Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

Sveikos visos rasancios smile.gif

As kita savaite irgi turiu kazkiek nusiust mokytojai patikrinimui, tai ziuresim kaip ivertins unsure.gif apie 4 puslapius pasirasius pakolkas, tai dar oiii kiek darbo pries akis doh.gif o dar 2 rasinius iki sio menesio galo priduot turiu doh.gif na bet kaip nors, juk taip gera bus Liepos gale kai jau viskas bus padaryta ir priduota thumbup.gif
Atsakyti
O mane kamuoja blogos nuotaikos, kad siemet as neapsiginsiu. Atrodo man, kad viskas pas mane blogai. Kita sav. dar trys egzaminai. Norėčiau ir aš apsiginti, man tai birželį būtų gynimas. Einu skaityti, bandysiu galvoti apie praktikinę dalį. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 04 05, 12:42)
O mane kamuoja blogos nuotaikos, kad siemet as neapsiginsiu. Atrodo man, kad viskas pas mane blogai. Kita sav. dar trys egzaminai. Norėčiau ir  aš apsiginti, man tai birželį būtų gynimas. Einu skaityti, bandysiu galvoti apie praktikinę dalį.  schmoll.gif

ziurek ka destytoja sakys- juk dar turi pakankamai laiko pataisyt jei kas negerai g.gif stenkis nenusiteikt pesimistiskai 4u.gif as irgi kai pagalvoju kiek darbo padaryt turiu, tai baisu darosi, bet zinau kad niekur nedingsiu ir tikrai siemet pasibaigt noriu unsure.gif ir ne tik pasibaigt, bet dar ir gerai pasibaigt noriu blush2.gif taip kad nenuleisk ranku- dar turi laiko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Astreja-: 05 balandžio 2011 - 15:23
QUOTE(svaceja @ 2011 04 05, 11:30)
Nu va mergaitės išsiunčiau savo dėstytojai teoriją pirmą kartą,vakar. Tai laukiu vertinimu, susitiksiu su dėstytoja tik kitą savaitę. Reikia iki balandžio 26 d. parašyti jau preliminarų darbą. Per 3 nepilnas sav. parašyti praktinę dalį., net nežinau nuo ko reikia pradėti.  unsure.gif

oi tu tiek nepergyvenk,parasysi tu ta darba pamatysi mirksiukas.gif aukstyn nosi!!!

Sveikos 4u.gif
mano darba teorine dali jau ivertino,na pasake tik kelis pataisymus thumbup.gif tai tikiuos greitu laiku uzbaigt su teorija... ax.gif siandien apsigyniau praktika,tik pazymio nezinau dar,tai beliko mintys tik apie diplomini...

as tai esu su dviem vaikais,vyras uzsienyje,ir masinos neturiu,bet ir tikiuosi kaip nors uzbaigti,kad ir mazesniu ivertinimu nei noretusi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kankan: 05 balandžio 2011 - 16:54
Kankan, saunuole thumbup.gif zinoma, kad uzbaigsi, o pazymiai, bent jau pas mane, dazniausiai gaunasi mazesni negu norisi, bet bent rasant stengiuosi nusiteikt, kad bus gerai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Norejau paklausti, jūsų ar jus pačios rasote darbus, ar naudojates kitų darbai rasydamos?
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 04 07, 00:44)
Norejau paklausti, jūsų ar jus pačios rasote darbus, ar naudojates kitų darbai rasydamos?

na as rasau pati,nes nera grynai ta tema net parsisiusti man,bet jei butu tikrai parsisiusciau,kad butu bent kuo vadovautis...

labas rytas 4u.gif sia savaite visai nebeprisedau prie darbo,kazko nesinori... siandien reiks butinai jau sest,o tai savaitgali isvaziuoju ir nebus kada doh.gif
Atsakyti
As irgi pati rasau ax.gif

Man siandien per pietus valandai i uni reikia, o likusi laika nusiteikus prie rasymo dirbt. Bet lauke toookia grazi diena, saule jau dabar aukstai, tai jauciu reiks kantrybes namie issedet cool.gif nebent i balkona issinesiu rasymus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kankan @ 2011 04 07, 08:01)
na as rasau pati,nes nera grynai ta tema net parsisiusti man,bet jei butu tikrai parsisiusciau,kad butu bent kuo vadovautis... 

labas rytas  4u.gif  sia savaite visai nebeprisedau prie darbo,kazko nesinori... siandien reiks butinai jau sest,o tai savaitgali isvaziuoju ir nebus kada  doh.gif


Norėjau paklausti, per kiek laiko parašei teoriją? Ir kiek jau turi parašiusi praktinės dalies?
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 04 08, 11:43)
Norėjau paklausti, per kiek laiko parašei teoriją? Ir kiek jau turi parašiusi praktinės dalies?

hmmm g.gif tiksliai nezinau,bet savaite kazkur uztrukau su literaturos paieska,ir skaitymu ju,na knygu apdorojimu,kur kas mazdaug surasyta ziurejau... o parasiau per 2 sav.kazkur,na tik dar reik dadet biski...o praktikos dar net nepradejau...bet praktika manau uztruks ilgiau,bet zadu pasispausti,rimciau kibt i darbus,nes reik pasilikti laiko visokiems tecniniams dalykams...

labas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kankan: 08 balandžio 2011 - 11:26
moteros, kaip reik spirt sau į sėdimąją? nieko neturiu teorijai, 04.22 reikia vadovei priduot 1 dalį (viso 3, kaip žinia). vienas dalykas stabdo - 04.13 praktikos gynimas, reikia ataskaitą jam rengt. antras dalykas - 05.09 egzas, reikės jam dar pasimokyt. trečias - turiu pasidarius praktikos dėka beveik visą (nes dar pataisyt turbūt reikės vietom) praktinę dalį ir tiesiog neina prisiverst rašyt teorijos doh.gif siaubas kažkoks..
Atsakyti
Labas visoms mirksiukas.gif pagaliau ir aš prisėdau prie savo balakalaurinio rašymo blush2.gif vos kelios savaitės liko, neramu darosi doh.gif Turiu klausimą. Sudarinėdamos anketą kalsuimus belekokius metat susijusius su tema ar sudarinėjat tą specialų klausimų tinklelį? g.gif
Atsakyti