Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

As pasirasiau pora lapu dar tik ir pasidariau detalu plana, tai pries rasant daugiau noriu aptart su mokytoja ar geras pacios temos pasirinkimas ir ar gerai suplanavau g.gif ketvirtadieni eisiu, prisirasiau klausimu kas neaisku, tai po to tikiuosi bus lengviau rasyt, kai zinosiu kad darau tai ko is manes tikisi g.gif
Pas mus apimtis iki 12 000 zodziu, nes cia zodziais viska matuoja, tai kazkur apie 40 lapu man atrodo pacio teksto gausis, aisku priklauso ar kokiu lenteliu ir tt reiks det ir tada + nuorodos gale, tai dar kokia 10 lapu ax.gif
O pridavimo data Liepos 19, tai dar biskeli laiko turiu blush2.gif
O pas jus bus gynimasis? nes cia kiek zinau nereikia gintis, tik priduot g.gif
Atsakyti
Taip reikės gintis, na iki balandžio pabaigos turiu parašyti darbą, o tada dėstytoja vertins ar aš galiu eiti į pirmą gynimą kažkur apir gegužės 7 d., o jei viskas gerai tai tada paskutinis ginimas birželį. Žiauriai bijau. Aš dar vis su teorija vargstu.
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 02 22, 15:32)
Taip reikės gintis, na iki balandžio pabaigos turiu parašyti darbą, o tada dėstytoja vertins ar aš galiu eiti į pirmą gynimą  kažkur apir gegužės 7 d., o jei viskas gerai tai tada paskutinis ginimas birželį. Žiauriai bijau. Aš dar vis su teorija vargstu.

aisku ax.gif manau svarbiausia parasyt, o apsigynimas jau bus lengviau g.gif pries kiek zmoniu apsiginti reikia? (sorry uz tiek klausimu, kazkaip neissivaizduoju, kai neteke niekad su tuo susidurti blush2.gif ) as irgi vargstu su teorija ir tekstu paieskom doh.gif o dar atsirink kuris tinkamas kuris ne doh.gif
Atsakyti
Neįsivaizduoju, prieš kiek reikės gintis. Gerai Tu sakai, visupirma reikia parašyti, kad turėčiau ką gintis. Nežinau labai pergyvenu. Kyla daug minčių, kad šiais metais dar neapsiginsiu.
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi prie jūsų, taip pat rašau bakalaurinį, na ne tai kad rašau, bet dar toje stadijoje kai ieškau temos, daugmaž žinau apie ką rašysiu, bet vistiek dar ne 100proc. ieškausi info ir vis svarstau svarstau. Turiu su darbo rašymu karčios patirties, nes prieš du metus jau turėjau būti baigusi studijas, bet deja deja, nu nors užmušk tada neturėjau įkvėpimo kažką rašyti doh.gif dabar po beveik dviejų metų pertraukos taip sunku įsivažiuoti, smegeninė nebeveikia taip kaip anksčiau,visgi ir nuo mokslų atitrūkus, ir šiaip antri metai namuose su vaikais daro savo. Tai va, tema mano bus apie mokesčius, kolkas planuoju apie pelno mokestį rašyti, tik suku galva dėl antros ir trečios darbo dalies, kur reikės atlikti tyrimą pasirinktu modeliu. Tikiuosi galutinai mintis susidėlioti susitikusi šį šeštadienį su vadove bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 02 22, 20:52)
Neįsivaizduoju, prieš kiek reikės gintis. Gerai Tu sakai, visupirma reikia parašyti, kad turėčiau ką gintis. Nežinau labai pergyvenu. Kyla daug minčių, kad šiais metais dar neapsiginsiu.

