Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

QUOTE(marlen @ 2012 02 20, 12:44)
Sveikos mergaites, gal kuri auginat neigalu vaika ir sutiktumete uzpildyti anketa? visai baigiu prarasti vilti, tad kreipiuosi i Jus 4u.gif
Parasykite emeila, atsiusciau anketa 4u.gif

Skyrely "svetimo skausmo nebūna" yra skyrelis "gyvename su negalia" ar kažkaip taip. gal iš ten kokia mamytė suriktų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cartman: 20 vasario 2012 - 13:14
QUOTE(marlen @ 2012 02 20, 13:44)
Sveikos mergaites, gal kuri auginat neigalu vaika ir sutiktumete uzpildyti anketa? visai baigiu prarasti vilti, tad kreipiuosi i Jus 4u.gif
Parasykite emeila, atsiusciau anketa 4u.gif


Iš kokios Jūs miesto? Tarkim jeigu esate Kaune, bendradarbiaudama su klinikų bei kitų gydymo įstaigų medikais galėtumėte sužinoti nemažai kontaktų.
Atsakyti
QUOTE(wwwes @ 2012 02 20, 20:50)
Iš kokios Jūs miesto? Tarkim jeigu esate Kaune, bendradarbiaudama su klinikų bei kitų gydymo įstaigų medikais galėtumėte sužinoti nemažai kontaktų.

Niekas nenori viesinti duomenu ir teisingai daro smile.gif Aciu Jums mergaites uz pasiulymus 4u.gif Vis dar tikiu, kad kas nors sutiks bendradarbiauti savanoriskai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2012 02 21, 20:19)
Niekas nenori viesinti duomenu ir teisingai daro  smile.gif Aciu Jums mergaites uz pasiulymus 4u.gif Vis dar tikiu, kad kas nors sutiks bendradarbiauti savanoriskai smile.gif


Su universitetinėm ligoninėm viskas kitaip. Jos viešina duomenis savo universiteto studentams. Todėl ir klausiau iš kur Jūs smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wwwes: 22 vasario 2012 - 19:53
O man liko vienas psl teorijos ir viltis, kad daug taisyti nereikes doh.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
aš tai blondiniškai paklausiu (bet pas mus teorinės dalies kadangi nėra), kokią dalį bakalaurinio ji užima? smile.gif
Atsakyti
Turėtų užimti apie trečdalį dabo. O kokia specialybė, kad nėra teorijos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2012 02 25, 15:12)
Turėtų užimti apie trečdalį dabo. O kokia specialybė, kad nėra teorijos? smile.gif

istorija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2012 02 25, 17:32)


Kaip idomu bigsmile.gif o ka jus rasot tada?
As turejau parasyt 15 psl...

Sakykit, o metodologines dalies kokia apimtis mazdaug? jei standartinis tyrimas su anketavimu g.gif
Atsakyti
Lorian, čia konkrečiai nuo tyrimo priklauso, kiek klausimų anketoj, svarbu, kad būtų atskleista Tavo tyrimo problema, pristatyti tikslai, uždaviniai, o vėliau rezultatų dalis, tikrai niekas tų puslapių neskaičiuos, parašysi 15 ar 30. Orientacinė darbo apimtis dažniausiai būna nurodoma katedros puslapyje.

Cartman ,labai įdomu, aš tai visą laiką įsivaizdavau, kad istorikai kaip tik rašo tik teoriją, literatūrą nagrinėja smile.gif
Atsakyti
pas mus parašius bakalaurinį, remiantis tik literatūra, nekažin kokį pažymį tegausi biggrin.gif rašom iš archyvinės medžiagos. o bakalaurinio dėstymo dalis iškart "eina prie reikalo". pvz aš tyrinėju vieną draugiją, imu iš archyvo dokumentus, susijusias su ja, skaitau senus laikraščius ir dėliojuos vaizdą, kaip ji veikė, kas buvo nariai ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cartman: 26 vasario 2012 - 13:13
QUOTE(Cartman @ 2012 02 25, 14:24)
aš tai blondiniškai paklausiu (bet pas mus teorinės dalies kadangi nėra), kokią dalį bakalaurinio ji užima? smile.gif


Pas mane teorinė dalis turi neviršyti 15psl.
Atsakyti