Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

QUOTE(Skierkute @ 2012 02 14, 18:49)
Dekui, tik nezinau ar tai padeda smile.gif labiau tik nervuojuosi, ar spesiu viska..
Na taip temu tikrai galima primastyti, tik poto ar bus ka rasyti smile.gif sake vadovas, jei firma maza (plius uzsiema vamzdziais) tai sunku bus prifantazuoti tiek visko, ko is tikro nera..


Svarbiausia nusiramink, viskas bus gerai 4u.gif Na, jei darbuotojų yra nedaug ir įmonė nedidelė, tai tada galima rašyti "Valdymo proceso analizė UAB "X" pavyzdžiu" ax.gif Mano draugė praėjusiais metais rašė šia tema, analizavo tėčio medienos įmonę su 11 darbuotojų, labai puikiai pavyko thumbup.gif
Atsakyti
Gal kartais kažkam vadovas rekomendavo pasiskaityti Žydžiūnaitės (2007) knygą "Tyrimo dizainas ir strategijos"? nerandu šios knygos ir nežinau ar verta ieškoti, gal kuriai teko skaityti? ar yra naudingų patarimų, kuriuos galima pritaikyti bakalauriniam darbui? Jei kuri radot, turit - atsiliepkit 4u.gif
Atsakyti
ar man vienai įvadas yra tragedija? biggrin.gif aš turbūt sutikčiau dvigubai didesnės apimties darbą parašyt, jei be įvado lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2012 02 17, 20:43)
ar man vienai įvadas yra tragedija?  biggrin.gif aš turbūt sutikčiau dvigubai didesnės apimties darbą parašyt, jei be įvado  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


aš lygiai taip pat galvojau blush2.gif bet pasirodo parašiau puikiai, vadovas nepateikė jokių pastabų, net keista buvo drinks_cheers.gif nors prie įvado sėdėjau gal 3 dienas lotuliukas.gif
Atsakyti
Na aš jau ivada ir teorija apsigyniau pries 8 destytojus thumbup.gif viskas tiko, siek tiek pakoreguot ir viskas 4u.gif na ka lieka tyrimas...kazkaip neprisiruosiu blush2.gif
Atsakyti
aš išvis visad parašydavau darbą ir tada rašydavau įvadą blush2.gif pirmąkart rašau įvadą nieko kito neparašius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2012 02 17, 22:38)
aš išvis visad parašydavau darbą ir tada rašydavau įvadą  blush2.gif pirmąkart rašau įvadą nieko kito neparašius  biggrin.gif

Šiaip jau įvadas visuomet rašomas pabaigoje smile.gif Pradžioj parašius gali tekti koreguoti, nebent labai geras planas.
Atsakyti
QUOTE(nutė @ 2012 02 18, 06:54)
Šiaip jau įvadas visuomet rašomas pabaigoje  smile.gif Pradžioj parašius gali tekti koreguoti, nebent labai geras planas.

pas mus reikalaujama pasirašyt pradžioje, kad "ne medžiaga valdytų autorių, o autorius valdytų medžiagą" smile.gif o kad koreguot jį reiks tai neabejoju.
ir man jau alergija archyvui lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cartman: 18 vasario 2012 - 10:04
QUOTE(nutė @ 2012 02 18, 06:54)
Šiaip jau įvadas visuomet rašomas pabaigoje  smile.gif Pradžioj parašius gali tekti koreguoti, nebent labai geras planas.

cia jau nuo mokymosi istaigos ir darbo vadovu daug kas priklauso mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2012 02 18, 16:35)
cia jau nuo mokymosi istaigos ir darbo vadovu daug kas priklauso  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
be to, vieniems rašantiems lengviau visų pirma parašyti visą darbą, tada susidėlioti įvadą, o pavyzdžiui kitiems, tame tarpe ir man, daug lengviau parašyti įvadą, o tada jau plėtoti temą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2012 02 18, 15:35)
cia jau nuo mokymosi istaigos ir darbo vadovu daug kas priklauso  mirksiukas.gif

ir nuo specialybės. nes mūsų bakalauro darbų struktūra skiriasi nuo daugumos smile.gif
Atsakyti
Labas koleges, taip pat rasau bakalaurini darba, jetau jetau kaip tas ivadas veikia mane, nedaeina nu kaip as galiu mokslini pagrindima rasyt , Jau taip nori isspaust is musu mokslininkus paprastoj kolegijoj nematau teisybes .
Temos aktualumas , mokslinis pagrindimas nedasyla man kaip cia pagryst jei analizuoju imones edukacines veiklos analize doh.gif gal kazkas protingesnis uz mane smile.gif?
Atsakyti