Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

Aš visai savim nusivyliau, atrodo pradėjau nuo vasario pradžios skaityti teorija bakalaurui, po truputi rašyti, tema visai netaip supratau kaip reikia, ir vėl iš naujo, 4 lapus parašiau ir vėl sustojau, nes reikia ruoštis sesijei namų darbus, tai per mėnesį sugebėjau tik 4 lapus parašyti. Nežinau, gal per daug tą bakalaurą su reikšminu ta prasme jo rašymo Gal per daug sudėtingai viską galvoju. Nežinau, kada vėl prie jo prisėsiu, nes kita savaitę sesija, neįsivaizduoju,kaip per du mėnesius visą bakalaurą parašyti. Jau man reikia raminamus gerti, kad nusiramčiau dėl to darbo. Jau naktimis nebemiegu. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 02 25, 22:05)
Aš visai savim nusivyliau, atrodo pradėjau nuo vasario pradžios skaityti teorija bakalaurui, po truputi rašyti, tema visai netaip supratau kaip reikia, ir vėl iš naujo, 4 lapus parašiau ir vėl sustojau, nes reikia ruoštis sesijei namų darbus, tai per mėnesį sugebėjau tik 4 lapus parašyti. Nežinau, gal per daug tą bakalaurą su reikšminu ta prasme jo rašymo Gal per daug sudėtingai viską galvoju. Nežinau, kada vėl prie jo prisėsiu, nes kita savaitę sesija, neįsivaizduoju,kaip per du mėnesius visą bakalaurą parašyti. Jau man reikia raminamus gerti, kad nusiramčiau dėl to darbo. Jau naktimis nebemiegu.  sad.gif

Nusiraminkite 4u.gif viskas bus gerai 4u.gif susitvarkysite 4u.gif
Maziau pergyvenkite, issimiegokite ir pamatzsite, darbas kitaip prades eitis... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 02 25, 21:05)
Aš visai savim nusivyliau, atrodo pradėjau nuo vasario pradžios skaityti teorija bakalaurui, po truputi rašyti, tema visai netaip supratau kaip reikia, ir vėl iš naujo, 4 lapus parašiau ir vėl sustojau, nes reikia ruoštis sesijei namų darbus, tai per mėnesį sugebėjau tik 4 lapus parašyti. Nežinau, gal per daug tą bakalaurą su reikšminu ta prasme jo rašymo Gal per daug sudėtingai viską galvoju. Nežinau, kada vėl prie jo prisėsiu, nes kita savaitę sesija, neįsivaizduoju,kaip per du mėnesius visą bakalaurą parašyti. Jau man reikia raminamus gerti, kad nusiramčiau dėl to darbo. Jau naktimis nebemiegu.  sad.gif

Oi kaip as suprantu apie ka kalbi drinks_cheers.gif as irgi jau kazin kiek laiko teorija skaitau, o va temos galutines vis dar neturiu doh.gif jau net nekalbant apie normalu rasymo pradejima unsure.gif buvau su mokytoja susitikt, tai dave ideju ir vel gristu prie to pacio- vel info ieskojimas, straipsniu skaitymas, kad galutinai tema suformuliuot doh.gif o kur dar kiti darbai kuriuos reikia daryt- toks jausmas kad viska pasilieku paskutiniai minutei unsure.gif uzvakar guliausi veliausiai ir kita ryta anksti keliausi, kad tik suspet kita darba padaryt ir priduot, nes jau vakar reikejo unsure.gif

Pritariu Ewackai- panika nepades drinks_cheers.gif reikia koki vakara paskirt atsipalaidavimui ir susikaupus kita diena eisis geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2011 02 26, 14:58)
Oi kaip as suprantu apie ka kalbi  drinks_cheers.gif  as irgi jau kazin kiek laiko teorija skaitau, o va temos galutines vis dar neturiu  doh.gif  jau net nekalbant apie normalu rasymo pradejima  unsure.gif  buvau su mokytoja susitikt, tai dave ideju ir vel gristu prie to pacio- vel info ieskojimas, straipsniu skaitymas, kad galutinai tema suformuliuot  doh.gif  o kur dar kiti darbai kuriuos reikia daryt- toks jausmas kad viska pasilieku paskutiniai minutei  unsure.gif  uzvakar guliausi veliausiai ir kita ryta anksti keliausi, kad tik suspet kita darba padaryt ir priduot, nes jau vakar reikejo  unsure.gif 

Pritariu Ewackai- panika nepades  drinks_cheers.gif  reikia koki vakara paskirt atsipalaidavimui ir susikaupus kita diena eisis geriau  4u.gif


