Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

Sveikos visos 4u.gif
Norėčiau ir aš prie jūsų prisijungti, nes šiais metais ginsiuos bakalaurą. Studijuoju soc. darbą. O tema pasirinkta ta pati, kuria rašiau kursinį ir pas tą patį vadovą...tik vat šiais metais jis man visai nepadeda, o pačiai perdaryt kursinio darbo ir jį papildyti niekaip rankos nekyla blush2.gif
O kaip jums sekasi su rašymu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(EyesOfAzure @ 2013 01 24, 13:59)
Sveikos visos 4u.gif 
Norėčiau ir aš prie jūsų prisijungti, nes šiais metais ginsiuos bakalaurą. Studijuoju soc. darbą. O tema pasirinkta ta pati, kuria rašiau kursinį ir pas tą patį vadovą...tik vat šiais metais jis man visai nepadeda, o pačiai perdaryt kursinio darbo ir jį papildyti niekaip rankos nekyla  blush2.gif
O kaip jums sekasi su rašymu? unsure.gif


Kodėl nekyla? Tai ką tada daryti? Teks toliau kažką formuluoti, ieškoti, pridėti smile.gif Gal reikia labiau pakrutinti vadovą? Bet šiaip tai čia jūs rašot savo darbą, ne jis. Bent jau aš į vadovę kreipdavausi tik pasiklausti dėl atitinkamos knygos, ar ji tinka ar ne, ir kad ištaisytų kiekvieną parašytą dalį. Daugiau tai pati dariau, leidau sau kažką plėtoti vis tikėdamasi galutinio vadovės pritarimo. Nors žinau atvejų kai patys vadovai suranda ir medžiagą ir ragina rašyti, prašo dirbti sistemingai, vis pasitarti.
Atsakyti
Visiskai sutinku, darbo vadovas tikrai neturi kazko siulyti, kazka rasyti uz studentus. Iniciatyva parodyti turi studentas(e). Jus turite susidaryti plana ka rasysite, ka naujo atskleiste, nuspresti kaip kur planuojate tyrima atlikineti ir pan., tada tai siusti destytojui arba eiti tiesiai pas ji ir konsultuotis. Nei is sio nei is to, studentui neparodzius iniciatyvos tikrai nereikai tiketis, kad destytojas puls aiskinti, siulyti kaip ka rasyti.
Is pakankamai nemazos praktikos zinau net ir tokiu atveju (ju deja nemazai), kuomet studentai vis tik rodo iniciatyva, masto, ruosia, kuria, juda i prieki, bet is darbo vadovu nesulaukia net elementarios pagalbos, konsultacijos doh.gif vat tuomet tai buna jau itin sunku unsure.gif
Atsakyti
Kad taip nenutiktų reikia gerai pasidomėti, kas per vienas tas potencialus darbo vadovas. Nors kartais tenka ir rizikuoti nes pasirinkimo ne daug. Aš bandyčiau nuo pirmų dienų kontaktuoti ir žiūrėjau jeigu nesiriša kalba, kol ne vėlu bandyčiau keisti. Juk ten galima dar kažkurį laiką keisti vadovą? g.gif
Atsakyti
na kaip taisykle dauguma pradeda rasyti, kuomet jau nebegalima keisti nieko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(EyesOfAzure @ 2013 01 24, 12:59)
tik vat šiais metais jis man visai nepadeda, o pačiai perdaryt kursinio darbo ir jį papildyti niekaip rankos nekyla  blush2.gif


Neteko sutikti tokio vadovo, kuris pats perdarytų ir papildytų kursinį darbą. Viską turi daryti pats studentas. Aš eidavau su planais, juos man sudirbdavo, nešdavau kitą, kol galiausiai tikdavo. Paskui rašydavau pagal tą planą. Kaip taisyklė, perskaitę kokį skyrių ar du, vadovai sako: "nesuprantu, kam čia to skyriaus reikia!". Juodai sunervindavo, darbas šuniui ant uodegos nueidavo, bet vėl sėsdavau, galvodavau iš naujo ir rašydavau iš naujo. Vadovas nieko nerašo, nebent duoda minčių, pakreipia tinkama linkme, pataiso.
Atsakyti
Sveiki
aš irgi šiemet su šitu gėriu susiduriu... gynimas 06.15 bet dar iki jo oj kaip toli... O juolabiau kaiišsiskyrė nuomonės su darbo vadove tai rankos nusviro ir viskas... nežianu ka dabar daryti...
Atsakyti
QUOTE(Cup @ 2013 01 27, 15:13)
Sveiki
aš irgi šiemet su šitu gėriu susiduriu... gynimas 06.15 bet dar iki jo oj kaip toli... O juolabiau kaiišsiskyrė nuomonės su darbo vadove tai rankos nusviro ir viskas... nežianu ka dabar daryti...


O tai ką čia bepadarysi? Reikia nuramint sau nervus, permąstyt iš naujo viską ir tartis vėl, ieškot kompromiso, derintis. smile.gif
Atsakyti
tai manau... pasibaigsiusesija ir jau kaip desiu tai desiu biggrin.gif

Atsakyti
Sveikos, panos, ir aš jungiuosi prie jūsų už geros savaitės teks registruoti temą smile.gif

Norėjau paklausti gal yra panelių, kurios mokosi ar mokėsi VIKO VVF? smile.gif
Atsakyti
Sveiki, norėjau Jūsų paklausti kaip rašyti baigiamąjį darbą kad nebūtų plagiatas ? Ar tinka kito autoriaus žodžius apkeisti vietomis , perfrazuoti šiek tiek sakinius?
Atsakyti
QUOTE(Gohanas25 @ 2013 02 04, 17:58)
Sveiki, norėjau Jūsų paklausti kaip rašyti baigiamąjį darbą kad nebūtų plagiatas ? Ar tinka  kito autoriaus žodžius apkeisti vietomis , perfrazuoti šiek tiek sakinius?


Nu tada ir nereikia plagijuot. Jei paimsit kito žmogaus darbą ir apkeitusi žodžius vietom nunešit kaip savo, - tai vis tiek bus plagiatas.
Atsakyti