Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

sveikos panelės smile.gif pas mane jau yra keliolika puslapių, bet va atradau duomenų bazes (kurias galėjau atrast ir pirmam kurse, o man džiaugsmo čia prieš kelias dienas buvo kaip Ameriką atradus, nors, jaučiu visi seniausiai jomis naudojasi, tik aš žioplė ne, bet geriau juk vėliau nei niekada ), kur galima jungtis iš namų per universitetą, prisisiunčiau straipsnių, pasiskaičiau, ir toks šūdas atrodo viskas, ką esu padarius verysad.gif , dabar viską taisyt ir verstis reikia.. ir taip tingisi, pavasaris ant nosies, tas vertimas taip vargina, ir apskritai kartais jaučiu, kad pas mane smegenėlėse trumpina, atrodo taip sunku išsireikšt ką žinai.. smile.gif na stiprybės visoms ir sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eilizė @ 2011 03 25, 15:55)
sveikos panelės smile.gif pas mane jau yra keliolika puslapių, bet va atradau duomenų bazes (kurias galėjau atrast ir pirmam kurse, o man džiaugsmo čia prieš kelias dienas buvo kaip Ameriką atradus, nors, jaučiu visi seniausiai jomis naudojasi, tik aš žioplė ne, bet geriau juk vėliau nei niekada ), kur galima jungtis iš namų per universitetą, prisisiunčiau straipsnių, pasiskaičiau, ir toks šūdas atrodo viskas, ką esu padarius  verysad.gif , dabar viską taisyt ir verstis reikia.. ir taip tingisi, pavasaris ant nosies, tas vertimas taip vargina, ir apskritai kartais jaučiu, kad pas mane smegenėlėse trumpina, atrodo taip sunku išsireikšt ką žinai..  smile.gif na stiprybės visoms ir sėkmės smile.gif

nu nu isduok paslapti ir kaip cia reikia daryti g.gif ax.gif
Atsakyti
Sveiki, jungiuosi ir aš prie jūsų, reik rašyt baigiamąjį darbą, jau mažai laiko belikę, bet, kad niekaip neįsivažiuoju, niekaip su dėstytoja nesusikalbu, netinka mano plano formuluotės, o konkrečiai nepasiūlo kaip rašyt, mato, kad sunku jau suprast kaip kas turi tada būti. Rašau apie valtybinį soc. draudimą, gal kas pasidalinsite kokiomis mintimis ką būtų galima daryti praktinėje dalyje g.gif
Atsakyti
QUOTE(lorjust @ 2011 03 27, 18:32)
Sveiki, jungiuosi ir aš prie jūsų, reik rašyt baigiamąjį darbą, jau mažai laiko belikę, bet, kad niekaip neįsivažiuoju, niekaip su dėstytoja nesusikalbu, netinka mano plano formuluotės, o konkrečiai nepasiūlo kaip rašyt, mato, kad sunku jau suprast kaip kas turi tada būti. Rašau apie valtybinį soc. draudimą, gal kas pasidalinsite kokiomis mintimis ką būtų galima daryti praktinėje dalyje  g.gif

rasyk analize, balanso ,pelno nuostolio, kaip keitesi,kodel ir panasiai. Arba jei gauni tokius duomenis,gali rasyti "Plano ir ivykdymo analize". tikiuos aiskiai parasiau g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kankan @ 2011 03 25, 18:08)
nu nu isduok paslapti ir kaip cia reikia daryti  g.gif  ax.gif


na čia priklauso nuo universiteto smile.gif aš iš vdu esu bet mačiau pas draugą ktu tas pats, tik duomenų bazės labiau apie technikos dalykus. galiu lažintis, kad visuose universitetuose yra. reikia eiti į universiteto bibliotekos puslapį, ten turėtų būti ir apie duomenų bazes parašyta. pas mus, vdu, galima jungtis iš namų, reikia tik pakeisti naršyklės nustatymus ir prisiregistruoti, nežinau kaip kituose universitetuose, tačiau jei nėra tokios paslaugos, kaip kad prisijungti iš namų, viską galima atlikti skaityklose rolleyes.gif ir jei kas neaišku, Jums turėtų padėti skaityklų darbuotojai smile.gif sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos likimo draugės 4u.gif

rašau ir aš bakalaurinį.. kolkas lėtai.. doh.gif
informacijos prisirinkau, perskaiciau tikrai nemažai..jau ir maišytis pradėjau..
įvadą planuoju kaip tik gale rašyt g.gif man sunkiai jis visada rašosi..
kolkas turiu susidejusi stambų turinį, ir tom temom renku inofrmaciją....o vėliau iš tų didėlių skyrių, gal išeis ką smulkint.. g.gif na tikiuos gal kaip nors pavyks parašyt..nors pradžia sunki... 4u.gif laiko mažai...nu bet ką padarysi jeigu taip gavosi.. unsure.gif
sekmės visoms 4u.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

na as jau baigineju teorine dali thumbup.gif tik ziuresiu,kaip destytoja ivertins,ar nereiks tik daug taisyt,na ziuresiu,kita antradieni tegalesiu nunest... ax.gif
Atsakyti
Aš ir dar su teorija vargstu, bet ir nebedaug liko, parasyt kai kur išvadas turiu, ir taip kai ką taisinėju. Tikiuosi per savaitgali pabaigsiu. Žinokit, kuo daugiau skaitau, tuo daugiau mano darbas man nebepatinka. Matysim, ką dėstytoja pasakys.
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 04 02, 22:03)
Aš ir dar su teorija vargstu, bet ir nebedaug liko, parasyt kai kur išvadas turiu, ir taip kai ką taisinėju. Tikiuosi per savaitgali pabaigsiu. Žinokit, kuo daugiau skaitau, tuo daugiau mano darbas man nebepatinka. Matysim, ką dėstytoja pasakys.

taip ir man yra doh.gif dabar laukiu destytojos verdikto... vis atrodo,kad galejau kazka mandriau parasyt ir panasiai... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kankan @ 2011 04 02, 22:10)
taip ir man yra  doh.gif  dabar laukiu destytojos verdikto... vis atrodo,kad galejau kazka mandriau parasyt ir panasiai...  unsure.gif


O as galvoju, arba bus labai blogai, arba gerai, kad nesugesbesiu apsiginti schmoll.gif
Atsakyti
laba diena. jungiuos ir aš - reik moralinio palaikymo ir spyrio į sėdimąją laugh.gif
turiu temą pakankamai plačią, atrodo ne itin sunkią. turiu jau padarius ir pagrindinį tikslą (nubrėžtą modelį), tai kaip ir padaryta praktinė dalis. liko teorinė - aprašyt viską: tiek pagamintą modelį, tiek apskritai pirmą ir antrą dėstymo dalį. studijuoju informatiką. ir štai NIEKAIP neina prisiverst... ar yra čia tokių, kurios rašė darbą informatikos tema? klausiu ir pati šypsausi - turbūt nelabai... unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nu va mergaitės išsiunčiau savo dėstytojai teoriją pirmą kartą,vakar. Tai laukiu vertinimu, susitiksiu su dėstytoja tik kitą savaitę. Reikia iki balandžio 26 d. parašyti jau preliminarų darbą. Per 3 nepilnas sav. parašyti praktinę dalį., net nežinau nuo ko reikia pradėti. unsure.gif
Atsakyti