Spirk tokias mintis lauk, tiesiog galvok kad neturi pasirinkimo ir iki Balandzio galo turi parasyt, bent jau man tai padeda, kad ir ardama paskutinem dienom, bet kai neduodu sau pasirinkimo butinai padarau ka reikia drinks_cheers.gif sekmes 4u.gif

QUOTE(Jūratė V. @ 2011 02 23, 13:09)
Sveikos, jungiuosi prie jūsų, taip pat rašau bakalaurinį, na ne tai kad rašau, bet dar toje stadijoje kai ieškau temos, daugmaž žinau apie ką rašysiu, bet vistiek dar ne 100proc. ieškausi info ir vis svarstau svarstau.

vat ir pas mane ta pati padetis, svarsciau svarsciau, jau pasidariau detalu plana. Ir ka? paskaiciau dar kelis straipsnius ir sugalvojau kita pakraipa daryt doh.gif nes galima literatura perziuret kritikuojant ir tt, arba galima moksliniu tyrimu pasiulyma (detalu plana kaip tas tyrimas butu padarytas ir tt) aprasyt, tai dabar mastau ta antra daryt ax.gif bet jauciu nesiuosi abu pas mokytoja ir ziuresiu ka ji patars g.gif

Sekmes tau gristant i mokslu nuotaika 4u.gif zinau kaip sunku, as net ne namie sededama, bet kelis metus atidirbus ir pora vakaru per savaite studijuodama grizau i pilnu laiku mokslus, tai eina sau kol pripratau unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, dar viena nauja siela į jūsų gretas blush2.gif Aš irgi jau turėčiau pradėt rašyti, bet niekaip temos negaliu apsibrėžti blush2.gif atidėlioju, atidėlioju ir jaučiu,kad pavasaris ateis greičiau nei mano rašymas rimtas prasidės g.gif
Atsakyti
QUOTE(blondaj @ 2011 02 23, 15:47)
Sveikos, dar viena nauja siela į jūsų gretas  blush2.gif Aš irgi jau turėčiau pradėt rašyti, bet niekaip temos negaliu apsibrėžti blush2.gif  atidėlioju, atidėlioju ir jaučiu,kad pavasaris ateis greičiau nei mano rašymas rimtas prasidės  g.gif

Junkis junkis drinks_cheers.gif o kokia tema rasysi? Na ta prasme kokia pakraipa, nes dar temos nepasirinkai ax.gif
Atsakyti
Rašyt žadėjau tai kažką apie valdymo efektyvumą, ax.gif praktikos darbui kaip tik tyriau valdymo efektyvumą, ir dėstytoja patarė bakalaurui nenutolti nuo tos temos, ir gilintis labiau smile.gif gavau patarimų, remtis balanced scorecard metodu, tai db analizuojuos kas čia per velnias g.gif
Atsakyti
as ir prie jusu rolleyes.gif darbo parasyta apie 14 lapu, tik verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vavė @ 2011 02 23, 20:53)
as ir prie jusu rolleyes.gif  darbo parasyta apie 14 lapu, tik verysad.gif

na palyginus su manim tai cia jau 'net' blush2.gif o kada pridavimas? kokia tema rasot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2011 02 23, 15:09)
Sveikos, jungiuosi prie jūsų, taip pat rašau bakalaurinį, na ne tai kad rašau, bet dar toje stadijoje kai ieškau temos, daugmaž žinau apie ką rašysiu, bet vistiek dar ne 100proc. ieškausi info ir vis svarstau svarstau. Turiu su darbo rašymu karčios patirties, nes prieš du metus jau turėjau būti baigusi studijas, bet deja deja, nu nors užmušk tada neturėjau įkvėpimo kažką rašyti doh.gif  dabar po beveik dviejų metų pertraukos taip sunku įsivažiuoti, smegeninė nebeveikia taip kaip anksčiau,visgi ir nuo mokslų atitrūkus, ir šiaip antri metai namuose su vaikais daro savo. Tai va, tema mano bus apie mokesčius, kolkas planuoju apie pelno mokestį rašyti, tik suku galva dėl antros ir trečios darbo dalies, kur reikės atlikti tyrimą pasirinktu modeliu. Tikiuosi galutinai mintis susidėlioti susitikusi šį šeštadienį su vadove bigsmile.gif


Aš ir rašysiu su mokesčiais, kiek surenka mokestinių pajamų į biudžetą smile.gif
Atsakyti