Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

QUOTE(Bangė @ 2012 02 13, 11:45)
Aš kažkur buvau girdėjus, kad galima remtis literatūra ne senesne nei 10 metų, tai mane nustebino g.gif


drinks_cheers.gif Taip, dauguma ir reikalauja tokios literatūros, tik kad deja ne visada tai praktiškai įmanoma, kadangi yra temų, kurios labai mažai analizuojamos, tai ir su literatūra yra labai striuka doh.gif Be to šis reikalavimas priklauso ir nuo vadovo, vienas griežtai neleis, o kitas rekomenduos kelis senesnius panaudoti smile.gif Užtai akcentuoja dažniausiai vadovai, kad reikia analizuoti mokslinius straipsnius lietuvių ir užsienio autorius, nes jie yra nauji, analizuoja "šviežias" problemas ax.gif
Atsakyti
man tai mano istoriografija (istorikų literatūra biggrin.gif ) du diplominiai tėra. vieną reiktų peržiūrėt vpu, parašiau į katedrą, davė vieno dėstytojo emailą į kurį dėl to kreiptis ir jis man beveik savaitė nieko neatrašo doh.gif dar paciokinau per googlą, jaunas jis, spėju gal doktorantas dar tik, tai paštą pagal idėją turėtų tikrintis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2012 02 13, 13:04)
man tai mano istoriografija (istorikų literatūra  biggrin.gif ) du diplominiai tėra. vieną reiktų peržiūrėt vpu, parašiau į katedrą, davė vieno dėstytojo emailą į kurį dėl to kreiptis ir jis man beveik savaitė nieko neatrašo  doh.gif dar paciokinau per googlą, jaunas jis, spėju gal doktorantas dar tik, tai paštą pagal idėją turėtų tikrintis  doh.gif


na žinok ne visada jauni atsakinėja greitai, kaip tik jie pastebėjau mėgsta susireikšminti doh.gif ypač jeigu "švieži" doktorantai biggrin.gif
Atsakyti
Mano vadovas irgi doktorantas. Griežtas (prieš atidarant jo laiškus visad morališkai turiu susikaupt), bet naudos iš to daug. nes kursinio vadovė mano tai buvo, siunčiu jai vis kažką, ji atrašo "gerai", bet kai atėjo galutinis vertinimas, tai pasirodė nieko ten gero doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cartman: 13 vasario 2012 - 12:17
help.gif help.gif help.gif

Man jau kyla mintys, kad šiais metais nebaigsiu doh.gif Teorijos turiu tik pusę ir tai dar su citavimu ten blogai - taisyti. O dar tyrimas laukia ir visa kita. O darbą reikia atiduoti iki 04.12 doh.gif Dejuoju, bet negaliu susiimti doh.gif

gun_bandana.gif
Atsakyti
Susiimsi ir baigsi. 4u.gif Dar du mėnesiai, plius vistiek jau kažką turi, kad ir taisyt reikia, bet vis vien jau turi. Gerk melisas, valgyk juodą šokoladą ir riešutus, nepamiršk palepint savęs, nusistatyk laiką ir tvarkaraštį kada sėdėsi prie bakalaurinio (geriausiai ištraukus interneto laidą iš kompo) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2012 02 13, 13:59)
Susiimsi ir baigsi.  4u.gif  Dar du mėnesiai, plius vistiek jau kažką turi, kad ir taisyt reikia, bet vis vien jau turi. Gerk melisas, valgyk juodą šokoladą ir riešutus, nepamiršk palepint savęs, nusistatyk laiką ir tvarkaraštį kada sėdėsi prie bakalaurinio (geriausiai ištraukus interneto laidą iš kompo)  biggrin.gif


drinks_cheers.gif juodasis šokoladas yra superinis smegenėlių pilkųjų ląstelių aktyvintojas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bangė @ 2012 02 13, 11:45)
Aš kažkur buvau girdėjus, kad galima remtis literatūra ne senesne nei 10 metų, tai mane nustebino g.gif


Na gali ir 15 metų literatūrą naudoti jei ta tema nieko naujau parašyta nėra. Tačiau ypač užsienio autoriai dažnai papildo bei atnaujina straipsnius ir t.t. Taip pat per metus yra parašoma daugybė naujų straipsnių kai kuriomis temomis. Tad viskas priklauso nuo baigiamojo darbo temos smile.gif Mūsų gynimo komisija bei recenzentai griežtai "baudžia" už seną literatūrą, ypač jei ta tema buvo naujesnės informacijos.

