Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

QUOTE(Lorian) @ 2012 05 28, 15:33)
<..>o ir tas pazymys nieko lb nelemia, nebent stosite toliau mokytis mirksiukas.gif


na, aš tai manau, kad lemia ne tiek apskritai dėl stojimų ar pan., kiek dėl vidinės emocinės būsenos smile.gif bent jau man tikrai lėmė pažymys tiek..
Atsakyti
Na galbut, ypatingai kai tiek darbo ideta 4u.gif

Taciau jei kartais ir nepasisektu, tiesiog susitaikai kad yra kaip yra ir tiek smile.gif Svarbiausia, kad mokslai baigti ir diplomas BUS biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorian) @ 2012 05 28, 18:11)
Na galbut, ypatingai kai tiek darbo ideta 4u.gif

Taciau jei kartais ir nepasisektu, tiesiog susitaikai kad yra kaip yra ir tiek smile.gif Svarbiausia, kad mokslai baigti ir diplomas BUS biggrin.gif


100 proc pritariu drinks_cheers.gif svarbiausia, kad diplomai bus mūsų rankose, bet kai tiek dienų praleista rašant darbą nesinorėtų su 5 grįžti doh.gif tfu tfu tfu, kad neprisikalbėjus smile.gif man gynimas po savaitės tai kol kas labai rami jaučiuosi, šnd buvau pas savo vadovą, tai sakė recenzentė lyg 9 mano darbą įvertino, jei taip tai super thumbup.gif
Atsakyti
Man rytoj katedirnis, tikiuosi viskas praeis sklandžiai. O šiandien kaip niekada sėdžiu ramiai, bandžiau dar kartą skaityti savo darbą, bet galvoju kam? Gi viską mintinai žinau biggrin.gif
Tik bijau klausimų tokių "iš oro", pas mus katedroj megėjai tokius užduoti... unsure.gif
Atsakyti
Partena, o kur mokaisi?
Aš jau šiandien apsigyniau, gavau 9 biggrin.gif o bijojau kaip....prieš pat einant taip užsidrebėjau, kad galvojau, nepavyks nieko papasakot biggrin.gif iš pradžių sunkokai ėjosi, bet paskui įsivažiavau, į visus klausimus atsakiau smile.gif tai buvo tikrai gera repeticija prieš viešąjį gynimą..man buvo labai baisu, nors dabar galvoju, kad nereikėjo tiek nervintis. Viešajam gynimui planuoju labai gerai pasiruošti pristatymą, ir tą dieną išgerti valerijono. Na tikrai nesveikai jaudinaus, ir tikrai be reikalo...dar reikia pataisyti darbe pora vietelių ir nešt recenzentui smile.gif na ir apsigint dar sykį biggrin.gif tokia apsispakajinus dabar guliu ir irisus valgau - švenčiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaRita @ 2012 05 29, 20:07)
Partena, o kur mokaisi?
Aš jau šiandien apsigyniau, gavau 9  biggrin.gif  o bijojau kaip....prieš pat einant taip užsidrebėjau, kad galvojau, nepavyks nieko papasakot  biggrin.gif  iš pradžių sunkokai ėjosi, bet paskui įsivažiavau, į visus klausimus atsakiau smile.gif  tai buvo tikrai gera repeticija prieš viešąjį gynimą..man buvo labai baisu, nors dabar galvoju, kad nereikėjo tiek nervintis. Viešajam gynimui planuoju labai gerai pasiruošti pristatymą, ir tą dieną išgerti valerijono. Na tikrai nesveikai jaudinaus, ir tikrai be reikalo...dar reikia pataisyti darbe pora vietelių ir nešt recenzentui  smile.gif na ir apsigint dar sykį  biggrin.gif  tokia apsispakajinus dabar guliu ir irisus valgau - švenčiu  lotuliukas.gif


VGTU smile.gif Apsigyniau ir aš šiandien ketedrinį, gavau 9. Tai liko viešasis, ten tik gėlytės rolleyes.gif Reikia truputį patvarkyti brėžinius ir jau penktadienį nešiu recenzentui rolleyes.gif
Atsakyti
Saunuoles jus 4u.gif Jau db per viesuosius gynimus 10 garantuotas! thumbup.gif

O valerijono nerekomenduociau, nes sako kvapelis nekoks poto... Mano grupiokes pries gynima Sedatifa gere mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorian) @ 2012 05 29, 22:03)
Saunuoles jus 4u.gif Jau db per viesuosius gynimus 10 garantuotas! thumbup.gif

O valerijono nerekomenduociau, nes sako kvapelis nekoks poto... Mano grupiokes pries gynima Sedatifa gere mirksiukas.gif

Aš neiko negėriau... Bet nieko valgyt nesugebėjau visą dieną... unsure.gif Mėtų arbatą non stop gėriau, apramino rolleyes.gif
Atsakyti
Reikės Sedatif tada nusipirkti. O aš nieko nevalgius ir nieko negėrus. Mes visi, kurie gynėmės vakar, sėdėjom toje auditorijoje ir klausėmės kitų besiginančių biggrin.gif tai tas jaudulys, buvęs ryte, per visą dieną tapo kažkokia panika lotuliukas.gif nu niekada gyvenime taip nebijojau jokio atsiskaitymo...Partena, šaunuolė 4u.gif drinks_cheers.gif smile.gif gerai pavarėm smile.gif
Atsakyti
Na va, merginos, aš jau apsigyniau clap.gif Gavau 9. Aišku iš pradžių kažkiek nusivyliau, nes labai kabinėjosi. Tačiau labai džiaugiuosi, kad viskas pasibaigė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwes @ 2012 05 30, 17:21)
Na va, merginos, aš jau apsigyniau  clap.gif Gavau 9. Aišku iš pradžių kažkiek nusivyliau, nes labai kabinėjosi. Tačiau labai džiaugiuosi, kad viskas pasibaigė smile.gif

Sveikinu drinks_cheers.gif
O aš šiandien gavau recenziją savo darbo, tai kaip vadovas ir sakė, įvertino 9, didelių pastabų nėra, tik kad daug šaltinių panaudota (panaudojau 94 lotuliukas.gif ), kad rekomendacijos galėjo konkretesnės būti ir kad rado rašybos klaidų blush2.gif dėl šito tai labiausiai pikta, nes skaičiau darbą galybę kartų, bet matyt kai pati rašai tai paskui ne taip klaidos ir matosi... db liko gynimas pirmadienį, laukiu kad greičiau ateitų ir praeitų, noriu to jausmo kai viskas baigsis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bangė @ 2012 05 30, 18:28)
Sveikinu drinks_cheers.gif
O aš šiandien gavau recenziją savo darbo, tai kaip vadovas ir sakė, įvertino 9, didelių pastabų nėra, tik kad daug šaltinių panaudota (panaudojau 94 lotuliukas.gif ), kad rekomendacijos galėjo konkretesnės būti ir kad rado rašybos klaidų blush2.gif  dėl šito tai labiausiai pikta, nes skaičiau darbą galybę kartų, bet matyt kai pati rašai tai paskui ne taip klaidos ir matosi... db liko gynimas pirmadienį, laukiu kad greičiau ateitų ir praeitų, noriu to jausmo kai viskas baigsis thumbup.gif


Ačiū už sveikinimus 4u.gif

Jus taip pat sveikinu su labai geru recenzento įvertinimu drinks_cheers.gif
O dėl literatūros šaltinių, šiaip neturėjo prisikabinti, nes bent jau pas mus lit.šalttinių skaičius neribojamas (panaudojau beveik 110).
Atsakyti