Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

QUOTE(ewacka @ 2012 01 16, 22:19)
Reiketu sudaryti pagal jusu darbo tema turini (kaip knygose buna), ka planuojate apzvelgti darbe.
Na jei pvz tema butu ,,konfliktai ir ju valdymas organizacijoje"

turinys galetu buti
1. TEORINIS KONFLIKTU PAGRINDIMAS
  1.1. Konfliktu samprata
  1.2. konfliktu tipai
  1.3. konfliktu ....
  1.4. ...
ir t.t. ir pan. pagal jusu tema.

Norint susidaryti gera busimo darbo plana, reiketu vis tik panagrineti info jusu darbo tema. Kuo daugiau paskaitysite , tuo lengviau suvoksite ka galima butu nagrineti, tirti ir pan.

O tada jau destytojas ziures i jusu atsiusta plana, ir pakoreguos, patars ka istrinti, kuo paplidyti  4u.gif


Ačiū. 4u.gif Šiek tiek prašviesėjo. Pirmojo turinio puse dalies atmetė, nelabai į mano temą. Bandysiu mąstyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indii @ 2012 01 17, 15:28)
Ačiū.  4u.gif Šiek tiek prašviesėjo. Pirmojo turinio puse dalies atmetė, nelabai į mano temą. Bandysiu mąstyt  smile.gif

4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Jau kazkada rasiau cia, bet jungiuosi is naujo su nauja tema doh.gif

Jau esame su vadove aptarusios mazdaug kas ir kaip, susitikimui jau buvau pasiruosusi preliminaru plana, ka galeciau nagrineti, bet gavau pasiulyma neissiplesti biggrin.gif teorine dalis turi buti apie 15 psl, is pradziu dziaugiausi, o db jau nebezinau kaip susisteminti medziaga reikes kad sutilpt doh.gif

Sia savaite turiu pasidaryti nauja planeli unsure.gif

Beje, tema Seimos ir karjeros derinimo problema: vadybinis poziuris. Gal esat ka panasaus nagrinejusios, ar turit kokios medziagos naudingos?
Su seima kaip ir aisku, bet va ka apie karjera rasyt......
Atsakyti
QUOTE(Lorian) @ 2012 01 18, 14:08)
teorine dalis turi buti apie 15 psl, is pradziu dziaugiausi, o db jau nebezinau kaip susisteminti medziaga reikes kad sutilpt doh.gif


Teoriją tik į 15psl galima? Man kažkaip vadovas "leptelėjo", kad iki 20 psl. unsure.gif
Tyrimo pristatymui užteks apie 10psl., o duomenų analizei apie 15 psl. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indii: 19 sausio 2012 - 21:11
QUOTE(Indii @ 2012 01 19, 21:10)
Teoriją tik į 15psl galima? Man kažkaip vadovas "leptelėjo", kad iki 20 psl.  unsure.gif
Tyrimo pristatymui užteks apie 10psl., o duomenų analizei apie 15 psl.  g.gif


Nuo mokymosi istaigos, darbo temos, srities daug kas priklauso 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indii @ 2012 01 19, 22:10)
Teoriją tik į 15psl galima? Man kažkaip vadovas "leptelėjo", kad iki 20 psl.  unsure.gif
Tyrimo pristatymui užteks apie 10psl., o duomenų analizei apie 15 psl.  g.gif


Nėra apibrėžtumo tokiuose dalykuose. Čia kiekvienas savaip sugalvoja. Jeigu rašai tokia tema, apie kurią visiškai nėra literatūros tai lit.analizė užims kokius 1-2 lapus ir tai nebus blogai. Pernai mūsų universitete gynėsi mergina, kurios visas bakalauras užėmė 10 lapų. Gavo 10 cool.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwes @ 2012 01 20, 09:31)
Nėra apibrėžtumo tokiuose dalykuose. Čia kiekvienas savaip sugalvoja. Jeigu rašai tokia tema, apie kurią visiškai nėra literatūros tai lit.analizė užims kokius 1-2 lapus ir tai nebus blogai. Pernai mūsų universitete gynėsi mergina, kurios visas bakalauras užėmė 10 lapų. Gavo 10  cool.gif

Oho, kokia čia specialybė ir kokia buvo jos tema?
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2012 01 20, 16:55)
Oho, kokia čia specialybė ir kokia buvo jos tema?


Temos tikrai neprisimenu. Bet universitetas - Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Visuomenės sveikatos fakultetas smile.gif Tarkim mano tema irgi tokia, kad visai nėra literatūros tokios tikslios, tai tik tokios fundamentinės frazės ir viskas. Todėl mano irgi nebus kažkas labai įpatingo ta literatūros apžvalga smile.gif
Atsakyti
Atėjau pasigirti, kad pirmą dalį apsigyniau užvakar, buvau įvertinta labai gerai, darbas išsamus, gavau 9 thumbup.gif Tai atsirado simulo pulti daryti antrąją dalį ax.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Partena! @ 2012 01 26, 13:29)
Atėjau pasigirti, kad pirmą dalį apsigyniau užvakar, buvau įvertinta labai gerai, darbas išsamus, gavau 9 thumbup.gif Tai atsirado simulo pulti daryti antrąją dalį ax.gif  cool.gif


Šaunuolė 4u.gif
Pas mus tai nėra atskirų dalių gynimo. Gal ir gerai cool.gif Nors jau anketą ir lit.analizę pasidarius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwes @ 2012 01 26, 18:36)
Nors jau anketą ir lit.analizę pasidarius  smile.gif


Baltai pavydžiu 4u.gif
Atsakyti
Kokios jus saunuoles, einat jau link pabaigos 4u.gif O as dar nieko neturiuuuuuu doh.gif doh.gif doh.gif Pradedu panikuot verysad.gif verysad.gif bet ziauriai sunkiai rasosi... kaip prisiverciat? biggrin.gif
Atsakyti