Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

na, bakalauras ir kolegijoj bakalauras, o tai mokslinis darbas, tai ir visi mokslinio darbo "atriburtai" turi būt.
pas mane tas aktualumas kiek kitaip rašomas, bet įsivaizduoju, turėtų būt irgi apie tai, kuo tavo darbas skiriasi nuo kitų rašytų panašiomis temomis, kuo tema yra svarbi ir vertinga (na žodžiu įrodyt, kad tavo darbo perskaitymas nebus veltui sugaištos keliasdešimt minučių). galiu klyst, gal pas jus (ekonomika?vadyba?) kitaip. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2012 02 18, 19:06)
na, bakalauras ir kolegijoj bakalauras, o tai mokslinis darbas, tai ir visi mokslinio darbo "atriburtai" turi būt.
pas mane tas aktualumas kiek kitaip rašomas, bet įsivaizduoju, turėtų būt irgi apie tai, kuo tavo darbas skiriasi nuo kitų rašytų panašiomis temomis, kuo tema yra svarbi ir vertinga (na žodžiu įrodyt, kad tavo darbo perskaitymas nebus veltui sugaištos keliasdešimt minučių). galiu klyst, gal pas jus (ekonomika?vadyba?) kitaip. smile.gif



truputuka aiskiau darosi , aciu .

Na man reikia viska rasyt kaip ir mokslinej metodologijoj , ir temos aktualuma, paskui hipoteze, iskelt problemini klausima, tikslai uzdaviniai ir t.t viskas jau tas turi atsispindet ivade . tai cia tikriausiai pas visus smile.gif

plemba kuo mano darbas skiriasi nuo kitu darbu , va cia tai klausimas , neisivaizduoju kuo, ir kaip ta suzinot g.gif

Na as analizuosiu X imones edukacine veikla. O tai su kuo man sulyginti ? man tas nedaeina , netingiu ieskau saltiniu ir viska , na bet nemoku siauriau mastyt , kol man daejo kas ta edukacija doh.gif
Galvojau susirasiu pagal viena zodi edukacija , savaite laiko sugaisau su literaturos paieska , kol daejo jog edukacija yra bendras zodis apibudinantis auklejima , svietima ir lavinima biggrin.gif O dabar kol daeis ka cia man sulyginti ir kaip pagrysti tema, kaip flegma jauciuos kol dasyla viskas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frezija*: 18 vasario 2012 - 18:14
QUOTE(Frezija* @ 2012 02 18, 17:49)
Labas koleges, taip pat rasau bakalaurini darba, jetau jetau kaip tas ivadas veikia mane, nedaeina nu kaip as galiu mokslini pagrindima rasyt , Jau taip nori isspaust is musu mokslininkus paprastoj kolegijoj nematau teisybes .
Temos aktualumas , mokslinis pagrindimas nedasyla man kaip cia pagryst jei analizuoju imones  edukacines veiklos analize  doh.gif  gal kazkas protingesnis uz mane smile.gif?


Sveikutė mirksiukas.gif
Temos aktualume turi atsispindėti tavo tema ir jos analizės poreikis šiomis dienomis, kodėl būtina į ją atkreipti dėmesį, kas ją lemia, sukelia problemas, su kuo ji susijusi ir pan. Na o mokslinis pagrindimas tai yra konkrečios įmonės tematikos analizės būtinybė, sakykime, jei pasirinkai tyrimui UAB "X" edukacinę veiklą, tai tyrimo pagrindime turi parašyti, kodėl būtent toje UAB "X" reikia ją analizuoti, kokios problemos, kokie laukiami rezultatai ir kas pasikeis po tyrimo 4u.gif
Atsakyti
Jetau kaip faina gaut toki issamu atsakyma aciuu 4u.gif belieka pabandyt kurti izanga kaip priklauso, bet kaip apmaudu kad darbo vadovas nesiteikia taip paaiskinti, nusiunciau as izanga na bent bandziau kazka parasyt tai savaite laiko jokio komentaro , kol derinom tema tai atrasydavo is karto o kai nusiunciau tiek kiek sugebejau suprast izanga tai vadovas dinges, jokios pagalbos smile.gif)

