Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

QUOTE(Lorian) @ 2012 05 18, 11:19)
Kad ne pagal pavardes tai tikrai, ir vargu ar pagal tai kada atiduodi darba g.gif net nzn kaip jie ten skirsto, gal kas zino? mirksiukas.gif


pasiteiraukit dekanate savo, gal pasakys kaip ir kas. pas mus buvo galima "užsisakyt" laiką, kada nori gintis daugmaž. tai jeigu nebuvo tuo metu jokių pageidavimų kitų (iš dėstytojų pirmumo tvarka ir pan.), tai užrašė tada, kada norėjom smile.gif
Atsakyti
Mums tai paskyre savo nuoziura, ar nezinia ten kokia tvarka... Bet tiek to jau, yra kaip yra, tikriausiai lemtis biggrin.gif

O kada turi atkeliaut recenzija? ar cia irgi nuo universiteto priklauso? nes vienur raso kad savaite iki gynimo, kitur 2 dienos...
Atsakyti
QUOTE(Lorian) @ 2012 05 18, 12:23)
Mums tai paskyre savo nuoziura, ar nezinia ten kokia tvarka... Bet tiek to jau, yra kaip yra, tikriausiai lemtis biggrin.gif

O kada turi atkeliaut recenzija? ar cia irgi nuo universiteto priklauso? nes vienur raso kad savaite iki gynimo, kitur 2 dienos...


galbūt palei vadovų/komisijos galimybes, darbų temas/skirstymus ir pan smile.gif

manau, kad priklauso nuo universiteto ir net nuo katedros. ir nuo recenzentų biggrin.gif mačiau, kad mano gynimo metu komisijos narys rašė recenzijas vis dar, nes buvo kelių darbų recenzentas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Zodziu, kad nuo musu nepriklauso tai tikrai biggrin.gif

Gal kuri jau padaret pristatyma? smile.gif

Uzklausiau vadoves, kuriuos uzdavinius (viso darbo ar tyrimo) reikia pristatynet, tai atrase, kad tik tuos kurie susije su tyrimu....Nzn cia gaunas tik vienas uzdavinys, man biski nesamone. Nes nieko is teorijos nebereikia, tik tyrimas - kas svarbiausia, idomiausia ir tt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorian) @ 2012 05 18, 12:43)
Zodziu, kad nuo musu nepriklauso tai tikrai biggrin.gif


gali dalinai priklausyt ir nuo Jūsų - jei recenzentas Jus žino ir mėgsta iš paskaitų (na, buvęs dėstytojas pvz), tai gal "ta proga" ir pirmiau Jūsų darbą recenzuos smile.gif bet šiaip tai taip - tiesioginės įtakos neturi studentai kaip ir biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost: 18 gegužės 2012 - 14:01
QUOTE(Lorian) @ 2012 05 18, 13:43)
Zodziu, kad nuo musu nepriklauso tai tikrai biggrin.gif

Gal kuri jau padaret pristatyma? smile.gif

Uzklausiau vadoves, kuriuos uzdavinius (viso darbo ar tyrimo) reikia pristatynet, tai atrase, kad tik tuos kurie susije su tyrimu....Nzn cia gaunas tik vienas uzdavinys, man biski nesamone. Nes nieko is teorijos nebereikia, tik tyrimas - kas svarbiausia, idomiausia ir tt... g.gif

tikrai taip, dazniausiai teoriniu aspektu prezentacijos metu pristatineti nereikia. Niekam ten is destytoju nera idomi ta sausa teorija, svarbu pristatyti tyrima atlikta. mirksiukas.gif jei dar atlikus tyrima darbo isvadose pateikiamos rekomendacijos/ siulymai irgi reikia pristatyti juos prezentacijos metu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewacka: 18 gegužės 2012 - 14:15
Visos dtaos nuo universiteto priklauso, pas mus (konkrečiai KTU) gynimo laiką buvo galima pasirinkti pačiam, bet kadangi darbą nunešiau po pietų tai teko rinktis iš likusio laiko, bet aš pripratus visur vie iš pimųjų atsiskaitinėt tai nemanau, kad tai bus problema:) o recenzentų atsiliepimai pas mus bus tik gegužės 30-31, taip, kad dar teks palaukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2012 05 18, 14:26)
manau, kad priklauso nuo universiteto ir net nuo katedros. ir nuo recenzentų  biggrin.gif mačiau, kad mano gynimo metu komisijos narys rašė recenzijas vis dar, nes buvo kelių darbų recenzentas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


kaip įdomiai. pas mus recenzentai kelios dienos prieš atsiunčia recenziją su klausimais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2012 05 18, 15:51)
kaip įdomiai. pas mus recenzentai kelios dienos prieš atsiunčia recenziją su klausimais  smile.gif


pas mus žinau net ne visiems klausimus uždavė, tik recenzijas parašė ir tiek. gal todėl, kad labai daug studentų buvo ir mažai recenzentų, o jie ir patys vadovais kitų darbų buvo, tai žodžiu niekas nieko nespėjo ir taip gavosi ten kai kuriems biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2012 05 18, 18:01)
pas mus žinau net ne visiems klausimus uždavė, tik recenzijas parašė ir tiek. gal todėl, kad labai daug studentų buvo ir mažai recenzentų, o jie ir patys vadovais kitų darbų buvo, tai žodžiu niekas nieko nespėjo ir taip gavosi ten kai kuriems biggrin.gif


Supratau...
Aš dar šiandien vadovės klausiau, ar gali recenzentas neužduoti klausimų, sakė negali, turi paklausti būtinai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2012 05 18, 16:16)
Supratau...
Aš dar šiandien vadovės klausiau, ar gali recenzentas neužduoti klausimų, sakė negali, turi paklausti būtinai  verysad.gif


pas mus dar buvo tokia situacija, kad tie "pagrindiniai svarbieji" recenzentai buvo ir komisijos nariai, tai gal dar ir dėl to klausimų bent jau aš negavau iš savo recenzento unsure.gif

o šiaip linkiu ištvermės ir kuo mažiau streso - po visko prisiminsit šitą laikotarpį tik su šypsena veide 4u.gif
Atsakyti
O aš baigiu nuo proto nučiuožt. Antradienį katedriniai gynimai, o darbas vadovei vis dar netinka.Visas laikas sąžiningai buvo išnaudotas bakalauro darbo rašymui, o jo vistiek maža. Pirmadienį reikia pristatyti pataisytą ir užbaigtą darbą. Tikiuosi, kad tada jau tiks. Verkt tik noris, nervai nelaiko.
Atsakyti