QUOTE(Cartman @ 2012 02 13, 13:59)
Susiimsi ir baigsi.  4u.gif  Dar du mėnesiai, plius vistiek jau kažką turi, kad ir taisyt reikia, bet vis vien jau turi. Gerk melisas, valgyk juodą šokoladą ir riešutus, nepamiršk palepint savęs, nusistatyk laiką ir tvarkaraštį kada sėdėsi prie bakalaurinio (geriausiai ištraukus interneto laidą iš kompo)  biggrin.gif


drinks_cheers.gif pritariu. Aš pvz į darbotvarkės knygelę įsirašau, kad pvz antradienį reikia pabaigti įvadą ir kai žiūri į dienos darbų sąrašą matai, kad reikia jį įveikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2012 02 13, 13:59)
Susiimsi ir baigsi.  4u.gif  Dar du mėnesiai, plius vistiek jau kažką turi, kad ir taisyt reikia, bet vis vien jau turi. Gerk melisas, valgyk juodą šokoladą ir riešutus, nepamiršk palepint savęs, nusistatyk laiką ir tvarkaraštį kada sėdėsi prie bakalaurinio (geriausiai ištraukus interneto laidą iš kompo)  biggrin.gif


vat interneto laidą tai būtų pravartu ištraukti, nes kai atsibosta rašyti arbanebeturi minčių labai jau norisi panaršyt internete biggrin.gif o dėl dvejonių, kad nebaigsit - tai neleiskit tokiom mintim lysti į galvą, juk tiek jau atsimokėt, negi negaila laiko? juk visada pradžia sunkiausia,rašosi sunkiai,trūksta minčių ir pan, bet paskui įsisvažiuosit ir pamatysit kaip darbas bus baigtas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu prisijunkt wink.gif

Dar tik pradedu ieskoti temos apie ka rasyti, pradzioj bandziau rinktis apie motyvacija darbuotoju, bet siandien vadovas pasake, kad tema nuvalkiota.. gal zinot, kur rasti tu nenuvalkiotu temu? Rasyti reikia mazdaug apie produkta, arba finansus imones, nes imone maza..
Stresuoju dvigubai, nes 31 savaite nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Skierkute @ 2012 02 14, 17:53)
Sveikos, noriu prisijunkt wink.gif

Dar tik pradedu ieskoti temos apie ka rasyti, pradzioj bandziau rinktis apie motyvacija darbuotoju, bet siandien vadovas pasake, kad tema nuvalkiota.. gal zinot, kur rasti tu nenuvalkiotu temu? Rasyti reikia mazdaug apie produkta, arba finansus imones, nes imone maza..
Stresuoju dvigubai, nes 31 savaite  nestuke.gif


Sveika 4u.gif
Šaunuolė tu, tai kaip tik lengviau seksis, juk rašysite darbelį dviese 4u.gif Na, gali rašyti apie vertybių įveiksminimo svarbą organizacijoje, apie vartotojų pasitenkinimą, jų elgsenos formavimą rėmimo komplekso priemonėmis, galima rašyti apie rėmimo biudžeto tobulinimą ir pan. Daug ką galima sumąstyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Grasilda @ 2012 02 14, 17:28)
Sveika  4u.gif
Šaunuolė tu, tai kaip tik lengviau seksis, juk rašysite darbelį dviese  4u.gif  Na, gali rašyti apie vertybių įveiksminimo svarbą organizacijoje, apie vartotojų pasitenkinimą, jų elgsenos formavimą rėmimo komplekso priemonėmis, galima rašyti apie rėmimo biudžeto tobulinimą ir pan. Daug ką galima sumąstyti  ax.gif

Dekui, tik nezinau ar tai padeda smile.gif labiau tik nervuojuosi, ar spesiu viska..
Na taip temu tikrai galima primastyti, tik poto ar bus ka rasyti smile.gif sake vadovas, jei firma maza (plius uzsiema vamzdziais) tai sunku bus prifantazuoti tiek visko, ko is tikro nera..
Atsakyti