Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

QUOTE(Lorian) @ 2012 02 02, 11:02)
Kokios jus saunuoles, einat jau link pabaigos 4u.gif O as dar nieko neturiuuuuuu doh.gif  doh.gif  doh.gif Pradedu panikuot verysad.gif  verysad.gif  bet ziauriai sunkiai rasosi... kaip prisiverciat? biggrin.gif



Na dar pabaiga toli biggrin.gif Man irgi sunku prisiversti rašyti, tiesiog turiu terminą (balandžio 1) ir žinau, kad reikia rašyti, nes kitaip nieko nespėsiu. Iš patirties sakau, svarbiausia prisiversti pradėti, o poto jau lengviau būna. Linkiu sėkmės ir įkvėpimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwes @ 2012 02 02, 15:17)
Na dar pabaiga toli  biggrin.gif  Man irgi sunku prisiversti rašyti, tiesiog turiu terminą (balandžio 1) ir žinau, kad reikia rašyti, nes kitaip nieko nespėsiu. Iš patirties sakau, svarbiausia prisiversti pradėti, o poto jau lengviau būna. Linkiu sėkmės ir įkvėpimo  4u.gif


As iki vasario pabaigos turiu parasyti teorine ir metodologine dali doh.gif bet sendien puse dienos padirbejus kazkaip sukrapsciau 3 puslapius doh.gif bent tiek unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorian) @ 2012 02 02, 20:40)
As iki vasario pabaigos turiu parasyti teorine ir metodologine dali doh.gif bet sendien puse dienos padirbejus kazkaip sukrapsciau 3 puslapius doh.gif bent tiek unsure.gif


Svarbu pradžia padaryta thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwes @ 2012 02 02, 20:11)
Svarbu pradžia padaryta  thumbup.gif  smile.gif


Aciu uz palaikyma 4u.gif reikia db kazkaip didint pajegumus biggrin.gif
Atsakyti
Man jau vasario 14 d. gynimas is ivado ir teorijos, dar pataisyt bereikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorian) @ 2012 02 02, 12:02)
Kokios jus saunuoles, einat jau link pabaigos 4u.gif O as dar nieko neturiuuuuuu doh.gif  doh.gif  doh.gif Pradedu panikuot verysad.gif  verysad.gif  bet ziauriai sunkiai rasosi... kaip prisiverciat? biggrin.gif

Aš tai pati sunkiai būčiau prisivertusi, ale vadovė mano man surašė iki kokios dienos turiu pirmą skyriu parašyt, antrą, įvadą ir t.t ir gale pridūrė, kad jokių pasiteisinimų nuenori girdėt biggrin.gif Tai ir rašiau.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2012 02 02, 21:46)
Man jau vasario 14 d. gynimas is ivado ir teorijos, dar pataisyt bereikia ax.gif


Saunia diena pasirinko thumbup.gif doh.gif

QUOTE(Partena! @ 2012 02 03, 08:38)
Aš tai pati sunkiai būčiau prisivertusi, ale vadovė mano man surašė iki kokios dienos turiu pirmą skyriu parašyt, antrą, įvadą ir t.t ir gale pridūrė, kad jokių pasiteisinimų nuenori girdėt biggrin.gif  Tai ir rašiau.. ax.gif


Tai man irgi kai pasake, kad iki vasario pabaigos reikia turet teorine ir metodologine dalis, o kovas balandis tyrimui ir analizei akys ant kaktos issoko doh.gif nes vis atrode kad dar marios laiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Partena! @ 2012 02 03, 06:38)
Aš tai pati sunkiai būčiau prisivertusi, ale vadovė mano man surašė iki kokios dienos turiu pirmą skyriu parašyt, antrą, įvadą ir t.t ir gale pridūrė, kad jokių pasiteisinimų nuenori girdėt biggrin.gif  Tai ir rašiau.. ax.gif


turbūt vienas geriausių paskatinimų, kaip prisiversti rašyti darbą. man irgi taip pat darė - nurodė datas, kad kiekvienai daliai ~2sav. turiu ir viskas. jau kaip nori, taip sukis, nes per paskutines 2sav. reikės taisyt, o tam reikėjo turėt jau būtent visą darbą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2012 02 03, 13:44)
turbūt vienas geriausių paskatinimų, kaip prisiversti rašyti darbą. man irgi taip pat darė - nurodė datas, kad kiekvienai daliai ~2sav. turiu ir viskas. jau kaip nori, taip sukis, nes per paskutines 2sav. reikės taisyt, o tam reikėjo turėt jau būtent visą darbą  smile.gif

Tikrai taip thumbup.gif P jei vadovui neįdomu tai paskui ir lieka viskas paskutiniam mėnesiui doh.gif
Atsakyti
Gal kuriai teko susidurti ir galetu uzvesti ant kelio ka butu galima apzvelgti teorineje dalyje, pasiulyti literaturos tema:
,,IMONES GAMINAMU PRODUKTU POPULIARUMO VERTINIMAS"?

buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Partena! @ 2012 02 03, 11:54)
Tikrai taip thumbup.gif P jei vadovui neįdomu tai paskui ir lieka viskas paskutiniam mėnesiui doh.gif


Butent drinks_cheers.gif pritariu 100 proc.
Atsakyti
Kaip rašosi? biggrin.gif
Atsakyti