Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

Sveikos. Ar gal galite padėti? Gal kas turit audito bakalauro darbo (pavyzdis)? Darbus rasom pirma karta. man reikia parašyti kursinį darbą auditui, tema "Įmonės trumpalaikio arba ilgalaikio turto auditas". Reikia praktine dalis (pavyzdis). Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2012 04 01, 22:47)
o čia patikrinta anketa g.gif  nu jei duotumėt  raštu pildyt, iškart numesčiau, laba ilga, išplkėsta, nuobodi anketa schmoll.gif


Taip patikrinta, ir pasak vadovo, tinkama. Na kokia tema, tokia ir anketa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorian) @ 2012 04 02, 13:30)
Taip patikrinta, ir pasak vadovo, tinkama. Na kokia tema, tokia ir anketa biggrin.gif


siaip tai labai sunki atsakinėt blush2.gif o kiek psl word variante gavos, nes musm liepe max du lapai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2012 04 02, 12:36)
siaip tai labai sunki atsakinėt  blush2.gif o kiek psl word variante gavos, nes musm liepe max du lapai ax.gif


Tai tiek ir gavos ax.gif tiesiog ji tokia gan siaura, apie konkretu reiskini, su kuriuo kasdienybej nelabai ir susiduriam g.gif

Tie teiginiai ir man nepatinka, bet su vadove pasitarem, kad kitaip ir neissiaiskinsi poziurio 4u.gif
Atsakyti
Gal kas pakomentuotu, rasau MRU personalo valdymo bakalaura, metodiniuose tyrimuose nurodyta:
user posted image


Tyrimo metodikos apimtis 1-3 arba 1/4 darbo, tai iseina apie 10psl, neisivaizduoju ka ta tiek rasyti? Arba kazka ne taip suprantu, man isejo max 3 psl
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazojiR: 04 balandžio 2012 - 12:55
QUOTE(mazojiR @ 2012 04 04, 12:54)
Gal kas pakomentuotu, rasau MRU personalo valdymo bakalaura, metodiniuose tyrimuose nurodyta:
user posted image
Tyrimo metodikos apimtis 1-3 arba 1/4 darbo, tai iseina apie 10psl, neisivaizduoju ka ta tiek rasyti? Arba kazka ne taip suprantu, man isejo max 3 psl


Sita dalis yra dedama prie tyrimo, kur cia idejot...

O tie 10 psl turi buti apie IMONE, pristatote ja, aprasote veikla, funkcijas ir pan, ir pristatote tuo aspektu, apie ka rasote darba..

Nzn ar supratote, bet as irgi rasau MRU, tai neseniai prieme tokia tvarka, va ka man atsake mano vadove:
Paprastai viena is metodologinių dalių yra organizacijos, kurią tirsite, pristatymas, aprašymas, jos veiklos analizė ir to aspekto, kuris yra Jūsų darbo tema, toje organizacijoje pristatymas pagal jų matymą, t.y. kaip jie taip įsivaizduoja, kaip traktuoja ir pan… Todėl 10 puslapių pristatyti organizacijai pakanka…

Tas pristatymas, apie ką Jūs kalbate – apie tyrimo, klausimyno, reposndentų pristatymą – daromas tyrimo dalyje, skyriuje “Tyrimo eiga/metodologija” ir pan. Čia pristatomas tyrimas, kaip buvo atliktas, koks anketų grįžtamumas, kokia tikimybė apklausoje pasirinkta (Panioto formule apskaičiuojamas responedntų skaičius), koks anketų grįžtamumas ir pan. Taip pat paaiškinama, koks tyrimo metodas pasirinktas (kiekybinės tyrimas, apnektinė apklausa) ir paaiškinama, kodėl, kuo šis metodas geras/blogas ir pan. (remiantis pvz., Tidikio ir kitų mokslininkų medžiaga apie mokslinius tyrimus – jų yra nemažai mūsų skaitykloje).
Atsakyti
QUOTE(Lorian) @ 2012 04 04, 14:35)


Aciu Jums, nes mano destytoja nelinkusi bendrauti, atsakymu nesulaukiu po savaite ir daugiau, nes jos argumentas- turiu begale magistriniu darbu....
Panioto formule man naujove, ar reikia ja taikyti jei buvo daroma kokybine analize (14 respondentu)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazojiR: 04 balandžio 2012 - 17:20
as tai su ankea uzsikasiau doh.gif darau tyrima pagal si modeli, nu bet klausimai kaip nesigalvoja, niekaip doh.gif

user posted image

gal padetumet blush2.gif skolinga nelikciau blush2.gif

pavadinimas toks: UAB „ASSORTI“ VARTOTOJŲ ELGSENĄ LEMIANČIŲ VEIKSNIŲ ANALIZĖ
Atsakyti
Atsakykite prasau, mano bakalauro darbo vadove, vis reikalauja, kad labiau analizuociau autoriu teiginius, juos tarpusavy lyginciau, nu nesigauna man labai issiplesti, kelis sakinius galiu, bet daugiau... nesuprantu kaip jau stipriai galima analizuoti, ka pvz. vienas ar kitas autorius teigia apie ivaizdi, nu teigia ir sventa.
PAGRINDINIS KLAUSIMAS, jei nesugebu daugiau, kas bus, nepraleis aplamai ar silpnesnis ivertinimas bus?
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2012 04 04, 18:43)
as tai su ankea uzsikasiau doh.gif  darau tyrima pagal si modeli, nu bet klausimai kaip nesigalvoja, niekaip doh.gif

user posted image

gal padetumet blush2.gif skolinga nelikciau blush2.gif

pavadinimas toks: UAB „ASSORTI“ VARTOTOJŲ ELGSENĄ LEMIANČIŲ VEIKSNIŲ ANALIZĖ


Susidarykite teiginiu blokus
I. Klausimai, kurie nustato respondentų lytį, amžių, bei išsilavinimą
II. Klausimai susiję su respondentų (vartotojų) įmonės UAB "Asorti" žinojimu ir jų siūlomų paslaugų/prekių vartojimu.

Kas įtakojo tokį Jūsų pasirinkimą?
· Organizacijos įvaizdis
· Organizacijos reklama
· Prieinamos kainos
· Poreikis sutaupyti laiką
· Šeimos bei pažįstamų nuomon÷
· Užsiemimų pobūdis
· Ekonomine padetis
· Patogi organizacijos geografin÷ pad÷tis
· Vykstančios akcijos bei siūlomos nuolaidos
· Kita
III. Skirta nustatyti kas labiausiai gali įtakoti vartotoją, renkantis panašias prekes siulancias imones?

informacijos jei paieskotumete yra nemazai internete smile.gif
Atsakyti
laba, jungiuos ir as prie jusu, nors diplominio gynimasis dar tolokai bet tema neuzilgo reikia pasakyti, o i galva niekas neateina, svarbiausiai kad temu mes neturime jas turime susigalvoti patys, studijuoju bendrosios praktikos slauga, specializacija anesteziologija ir reanimacija, pagal specializacija reikia tema susigalvoti, bet niekaip nesugalvoju, gal butu kas nors kas kokiomis mintimis pasidalintu? smile.gif
Atsakyti
Mums katedrinis gynimas balandžio gale unsure.gif kaip nenoriu jo... rolleyes.gif

kaip kitoms sekasi rašyti?
Atsakyti