Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

Aš tai studijuoju ŠU, ekonomika nekivaizdžiai. Dabar 5 kursas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 03 07, 07:01)
Aš tai studijuoju ŠU, ekonomika nekivaizdžiai. Dabar 5 kursas  smile.gif

aisku smile.gif kazkaip ispradziu kai pasakei 'ir ne Lietuvoje' pagalvojau gal ir tu ne blush2.gif

O as niekaip vis dar neapsisprendziu del tos temos doh.gif jauciu teks siandien po pamoku prisest ir gerai apsvarscius galimybes apsisprest blush2.gif man reik spaudimo, kad mokinciaus doh.gif ir dabar va, dar savaite turiu iki nustatytos datos, tai ir tempou guma doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Kuo greičiau apsispręsi temą, tuo bus lengviau Tau pačiai. Mam irgi sunku pradėti rašyti, bet kai jau kažką pradedi rašyti ir užsikabini. Visupirma pasirašyk tūrinį ką rašysi, taip pat įvadą, bus lengviau ir informacijos ieškotis.
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2011 03 07, 10:52)
aisku  smile.gif  kazkaip ispradziu kai pasakei 'ir ne Lietuvoje' pagalvojau gal ir tu ne  blush2.gif 

O as niekaip vis dar neapsisprendziu del tos temos  doh.gif  jauciu teks siandien po pamoku prisest ir gerai apsvarscius galimybes apsisprest  blush2.gif  man reik spaudimo, kad mokinciaus  doh.gif  ir dabar va, dar savaite turiu iki nustatytos datos, tai ir tempou guma  doh.gif  blush2.gif


Kaip tau sekasi ar prdejei a jau rasyti?
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 03 18, 12:23)
Kaip tau sekasi ar prdejei a jau rasyti?

Dekui kad klausi 4u.gif Pamazu vis judu i prieki drinks_cheers.gif tema parinkta, kaip kas irgi jau galutinai nuspresta ir suplanuota. Pirmadieni einu susitikt su mokytoja kuri kaip literaturos ieskot padeda, atsako i klausimus thumbup.gif

Kaip paciai sekasi?

kaip kitom? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Astreja-: 18 kovo 2011 - 13:32
sveikos 4u.gif

na as jau pagaliau parasiau turini ir ivada ax.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Prisijungsiu ir aš prie Jūsų 4u.gif Reikia tai pat parašyti bakalaurini darba tema ,,Lietuvos bankininkystės sektoriaus vystymosi tyrimas" laikas jau pradeti rašyti bet nelabai žinau nuo kuo pradeti...net baisu jau darosi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2011 03 18, 14:29)
Dekui kad klausi  4u.gif  Pamazu vis judu i prieki  drinks_cheers.gif  tema parinkta, kaip kas irgi jau galutinai nuspresta ir suplanuota. Pirmadieni einu susitikt su mokytoja kuri kaip literaturos ieskot padeda, atsako i klausimus  thumbup.gif

Kaip paciai sekasi?

kaip kitom?  smile.gif


as taip pat dar vis skaitau teoriją, planuoju ką rašysiu, reikia susisteminti literatūra. turiu parašius apie 8 lapus teorijos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kankan @ 2011 03 18, 15:01)
sveikos  4u.gif

na as jau pagaliau parasiau turini ir ivada  ax.gif


turinį ir įvadą sunkiausiai pasirašyti. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sensoria @ 2011 03 18, 15:27)
Labutis 4u.gif
Prisijungsiu ir aš prie Jūsų 4u.gif Reikia tai pat parašyti bakalaurini darba tema ,,Lietuvos bankininkystės sektoriaus vystymosi  tyrimas" laikas jau pradeti rašyti bet nelabai žinau nuo kuo pradeti...net baisu jau darosi  verysad.gif


o ką tu mokaisi? bakalaure ar magistre?kiek laiko dar turi darbo rašymui? unsure.gif
Atsakyti
Laba diena,
atlieku tyrima apie pagyvenusiu zmoniu gerove ir reikia apklausti pagyvenusio amziaus respondentus Pilaites rajone. Ar nepatartumet kokiu budu geriausia tai padaryti? Juk kaip zinia pagyvenusio amziaus zmones nelabai "draugauja" su internetu... Tad reikia tiesiogiai kazkaip...
P.S. O gal kartais kas esat is to pajono ir galetumet man padeti su anketos uzpildymu? Buciau labai dekinga,atsilyginciau. Reikia kuo skubiau!
Atsakyti
QUOTE(A.U.G.U.S.T.A. @ 2011 03 21, 11:47)
Laba diena,
atlieku tyrima apie pagyvenusiu zmoniu gerove ir reikia apklausti pagyvenusio amziaus respondentus Pilaites rajone. Ar nepatartumet kokiu budu geriausia tai padaryti? Juk kaip zinia pagyvenusio amziaus zmones nelabai "draugauja" su internetu... Tad reikia tiesiogiai kazkaip...
P.S. O gal kartais kas esat is to pajono ir galetumet man padeti su anketos uzpildymu? Buciau labai dekinga,atsilyginciau.  Reikia kuo skubiau!

tikrai kad nelengva g.gif as kogero parasyciau (gan didokom raidem, kad be akiniu iskaitytu) skelbimus ir iskabinciau ant daugiabuciu duru, mazdaug kokia apklausa, kokiam darbui ir kokio amziaus zmoniu ieskai. Ir tada apacioj sonu surasyciau tel nr pakarpius- na taip kad zmones nusiplest galetu. Manau sulauksi susidomejimo, nes kai kurie zmones tikrai apsidziaugs gave su kuo pakalbet biggrin.gif Tik atsargiai, jei eisi i ju namus, kad kas neapgautu kur unsure.gif g.gif gal geriau koki grupes susitikima sugalvok, kad keli kartu butu g.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2011 03 21, 14:10)
tikrai kad nelengva  g.gif  as kogero parasyciau (gan didokom raidem, kad be akiniu iskaitytu) skelbimus ir iskabinciau ant daugiabuciu duru, mazdaug kokia apklausa, kokiam darbui ir kokio amziaus zmoniu ieskai. Ir tada apacioj sonu surasyciau tel nr pakarpius- na taip kad zmones nusiplest galetu. Manau sulauksi susidomejimo, nes kai kurie zmones tikrai apsidziaugs gave su kuo pakalbet  biggrin.gif  Tik atsargiai, jei eisi i ju namus, kad kas neapgautu kur  unsure.gif  g.gif  gal geriau koki grupes susitikima sugalvok, kad keli kartu butu  g.gif  sekmes  4u.gif

Aciu uz nebloga ideja ir patarima mirksiukas.gif reiks pagalvot,tik kad laiko vis mazai lieka tokiems dalykams,skelbimams ir pan.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 03 19, 21:00)
as taip pat dar vis skaitau teoriją, planuoju ką rašysiu, reikia susisteminti literatūra. turiu parašius apie 8 lapus teorijos  4u.gif
Papildyta:
turinį ir įvadą sunkiausiai pasirašyti.  smile.gif
Papildyta:
o ką tu mokaisi? bakalaure ar magistre?kiek laiko dar turi darbo rašymui? unsure.gif

4u.gif verslo vadyba - bakalauras, jau reikejo nors puse darbo vadovei pristatyti unsure.gif gynimas birzeli
Atsakyti