Atsakyti
Kiek diskusijų dėl įvado g.gif aš kažkaip irgi galvojau jį rašyti pabaigoje, bet vadovas net į kalbas nesileido, pagrįsdamas, kad vadovaujantis įvadu bus žymiai aiškiau ir lengviau rašyti darbą unsure.gif dabar suprantu, kad jis buvo teisus, nes aiškiai iškeltas tikslas ir uždaviniai sudaro darbo planą, kuriuo ir vadovaujuosi rašydama drinks_cheers.gif gal kuri jau pradėjot tyrimo metodologiją rašyti? niekada jos nerašiau blush-anim-cl.gif gal kokių patarimų turit? kaip ten ką rašyti?
Atsakyti
QUOTE(Bangė @ 2012 02 18, 22:47)
Kiek diskusijų dėl įvado g.gif  aš kažkaip irgi galvojau jį rašyti pabaigoje, bet vadovas net į kalbas nesileido, pagrįsdamas, kad vadovaujantis įvadu bus žymiai aiškiau ir lengviau rašyti darbą unsure.gif  dabar suprantu, kad jis buvo teisus, nes aiškiai iškeltas tikslas ir uždaviniai sudaro darbo planą, kuriuo ir vadovaujuosi rašydama drinks_cheers.gif  gal kuri jau pradėjot tyrimo metodologiją rašyti? niekada jos nerašiau blush-anim-cl.gif gal kokių patarimų turit? kaip ten ką rašyti?


Tyrimo metodologijos būna dviejų rūšių:
1. Kaip atskira darbo dalis (dažniausiai antroji darbo dalis), kurioje analizuojami visi teoriniai analizės metodai ir remiantis jais suformuojamas modelis, kuriuo remiantis daromas tyrimas.
2. Kaip tyrimo poskyris, kuriame surašomi šie atliekamo tyrimo aspektai: tyrimo objektas, tikslas, metodai. Pvz.: jeigu pasirinktas anketavimas, tada rašoma: anketos sudarymo aprašymas, tyrimo imties apskaičiavimas, tyrimo procesas ir kt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bangė @ 2012 02 18, 22:47)
Kiek diskusijų dėl įvado g.gif  aš kažkaip irgi galvojau jį rašyti pabaigoje, bet vadovas net į kalbas nesileido, pagrįsdamas, kad vadovaujantis įvadu bus žymiai aiškiau ir lengviau rašyti darbą unsure.gif  dabar suprantu, kad jis buvo teisus, nes aiškiai iškeltas tikslas ir uždaviniai sudaro darbo planą, kuriuo ir vadovaujuosi rašydama drinks_cheers.gif  gal kuri jau pradėjot tyrimo metodologiją rašyti? niekada jos nerašiau blush-anim-cl.gif gal kokių patarimų turit? kaip ten ką rašyti?


Rašant metodologiją labai gerai yra savo universiteto duomenų bazėje pasiieškoti jau parašytų darbų. Man buvo nelabai aišku kaip ten kas, pora darbų peržvelgiau ir puikiai supratau, kaip ir kas ten turi būti parašyta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwes @ 2012 02 19, 11:18)
Rašant metodologiją labai gerai yra savo universiteto duomenų bazėje pasiieškoti jau parašytų darbų. Man buvo nelabai aišku kaip ten kas, pora darbų peržvelgiau ir puikiai supratau, kaip ir kas ten turi būti parašyta.  smile.gif

drinks_cheers.gif aš į magistrinius žiūrėjau, nes jų daugiau ir prieinamų nete, plius kadangi nežinia, kaip darbas buvo įvertintas, tai magistriniais labiau pasitikiu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2012 02 19, 16:37)
drinks_cheers.gif aš į magistrinius žiūrėjau, nes jų daugiau ir prieinamų nete, plius kadangi nežinia, kaip darbas buvo įvertintas, tai magistriniais labiau pasitikiu hihihi.gif


Pas mus galima nueiti į dekanatą ir peržiūrėti 5 metų bakalaurinius ir magistrinius. Tai ten puikiausiai matai kiek gavo. Aš pagal tai ir žiūrėjau į kuriuos darbus žiūrėti, o į kuriuos - neverta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wwwes: 19 vasario 2012 - 15:56
QUOTE(wwwes @ 2012 02 19, 15:52)
Pas mus galima nueiti į dekanatą ir peržiūrėti 5 metų bakalaurinius ir magistrinius. Tai ten puikiausiai matai kiek gavo. Aš pagal tai ir žiūrėjau į kuriuos darbus žiūrėti, o į kuriuos -  neverta biggrin.gif

pas mus katedroj galima, bet kiekvienam darbui reikia rašyt prašymą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2012 02 19, 18:27)
pas mus katedroj galima, bet kiekvienam darbui reikia rašyt prašymą smile.gif


doh.gif oho. Pas mus tai tiesiog jų negalima išsinešti, fotografuoti ir pan.
Atsakyti
Sveikos mergaites, gal kuri auginat neigalu vaika ir sutiktumete uzpildyti anketa? visai baigiu prarasti vilti, tad kreipiuosi i Jus 4u.gif
Parasykite emeila, atsiusciau anketa 4u.gif
Atsakyti