Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

Rytoj atiduodu darbą thumbup.gif Gynimas gegužės 30. Ginuosi paskutinė doh.gif
Atsakyti
Na va vakar atidaviau savo darbą. Vadovas įvertino puikiai. Žiūrėsim ką parašys recenzentas g.gif smile.gif

Kaip Jums mergaitės sekasi? bigsmile.gif
Atsakyti
Ar jums taip anksti reikia atiduoti jau darba?As dar neatidaviau,bet jau kokia 10d reiketu,manau.Pries dvi savaites reikia,o gynymas birzelio 1 g.gif
Atsakyti
Visos matyt intensyviai rašo dar darbus, todėl neprisėda parašyti, aš šnd darau jau pertrauką, nes sapnuoju jau savo darbą lotuliukas.gif
Atsakyti
Mums darbą reikėjo atiduoti iki gegužės 4d. Gynimas gegužės 30d. smile.gif
Atsakyti
Aš tai dabar atidavusi vadovei pataisyti darbą, tai kiek ilsiuosi blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gavau šiandien atsakymą vadovo dėl praktinės dalies, įvertino labai gerai, ir pataisymų nedaug reikia - tai džiaugiasi mano širdis thumbup.gif net sekmadienis šviesesnis pasidarė lotuliukas.gif

Beje agnite tavo avataras - nuostabus, visada pakelia nuotaiką, tad kramtymas thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū biggrin.gif Man jis irgi patinka smile.gif

Smagu, kad viskas gerai su darbu thumbup.gif Man įdomu kokių man pastabų duos vadovė... unsure.gif
Atsakyti
ech, mnao darbas irgi jau pabaigtas,priduoti 05.11.Idomu kaip recenzentas ivertins.Gynimas 06. 04. bijau jau dabar.Nors pati rasiau darba,bet vistiek nerimas kamuoja kaip bus su pristatymu,ar apsigynsiu....... g.gif
Atsakyti
Jeigu pati rašėt tai tikrai apsiginsit smile.gif juolab, kad vadovas pakoreguos ir patars kaip geriau daryti pristatymą ax.gif
Atsakyti
Tai apsiginsite tikrai, juk pati rašėt smile.gif
Atsakyti
As irgi siuabingai bijau gynimo doh.gif doh.gif doh.gif preliminariai gynimai prasideda nuo geguzes 21...
O idomu, kaip jie sudaro sarasus, is kitu katedru jau pastebejau, kad ne pagal pavardes - tai pagal ka? g.gif

Kiek laiko ir kaip ruosites didziajam ivykiui? mirksiukas.gif
Atsakyti