Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

QUOTE(Lorian) @ 2012 05 09, 14:52)
As irgi siuabingai bijau gynimo doh.gif  doh.gif  doh.gif  preliminariai gynimai prasideda nuo geguzes 21...
O idomu, kaip jie sudaro sarasus, is kitu katedru jau pastebejau, kad ne pagal pavardes - tai pagal ka? g.gif

Kiek laiko ir kaip ruosites didziajam ivykiui? mirksiukas.gif


Na man dar parašyti reikia darbą tai tas dabar rūpi blush2.gif
Bet patiems gynimams stengsiuosi ne dieną ir ne dvi pasiruošimui palikti.
Repetuosiu garsiai biggrin.gif Pasirašysiu tekstuką kokį. Iš tiesų net nežinau kaip daryti, dar nesidomėjau dėl šios vietos blush2.gif biggrin.gif Bet manau svarbiausia ne iškalti, o mokėti aiškiai, savais žodžiais viską išdėstyti ir parepetuoti...
Atsakyti
Pritariu 4u.gif As butinai repetuosiu viska biggrin.gif nors aisku eisis tikrai ne pagal plana, na bet bent kazka g.gif

Kitas dalykas, kad pasiruost kalba reikia atsirinkt ka minet, ko ne... va tas man atrodo sudetingiausia, nes ir taip is daugybes medziagos viskas ziauriai susiaurinta tam bakalauriniam, o cia isvis, poros minuciu begyje reik isdestyt doh.gif

Pagrinde reikia apie tyrima kalbet, ane?
Atsakyti
QUOTE(Lorian) @ 2012 05 09, 21:00)
Pritariu 4u.gif As butinai repetuosiu viska biggrin.gif nors aisku eisis tikrai ne pagal plana, na bet bent kazka g.gif

Kitas dalykas, kad pasiruost kalba reikia atsirinkt ka minet, ko ne... va tas man atrodo sudetingiausia, nes ir taip is daugybes medziagos viskas ziauriai susiaurinta tam bakalauriniam, o cia isvis, poros minuciu begyje reik isdestyt doh.gif

Pagrinde reikia apie tyrima kalbet, ane?


Na bent jau pas mus reikia kalbėti 10 min. Pristatyme turi būti pristatytas tyrimo tikslas, uždaviniai, darbo metodika, rezultatai, isvados ir rekomendacijos. Praktiskai reikia pristatyti visą darbą, išskyrus literatūros apžvalgą. Rezulltatai turi būti apibendrinti ir pristatomi tik patys svarbiausi.
Aš tai kitą savaitę eisiu pas darbo vadovą, nes jis šiuo klausimu tikrai turi padėti. Patarčiau ir Jums su juo pasitarti mirksiukas.gif
Atsakyti
Aha, turi būti viskas trumpai aiškiai pateikta smile.gif
Atsakyti
man tai didžiausia baimė, kad vadovas neprileis gintis unsure.gif o jei prileis, tai jau kaip nors biggrin.gif
beje, gal kas žinot kaip ten jei neprileidžia vadovas, su prašymu gintis pas komisiją?
Atsakyti
O kodėl turėtų neprileisti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2012 05 13, 17:50)
O kodėl turėtų neprileisti?  smile.gif

nes jis laikos požiūrio, kad jei darbas nėra itin stiprus, tai reikia neprileist, kad kitąmet gautų 10.
Aš pripažįstu, kad mano darbas nėra super geras, bet manau, kad iš savo temos išsunkiau kiek galėjau ir surinkau visus įmanomus šaltinius (tema iki tol niekad niekieno netyrinėta) ir iš to ką turiu, stogą raunančio bakalaurinio neparašysiu.
Atsakyti
Na kai toks vadovas tada nieko keisto smile.gif
Linkiu, kad viskas gerai išsispręstų smile.gif
Atsakyti
Aš vat jau kitą savaitę pradėsiu ruoštis prezentacijai.Darysiuos skaidres,nors nieko nemoku,nesu dar dariusi normaliai doh.gif Ar yra iš jūsų irgi tokių?Kaip žadate pradėti daryti?Man reikės pirma "pažaisti"su tuo Power Pointu biggrin.gif Gal bus irgi darančių kitą savaitę?Galėtume pasikonsultuoti... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2012 05 13, 18:46)
man tai didžiausia baimė, kad vadovas neprileis gintis  unsure.gif o jei prileis, tai jau kaip nors  biggrin.gif
beje, gal kas žinot kaip ten jei neprileidžia vadovas, su prašymu gintis pas komisiją?


Mano situacija labai panaši, vadovas nori idealaus darbo, kuris būtų geriausias, tad nežinau kaip čia bus, darbas tikrai geras, gal yra keletas dalykų, kurie galėjo būti padaryti geriau, bet taip jau išėjo. Bent pas mus jei vadovas parašo neigiamą atsiliepimą, arba jo manymu darbas yra nebaigtas - tada reikia eiti į katedrinį gynimą ir tada ten komisija sprendžia ar leisti gintis šiemet ar nukelti kitiems metams smile.gif pas mane katedrinis trečiadienį, o rytoj bus aišku ar reikės ten eiti ar ne...
Atsakyti
QUOTE(Bangė @ 2012 05 14, 09:41)
Mano situacija labai panaši, vadovas nori idealaus darbo, kuris būtų geriausias, tad nežinau kaip čia bus, darbas tikrai geras, gal yra keletas dalykų, kurie galėjo būti padaryti geriau, bet taip jau išėjo. Bent pas mus jei vadovas parašo neigiamą atsiliepimą, arba jo manymu darbas yra nebaigtas - tada reikia eiti į katedrinį gynimą ir tada ten komisija sprendžia ar leisti gintis šiemet ar nukelti kitiems metams smile.gif pas mane katedrinis trečiadienį, o rytoj bus aišku ar reikės ten eiti ar ne...

pas mus fakultete katedrinių nėra, tai reikia rašyt prašymą komisijai su argumentais, kodėl turėtų leist gintis. bet neįsivaizduoju ar ten praleidžia ta komisiją ką nors ar nelabai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2012 05 14, 17:13)
pas mus fakultete katedrinių nėra, tai reikia rašyt prašymą komisijai su argumentais, kodėl turėtų leist gintis. bet neįsivaizduoju ar ten praleidžia ta komisiją ką nors ar nelabai  g.gif

O jei ne paslaptis kokia cia mokymo istaiga? ax.gif
Atsakyti