Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

QUOTE(Indii @ 2012 02 09, 19:54)
Kaip rašosi?  biggrin.gif


Jungiuosi ir aš į rašančiųjų gretas 4u.gif po truputį judu į priekį, rytoj siųsiu vadovui ką parašiau, žiūrėsiu kaip įvertins, gal neišpeiks labai, nes vadovas ne iš gerųjų pasitaikė doh.gif kaip jums sekasi? kada reikia priduot darbus?
Atsakyti
QUOTE(Indii @ 2012 02 09, 18:54)
Kaip rašosi?  biggrin.gif


Niekaip doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif Jau visa savaite nesugebu prisest unsure.gif unsure.gif sazine baigia suest, o as ne krust doh.gif siaubas blink.gif turiu varganus 6 lapus unsure.gif

Bange sveika prisijungusi 4u.gif as turiu iki vasario pabaigos bent teorine dali pabaigt.... O tu kiek jau parasius? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorian): 10 vasario 2012 - 10:54
Man vasario 14 jau gynimas is teorijos, vaziuoju siandien ziuret ka dar pataisyt blush2.gif ir liks tyrimas mirksiukas.gif
Atsakyti
nedaug ir aš parašius, bet teorinę dalį jau įpusėjau, dabar laukiu vadovo atsiliepimų ir arba rašysiu toliau, arba teks taisyti doh.gif tikiusoi geriausio biggrin.gif pas mus nebus jokio teorijos gynimo, reikia darba atiduot iki gegužės ir tada gynimas birželį ax.gif Kaip vadovai Jūsų? labai reiklūs? įdomu kaip pas kitas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bangė: 10 vasario 2012 - 13:33
Sveikutės 4u.gif

Na aš jau užsibrėžiau iki kovo 1d. padaryti tyrimą ir galutinai pabaigti įvadą ir literatūros analizę. Šiaip jau parašiusi esu šias dalis, bet vis dar pamąstau ką galėčiau pataisyti ar papildyti. Pirmadienį siųsiu vadovui įvadą. Žiūrėsim ką pasakys smile.gif

O šiaip, mes patys vadovus renkamės. Tai mano labai super thumbup.gif Puikiai išmano tokias tematikas, yra ne tik dėstytojas bet ir mokslų daktaras, todėl neabejoju jo kompetencija. Beto nejaučiu jokio streso su juo bendraudama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wwwes: 10 vasario 2012 - 16:36
Mums tai deja, bet vadovų pasirinkti neleido,paskyrė pagal temą, tai man nelabai pasisekė, gavau doktorantą, kuris pats nelabai žino ko reikalauti ir yra labai nekalbus, tad bijau, kad vėliau nebūtų keblumų doh.gif na o kol kas viskas einasi gerai, įvadas įvertintas puikiai, planuoju per artimiausias 2sav baigti pilnai teorinę dalį, o tada liks tyrimo analizė, jos labiausiai nelaukiu, nes tai nėra mano stiprioji pusė...beje, kokiom temom rašot bakalaurinius? gal kažkurių temos panašios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bangė @ 2012 02 10, 18:35)
..beje, kokiom temom rašot bakalaurinius? gal kažkurių temos panašios 4u.gif


Tema - Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų subjektyvus savo sveikatos bei darbo sąlygų vertinimas cool.gif
Atsakyti
UAB „ASSORTI“ VARTOTOJŲ ELGSENĄ LEMIANČIŲ VEIKSNIŲ ANALIZĖ mirksiukas.gif

na ivadas ir toerija parasyta gerai, tik dar truputi pataisyt, ir sake mazai truputi literaturos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2012 02 10, 20:35)
UAB „ASSORTI“ VARTOTOJŲ ELGSENĄ LEMIANČIŲ VEIKSNIŲ ANALIZĖ mirksiukas.gif

na ivadas ir toerija parasyta gerai, tik dar truputi pataisyt, ir sake mazai truputi literaturos blush2.gif


Aš patirašau darbą tema Viešoji ir privati partnerystė: Žalgirio arenos atvejis ax.gif
kiek šaltinių minimaliai nurodė vadovas? nes maniškis nurodė ne mažiau 30 mokslinių straipsnių ir būtinai ne vėlesnių nei 5 metų senumo, tai buvo vargo,nes dauguma senesni doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bangė @ 2012 02 11, 15:08)
nes maniškis nurodė ne mažiau 30 mokslinių straipsnių ir būtinai ne vėlesnių nei 5 metų senumo, tai buvo vargo,nes dauguma senesni doh.gif


Čia bendrieji reikalavimai literatūrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwes @ 2012 02 11, 17:07)
Čia bendrieji reikalavimai literatūrai  smile.gif


Aš kažkur buvau girdėjus, kad galima remtis literatūra ne senesne nei 10 metų, tai mane nustebino g.gif
Atsakyti
jungiuos ir aš..vis dar informacijos rinkimo stadijoj doh.gif
Tema mano "Lietuvos turizmo draugija 1929-1940m" tai jaučiu panašių temų nebus lotuliukas.gif
Atsakyti