Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

QUOTE(wwwes @ 2012 05 31, 12:15)
Ačiū už sveikinimus  4u.gif

Jus taip pat sveikinu su labai geru recenzento įvertinimu  drinks_cheers.gif
O dėl literatūros šaltinių, šiaip neturėjo prisikabinti, nes bent jau pas mus lit.šalttinių skaičius neribojamas (panaudojau beveik 110).



O aš jau galvojau, kad viena tie daug panaudojau lotuliukas.gif net ir mano vadovas sakė, kad daug šaltinių ir tikrai gynime bus klausimas kodėl tiek daug ir ar visi perskaityti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bangė @ 2012 05 31, 12:31)
O aš jau galvojau, kad viena tie daug panaudojau  lotuliukas.gif net ir mano vadovas sakė, kad daug šaltinių ir tikrai gynime bus klausimas kodėl tiek daug ir ar visi perskaityti  smile.gif


Mūsiškių daugumos klausė dėl literatūros. Nes buvo tokių variantų, kad panaudota 90 lit.šaltinių, o lit.apžvalgos parašyta tik 8 lapai doh.gif Bet kai pas mane lit.apžvalga užėmė 22 lapus, tai kažkaip manęs neklausė kodėl tiek daug lit.šaltinių. Aišku dar viskas priklauso ir nuo temos, apie ką rašome ir t.t.

Bet manau viskas Jums bus gerai mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwes @ 2012 05 31, 13:45)
Mūsiškių daugumos klausė dėl literatūros. Nes buvo tokių variantų, kad panaudota 90 lit.šaltinių, o lit.apžvalgos parašyta tik 8 lapai  doh.gif  Bet kai pas mane lit.apžvalga užėmė 22 lapus, tai kažkaip manęs neklausė kodėl tiek daug lit.šaltinių. Aišku dar viskas priklauso ir nuo temos, apie ką rašome ir t.t.

Bet manau viskas Jums bus gerai  mirksiukas.gif  4u.gif


Na pas mane dar kitokia situacija, nes mano tyrime vienas iš informacijos šaltinių buvo viešojoje erdveje skelbiama info, todėl apie 70 proc. literatūros šaltinių panaudota praktinėje dalyje. bet kažkaip aš pakankamai rami, juk žinau kur ir kiek panaudojau šaltinių smile.gif
Atsakyti
vakar apsigyniau bakalaurinį ir aš ax.gif
tikrai nebuvo taip baisu, visų klausinėjo iš to, kas pateikta darbe arba tokius klausimus, kur tikrai lengvai atsakoma. nors komisija gana priekabi buvo smile.gif
Atsakyti
atidaviau baigiamaji darba, o tik paskui skaitant juodrasti dar pastebejau klaidu doh.gif nors atrodo jau taisiau taisiau ir viska istaisiau, bet se tau doh.gif is to skubejimo, ar yra kam taip buve?
Atsakyti
QUOTE(Ryana @ 2012 06 03, 17:25)
atidaviau baigiamaji darba, o tik paskui skaitant juodrasti dar pastebejau klaidu  doh.gif  nors atrodo jau taisiau taisiau ir viska istaisiau, bet se tau  doh.gif  is to skubejimo, ar yra kam taip buve?


Lygiai tas pats, skaičiau bakalaurą prieš atiduodant milijoną kartų, o dabar ruošiantis gynimui - gramatinę, skyrybos klaidą radau verysad.gif
Atsakyti
Aš atidaviau recenzentui, kirba kažkaip viduj ką jis man net pakomentuos... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Partena! @ 2012 06 04, 13:26)
Aš atidaviau recenzentui, kirba kažkaip viduj ką jis man net pakomentuos... rolleyes.gif


Aš irgi nusiunčiau drinks_cheers.gif Laukiu labai jo recenzijos. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryana @ 2012 06 03, 16:25)
atidaviau baigiamaji darba, o tik paskui skaitant juodrasti dar pastebejau klaidu  doh.gif  nors atrodo jau taisiau taisiau ir viska istaisiau, bet se tau  doh.gif  is to skubejimo, ar yra kam taip buve?

oi ir aš ne vieną gramatikos klaidą padariau ir dar visokių žioplumo klaidų, bet niekam neužkliuvo, gal nepastebėjo.. g.gif
Atsakyti
Baigėsi mano vargai su bakalauru, šiandien jis apgintas, gavau 9 thumbup.gif kol kas dar nejaučiu, kad jau viskas baigėsi, bet jausmas tikrai geras drinks_cheers.gif
Atsakyti
Katedriniam sekės puikiai,laukia dar viešasis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bangė @ 2012 06 04, 19:31)
Baigėsi mano vargai su bakalauru, šiandien jis apgintas, gavau 9 thumbup.gif  kol kas dar nejaučiu, kad jau viskas baigėsi, bet jausmas tikrai geras drinks_cheers.gif


Sveikinu 4u.gif
Atsakyti