Tai tu dar pačios temos nežinai apie ką rašysi? Liūdna tada. Man dėstytoja padėjo sugalvoti tema tai iš 4 išsirinkau vieną. Ištikrūjų nežinau, kaip aš viską spėsiu. Smagu, kad atsirado merginu su kuriomis malonu padiskutuoti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 02 26, 17:32)
Tai tu dar pačios temos nežinai apie ką rašysi? Liūdna tada. Man dėstytoja padėjo sugalvoti tema tai iš 4 išsirinkau vieną. Ištikrūjų nežinau, kaip aš viską spėsiu. Smagu, kad atsirado merginu su kuriomis malonu padiskutuoti.  smile.gif

tikrai kad smagu pabendraut su zmonem einantiem per ta pati varga drinks_cheers.gif biggrin.gif
Na as zinau kad bus apie kraujo vezi, nusprendziau daryt moksliniu tyrimu pasiulyma, ir jau buvau susigalvojus mazdaug koki, bet mokytoja keleta ideju dave, tai ir susimasciau kuria pasirinkti g.gif visu pradzioj panasiu paaiskinimu reiktu, tai tuos jau biski pasirasius. O is temu kur mokytoja paminejo viena ypac gundo, tai susiradau kelis straipsnius, sianakt naktinej pamainoj dirbu, tai tikiuosi turesiu laiko pasiskaityt g.gif o po to jau reiks bandyt klausima suformuliuot, sutarem su mokytoja kad iki kovo 14 (nes ji kita savaite atostogu isvaro) nusiusiu emaila su jau galutine ideja ar idejom jei vel strigsiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif o kitas susitikimas balandzio 15, tai iki tada jau tureciau normaliai pasirasius but g.gif bet velgi, balandzio 26 ir geguzes 3 is kitu dvieju pamoku reik rasinius priduot, tai suspek viska doh.gif
Atsakyti
Puikiai suprantu tave, bet tau dar nemažai lako yra smile.gif Man jau visai nebedaug. Jaučiu teks per naktis sedėti.
Atsakyti
sveikos 4u.gif
as ir jungiuos i jusu buri ax.gif mano tema : "X imones ilgalaikio turto valdymo analize". katedrinis mum geguzes 16d, tai atrodo tiek mazai laiko beliko... na bet o ka daryt kad sudejo mum viska i kruva,tai vos eina spet: sausio gale baigesi tik sesija, vasario 7d prasidejo praktika iki balandzio 2d, reik ta praktika parasyti ir apsiginti doh.gif tai realiai baigiamajam duota 6savaites, nu total kosmar blink.gif na gerai tai kad bent praktika zadu greitu laiku uzbaigit ir kibti i diplomini,o dar maza vaika turiu, na zodziu artimiausiu laiku,naktys bus parduotos biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
O kada tikras ginimas?
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 03 01, 19:48)
O kada tikras ginimas?

jei mane sklausi, tai tikras gynymas geguzes 29 doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kaip einasi rasymai? ax.gif

As biskeli apsiraminau po susitikimo su mokytoja, tai siandien disertacijos priziuretoja parase doh.gif matai veluojam jai jau nusprestas temas ir tt nusiust doh.gif
Vakar gavau 2 rasiniu atsakymus thumbup.gif tai taip apsidziaugus, jau su nauju ikvepimu biggrin.gif ruosiausi imt nauja rasini kur kita men priduot reikia rasyt, na bet sita priziuretoja i akis lenda, tai teks prie disertacijos siandien dirbt cool.gif niekur nedingsiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Solenna, ne Lietuvoje gyevenu, tai nelabai kuo galiu padeti tavo anketai ax.gif bet sekmes rasyme 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2011 03 04, 13:54)
Sveikos,

Kaip einasi rasymai?  ax.gif

As biskeli apsiraminau po susitikimo su mokytoja, tai siandien disertacijos priziuretoja parase  doh.gif  matai veluojam jai jau nusprestas temas ir tt nusiust  doh.gif 
Vakar gavau 2 rasiniu atsakymus  thumbup.gif  tai taip apsidziaugus, jau su nauju ikvepimu  biggrin.gif  ruosiausi imt nauja rasini kur kita men priduot reikia rasyt, na bet sita priziuretoja i akis lenda, tai teks prie disertacijos siandien dirbt  cool.gif  niekur nedingsiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
Solenna, ne Lietuvoje gyevenu, tai nelabai kuo galiu padeti tavo anketai  ax.gif  bet sekmes rasyme  4u.gif


Norėjau paklausti, o kur tu studijuoji, ir ne Lietuvoje? Man pasibaigė sesija, liko tik balandį vidurį paskutinė sesija. Teks kibti, į bakalauro rašymą. Net nelinksma, kai pagalvoju.
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 03 06, 16:47)
Norėjau paklausti, o kur tu studijuoji, ir ne Lietuvoje? Man pasibaigė sesija, liko tik balandį vidurį paskutinė sesija. Teks kibti, į bakalauro rašymą. Net nelinksma, kai pagalvoju.

Aha, ne Lietuvoje. As mokausi King's College, Londone. O kur tu, gal irgi ne Lietuvoje? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Astreja-: 06 kovo 2011 - 18:19