Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

Merginos, help 4u.gif net geda klaust blush2.gif negaliu turinio pasidaryt doh.gif naudojuos 2010 Wordu... nu niekaip nesigauna, kad viskas normaliai butu sunumeruota, islygiuota ir tt... zinau, kad yra kazkaip kad vos ne pora klavisu paspaudi, ir viskas padaryta. bet kaaaaip????? g.gif gal kas galetu instruktaza pravest ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorian) @ 2012 02 28, 11:29)
Merginos, help 4u.gif net geda klaust blush2.gif negaliu turinio pasidaryt doh.gif naudojuos 2010 Wordu... nu niekaip nesigauna, kad viskas normaliai butu sunumeruota, islygiuota ir tt... zinau, kad yra kazkaip kad vos ne pora klavisu paspaudi, ir viskas padaryta. bet kaaaaip????? g.gif gal kas galetu instruktaza pravest ax.gif  bigsmile.gif


Nežinau stebuklingos kombinacijos, bet aš paprasčiausiai viską susitvarkau linijuotės, esančios viršuje ir šone, pagalbos dėka. Paprasta ir nesunku smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, Net nezinojau kad tokia tema cia SM egzistuoja g.gif bigsmile.gif Tai ka ir as tame diplominio darbo rasymo periode, tik tiek kad man laaabai nesiseka net nepradejau dar rasyti, studijuoju Vadyba, mano tema Eksporto planavimas ir organizavimas. Tema atrodo labai suprantama ir aiski, bet niekaip nepavyksta pradeti rasyti, net turinio neturiu verysad.gif O dar laukiuosi leliaus tai nei jegu nei nervu nieko nera siam reikalui.. nesinori labai stresuoti, bet vos tik pagalvojus sunku doh.gif literaturos nelabai sekasi rasti, prasiau pazystamu gal kas koki panasia tema ar bent jau apie eksporta darba rase bet koki kursini ar kazkas pan. kad bent kazka tureciau po nosim... verysad.gif doh.gif Sakau gal cia pagalbos rasiu... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Evdaivute @ 2012 02 28, 20:58)
Sveikutes, Net nezinojau kad tokia tema cia SM egzistuoja  g.gif  bigsmile.gif  Tai ka ir as tame diplominio darbo rasymo periode, tik tiek kad man laaabai nesiseka net nepradejau dar rasyti, studijuoju Vadyba, mano tema Eksporto planavimas ir organizavimas. Tema atrodo labai suprantama ir aiski, bet niekaip nepavyksta pradeti rasyti, net turinio neturiu  verysad.gif O dar laukiuosi leliaus tai nei jegu nei nervu nieko nera siam reikalui.. nesinori labai stresuoti, bet vos tik pagalvojus sunku  doh.gif  literaturos nelabai sekasi rasti, prasiau pazystamu gal kas koki panasia tema ar bent jau apie eksporta darba rase bet koki kursini ar kazkas pan. kad bent kazka tureciau po nosim...  verysad.gif  doh.gif  Sakau gal cia pagalbos rasiu...  rolleyes.gif

Katedroj ar kur pas jus diplomminius kaupia pasiteirauk darbų panašia tema, duos ir pavartyt, per ETD pasieškok, magistrinių įvadas ir išvados, o kartais ir visas darbas būna elektroninis įkeltas smile.gif
Atsakyti
Nesuprantu, niekur nerandu jokio normalesnio darbo apie sąnaudas ir jų analizę, gal kas turit bent kokios info, kur galėčiau rast, bandžiau išgooglint, bet nieko gero neranda, per EDT taip pat ieškojau, bet visiškai nieko ta tema neradau, netikiu, kad nėra, nes tema tokia gan paprasta . . .
Atsakyti
Rašytojos, kaip sekas? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwes @ 2012 02 28, 17:59)
Nežinau stebuklingos kombinacijos, bet aš paprasčiausiai viską susitvarkau linijuotės, esančios viršuje ir šone, pagalbos dėka. Paprasta ir nesunku  smile.gif



darykit automatini turini paprasciausia smile.gif
Atsakyti
Sveikutės. Žinau, kad čia yra bakalaurinių tema, bet net nenorėjau eiti į ją, nes taip žiauriai nieko neina rašyti doh.gif Jau varo į depresiją. Štai vakar buvau nuėjusi pas savo vadovę, tai prisakė visokių dalykų, kad dabar apskritai jaučiuosi nieko neparašiusi. Reikia kibt į darbą. O dar kai grupiokai kokiam FB užsimeta: "viskas, jau baigiau bakalaurinį" tikrai yra žiauru doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranoia @ 2012 03 10, 13:36)
Sveikutės. Žinau, kad čia yra bakalaurinių tema, bet net nenorėjau eiti į ją, nes taip žiauriai nieko neina rašyti  doh.gif  Jau varo į depresiją. Štai vakar buvau nuėjusi pas savo vadovę, tai prisakė visokių dalykų, kad dabar apskritai jaučiuosi nieko neparašiusi. Reikia kibt į darbą. O dar kai grupiokai kokiam FB užsimeta: "viskas, jau baigiau bakalaurinį" tikrai yra žiauru  doh.gif

oho, pas jus kaip. pas mus tai kurse nemažai tokių, kurie dar nebent titulinį lapą pasirašę biggrin.gif
man vadovas irgi brauko, klausinėja ar spėsiu. bet galvoju, kad ne tokie iki manęs parašė ir apsigynė, tai kuom aš durnesnė biggrin.gif
Atsakyti
nu aš irgi dar stengiuosi neprarasti vilties ir galvoti, kad dar parašysiu. Man vadovė ir pasakė: "Laiko tai jūs turite nedaug"... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2012 03 10, 11:40)
Rašytojos, kaip sekas?  rolleyes.gif

Blogai verysad.gif istikruju dar niekada taip nebuvo,visai rankos nekyla rasyt,jau ir naktim sapnuot pradedu ir nemiga kankina,o dar du darbus paskaitom turiu paruost,zodziu kosmaras doh.gif bet tikiuosi viskas bus gerai unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas turit buhalterines apskaitos bakalauro darba? Studijuoju Kauno Kolegijoje, darbus rasom pirma karta, tai net nera i ka pazet. Tema : Apskaitos organizavimas viesojo sektoriaus subjektuose. Buciau dekinga uz pagalba
Atsakyti