Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

Sveikos, aš irgi vargstu, tiek nedaug laiko liko... doh.gif Gal yra gerai suprantančių statistiką ir mokančių dirbti spss programa? tyrimas psichologijos srityje, reikia apskaičiuoti rezultatus, arba profesionalios konsultacijos 4u.gif
Atsakyti
siandien suzinojau kad yra autorystes deklaracijso pildomos univiere blink.gif ci avisur taip, ten parasyta, kad jei kas pateiktu ieskini teimui del sio darbo, as padengiu visas islaidas. dar tokiu nebuvau maciusi, kiek kais baiginejo mokesi, niekad nebudavo g.gif matyt pasitaike kokiu negeru atveju ir teismu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 20, 12:20)
siandien suzinojau kad yra autorystes deklaracijso pildomos univiere  blink.gif  ci avisur taip, ten parasyta, kad jei kas pateiktu ieskini teimui del sio darbo, as padengiu visas islaidas. dar tokiu nebuvau maciusi, kiek kais baiginejo mokesi, niekad nebudavo  g.gif  matyt pasitaike kokiu negeru atveju ir teismu  biggrin.gif

Aš asmeniškai tokio dalyko negirdėjau... blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na merginos kaip Jums sekasi rašyti? 4u.gif

Man tai jau gegužės 4 "deadline'as" biggrin.gif
Atsakyti
Aš turiu laiko iki 28d. tai dar kol kas nepergyvenu biggrin.gif O šiaip...sekasi sunkiai. Neina prisiverst blush2.gif
Atsakyti
Šiandien atidaviau. biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

As jau irgi atidavus balandzio 25 thumbup.gif tikiuosi nesudirbs mano sedevro doh.gif biggrin.gif

Db reikia gynimui ruostis...koks jusu pasiruosimo planas? Gal zinot kokiu sekmingo pristatymo paslapciu bigsmile.gif
Atsakyti
O kada jums gynimai? smile.gif
Atsakyti
Kol kas dar nera grafiku, bet preliminariai geguzes pabaigoj....
Atsakyti
Supratau, man gegužės gale tik atiduoti reikia, o gynimai pradžioje birželio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2012 05 02, 19:53)
Supratau, man gegužės gale tik atiduoti reikia, o gynimai pradžioje birželio  ax.gif


man taip pat doh.gif
Atsakyti
Man terminas yra gegužės 17d, tai db intesyvus rašymas prasidėjo biggrin.gif ligos užpuolė tai teko šiek tiek apleist darbo praktinę dalį, bet db sparčiai vejuosi, ir pabaiga jau matyti, jei vadovas nesudirbs labai smile.gif o gynimai dar tik už mėnesio birželio 1 arba 4 diena

Kurios parašėt kokia apimtis darbų gavosi?
Atsakyti