik nuo 20-25,na bent minimuma turiu...
kaip tau?

tik tiek literaturos praso? pas mus reikia viena nuoroda per 100- 150 zodziu, tai apie 80- 100 reiks blink.gif

QUOTE(racke @ 2011 04 15, 10:14)
Ir manes laukia bakalaurinio darbo uzbaigimas  ax.gif  Atideliojau atideliojau, o dabar visai susikaupti negaliu  blush2.gif Sakykit, o jus daznai su savo darbo vadovais bendraujate  rolleyes.gif  Nes as cia viena bendramoksle turiu, tai ji zada pasirodyti pas destytoja tik pabaigusi darba ir isivaizduoja, kad nereikes nieko taisyti, o pilnai uzteks pirminio varianto. Kaip tipo parasau, nunesu, apsiginu ir baigta  tongue.gif

as su ja susitinku apie kas 4- 6 savaites, bet vis dazneja susitikimai kuo arciau pridavimo datos (19 Liepos). O del pazistamos, tai ji kogero nelabai pagavo kampa kam vadovai skirti g.gif nes jie juk ten tam kad pakelti darbo kokybe savo patirtimi, nuo ko bus geresnis pazimys ax.gif o jei nueisi tik jau po viskam, tai kad ir patars ka- jau nelabai bus laiko kada pataisyt g.gif bent jau mum taip aiskino rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2011 04 15, 15:16)
tik tiek literaturos praso? pas mus reikia viena nuoroda per 100- 150 zodziu, tai apie 80- 100 reiks  blink.gif
as su ja susitinku apie kas 4- 6 savaites, bet vis dazneja susitikimai kuo arciau pridavimo datos (19 Liepos). O del pazistamos, tai ji kogero nelabai pagavo kampa kam vadovai skirti  g.gif  nes jie juk ten tam kad pakelti darbo kokybe savo patirtimi, nuo ko bus geresnis pazimys  ax.gif  o jei nueisi tik jau po viskam, tai kad ir patars ka- jau nelabai bus laiko kada pataisyt  g.gif  bent jau mum taip aiskino  rolleyes.gif

20-25 knygos manau yra daug... is kur tiek knygu gal istraukt kaip tu nurodei blink.gif mano temai tikrai daugiau nesurinkciau... ir kur tiek sukisti reiketu i 50 lapu,taip iseitu is kiekvienos knygos po pastraipele vos vos... cia knygu tiek,ne nuorodu reik...
as einu kas savaite,nes yra skirta viena diena i savaite... ir siandien gryzau su palaiminimu pradet praktika thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kankan @ 2011 04 15, 16:45)
20-25 knygos manau yra daug... is kur tiek knygu gal istraukt kaip tu nurodei  blink.gif mano temai tikrai daugiau nesurinkciau... ir kur tiek sukisti reiketu i 50 lapu,taip iseitu is kiekvienos knygos po pastraipele vos vos...  cia knygu tiek,ne nuorodu reik...
as einu kas savaite,nes yra skirta viena diena i savaite... ir siandien gryzau su palaiminimu pradet praktika  thumbup.gif

nu mum reikia tiek (80 - 100) skirtingu saltiniu, tai ne tik knygos, bet ir straipsniai is zurnalu (zinoma atitinkamu, ne bet kokiu), visoki valstybiniai dokumentai kurie kalba apie atitinkama dalyka ir tt... tai nesvarbu kiek kartu ta pacia knyga naudoji- ji tik viena nuoroda ax.gif net uzpavydejau kad jum tik tiek reikia biggrin.gif mum tiek (20 - 25) vienam rasiniui reikia naudot blush2.gif o cia vos ne 3 kart ilgesnis darbas nei rasinys ax.gif
Saunu kad daznai susitikt iseina su vadovu thumbup.gif geriau jau rasyt su palaiminimu, negu daug padarius pasakytu kad perrasyt reikia drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal galėtumėte rekomenduoti žmogų, kuris galėtų gegužės mėnesį man išversti į anglų kalbą diplominio darbo santrauką?
Atsakyti
Kaip Jums sekasi rašyti, ar daug esate pasirašiusios?Kiek dar liko, aš tai neseniai, pradėjau praktiką rašyti tai sunkiai einasi, o liko man parašyti apie 25 lapą, tik mėnesis, ir visas darbas turi būti pristatytas. Ar įmanoma aš jau nusivylusi savimi. schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Kaip sekasi rasymai? kaip sekesi tom kurios jau pridavet? bigsmile.gif kaip noreciau kad jau ir mano vargelis butu pasibaiges blush2.gif

O as prie bakalaurinio paskutiniu metu nelabai turiu kada prisest, nes jei ir prisedu mokintis, tai rasau rasinius doh.gif viena jau pridaviau antradieni, kitas ateinanti antradieni bus priduotas ir tada jau griebsiu bakalaura uz ragu, nes kaip pasirasius kelis lapus taip ir nepajudejus toliau doh.gif geda peleda blush2.gif
Atsakyti