Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

Jei studijuojat ne kokią lietuvių k. filologiją, tai niekas labai jau dėl vienos kitos gramatikos ar skyrybos klaidos jums nieko nesakys. Aišku, jei darbe krūva klaidų, tai tada jau turėtų recenzentas akcentuoti tokį dalyką.. bet vėl, kažin ar tai vertinimą labai pakeis smile.gif taigi, neimkint į galvą mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš taip pat jau apsigynniau. Šį kartą gavau 8. Komisija buvo truputį priekabi, na bet nepergyvenu ir džiaugiuosi ir tokiu balu smile.gif netikiu, kad jau viskas smile.gif
Atsakyti
Rasau ir as bakalaurini. Na tiklsiau dabar reikia pasiruosti gynimui. Kaip jus ruosiates?nuo ko pradedat?perskaitot darba, ir pasidarot santrauka?nezinau nuo ko pradet, ir kaip... verysad.gif
Atsakyti
Bakalauras, tai bakalauras, sakykit, ka apsirengt einant i gynima, kad atrodyt "ne per daug"? Nes mes su kursiokais po gynimo vaziuojam pasedet padoriai, tai ar neuzrustins destytoju jei ateisiu pasipuosusi, aisku ne su miniaku, ir ne vulgariai, tiesiog pasipuosusi. Ar butinai reikia eiti formaliai kaip i ofisa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo t@msiaplauke: 06 birželio 2012 - 12:36
4u.gif Sveikinu kurios apgyne.Man tai tik rytoj katedrinis gynimas. Taip pat pergyvenu del klaidu,kad kabinesis,nes jau kaip vadove vis kabinejosi doh.gif ,mano net mama paklause,gal ji pinigu nori,kad taip pastoviai kabinasi. Man irgi rupi klausymas, kaip i gynima apsirengti reiktu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dosaba @ 2012 06 06, 10:35)
Rasau ir as bakalaurini. Na tiklsiau dabar reikia pasiruosti gynimui. Kaip jus ruosiates?nuo ko pradedat?perskaitot darba, ir pasidarot santrauka?nezinau nuo ko pradet, ir kaip... verysad.gif


Na darbo skaityti daug kartų nereikia (aš visai prieš gynimą jo neskaičiau), nes jei pati rašėte tikrai atsiminsite kas ir kaip. Tiesiog pasidarykite prezentaciją, kuri ir reprezentuos Jūsų parašytą ir atliktą tyrimą. Pristatymą darykite pagal Jūsų universiteto reikalavimus. Sėkmės mirksiukas.gif

QUOTE(t@msiaplauke @ 2012 06 06, 13:35)
Bakalauras, tai bakalauras, sakykit, ka apsirengt einant i gynima, kad atrodyt "ne per daug"? Nes mes su kursiokais po gynimo vaziuojam pasedet padoriai, tai ar neuzrustins destytoju jei ateisiu pasipuosusi, aisku ne su miniaku, ir ne vulgariai, tiesiog pasipuosusi. Ar butinai reikia eiti formaliai kaip i ofisa?


Šiaip gynimas yra oficialus renginys. Todėl reikėtų rengtis oficialiai. Sijonas iki kelių, palaidinė, pro kurią nepersišviestų liemenėlė ir t.t. smile.gif
Atsakyti
Pritariu wwwes. Mes visos buvom apsirengę arba sijonukais iki kelių arba kelnėm. Ir marškinėliais - kas baltais, kas smėlio spalvos. Kai kurios buvo užsidėjusios švarkelius.

O dėl ruošimosi, tai asmeniškai aš dar pora kartų perskaičiau savo darbą, pasieškojau daugiau informacijos pagal savo darbo temą. Be abejo ruošiau skaidres, pagal kurias ir pristačiau visą darbą.

Tik kažkoks nusivylimas apėmė dabar. Jaučiu, kad nepavyks įstoti į magistrą nemokamai. Reikėtų džiaugtis, kad viskas baugėsi, o man liūdna..
Atsakyti
Del apsirengimo, as buvau uzsidejus juoda paprasta suknute, juodos pedkelnes, svarkelis ir bateliai be kulno. Minimaliai papuosalu ir minimalus makiazas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaRita @ 2012 06 07, 07:28)
Tik kažkoks nusivylimas apėmė dabar. Jaučiu, kad nepavyks įstoti į magistrą nemokamai. Reikėtų džiaugtis, kad viskas baugėsi, o man liūdna..


Aš nors 9 gavau, bet irgi nesu tikra, kad į magistrą įstosiu nemokamai unsure.gif Ir darbo normalaus niekas nesiūlo... Kiek dabar ieškojau, niekas nieko nesiūlo, o už 800lt tikrai neisiu dirbti...

QUOTE(Lorian) @ 2012 06 07, 11:15)
Del apsirengimo, as buvau uzsidejus juoda paprasta suknute, juodos pedkelnes, svarkelis ir bateliai be kulno. Minimaliai papuosalu ir minimalus makiazas 4u.gif


Taip pat puikiai tinkanti apranga bakalauro gynimui 4u.gif
Atsakyti
aš tai už savo darbą, kurį vadovas vertino kaip nelabai kokį, iš griežtos recenzės gavau 8 ir labai gražų atsiliepimą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2012 06 07, 11:31)
aš tai už savo darbą, kurį vadovas vertino kaip nelabai kokį, iš griežtos recenzės gavau 8 ir labai gražų atsiliepimą  lotuliukas.gif


Belieka tik pasidziaugti ir palinketi sekmes gynime 4u.gif
Atsakyti
o ka daryti kai darbas tikrai yra geras, darbo vadovo vertinamas kaip stiprus darbas, o recenzentas ji ivertina, tiksliau susika visa darba ir ivertina tik 5? juk komisija i tai labai atsizvelgia? ar galima po gynimo suzinojus ivertinima rasyti koki prasyma perziureti darba ar kazkas pan? nes darbas tikrai ne 5 vertas smile.gif recenzente tiesiog, matyt, gyvenimu nepatenkinta.

ta pati recenzente kuravusi kito studento darba labai kabinejosi,aiskino, kad silpnas darbas, o kitas recenzentas ta pati darba studentui ivertino 8 ax.gif nu bet ir buna juk destytoju kirviu, cia net kirviu pavadinti negalima, zodziu truksta doh.gif
Atsakyti