Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

QUOTE(agnite @ 2012 01 11, 11:31)
Aš taip pat iki vasario mėn turiu nemažai pasidaryti, bet dar labai lėtai judu. Laiko kol kas yra.. bet ūpo - ne.  smile.gif


Mane ta literatūros analizė tai varo į neviltį doh.gif Mano tema nėra visai jokios literatūros anglų kalba, jau nekalbu apie lietuvių kalbą. O literatūros analizė turi sudaryti trečdalį darbo tai net neįsivaizduoju ka parašysiu. blink.gif smile.gif
Atsakyti
Mums balandzio 3 tarpinis gynimas.Reikia tureti jau visa darba parasius,tik neirisus...Kazi,kas tai per "daiktas" g.gif As turiu jau teorine dali,tik destytojas pasake,kad reiks dar papildyti.Tik veliau.Dabar pereinu prie klausimyno bigsmile.gif
Papildyta:
Ar literaturos analize yra privaloma?Ir kurioje vietoje ji "dedama"?
Atsakyti
QUOTE(tavolaime @ 2012 01 11, 14:01)
Ar literaturos analize yra privaloma?Ir kurioje vietoje ji "dedama"?


Kiek žinau ši dalis yra privaloma ir tai galima sakyti pragrindas tavo teorinės dalies. Bakalauro sudėtis: Įvadas, tikslas ir uždaviniai, lit.apžvalga, tyrimo metodika ir tyrimo kontingentas, rezultatai ir jų aptarimas, išvados, rekomendacijos. Gal pravers smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tavolaime @ 2011 10 31, 19:45)
O kokios specialybės bei temos Jūsų? bigsmile.gif


Aš studijuoju socialinę pedagogika, tema vaiko gerovės užtikrinimas socialinės rizikos šeimoms..


Jungiuosi prie Jūsų, gal čia paskaičius jau pagaliau prisėsiu prie savo darbo, nes dar net nepradėjau blush2.gif na aš kursinį rašiau beveik analogiška tema tai teorinė dalis kaip ir lieka, reiks tik truputį patvarkyti, bet vat su tyrimu man prastai...reikia eiti į įstaigą atlikti tyrimą, o ta įstaiga dirba iki 17 val, taip pat kaip ir aš, o manęs iš darbo išleisti nėra jokių galimybių taip ir sėdžiu, nežinau ką čia sugalvojus g.gif
Atsakyti
QUOTE(ashiuke @ 2012 01 11, 14:19)
Aš studijuoju socialinę pedagogika, tema vaiko gerovės užtikrinimas socialinės rizikos šeimoms..
Jungiuosi prie Jūsų, gal čia paskaičius jau pagaliau prisėsiu prie savo darbo, nes dar net nepradėjau blush2.gif na aš kursinį rašiau beveik analogiška tema tai teorinė dalis kaip ir lieka, reiks tik truputį patvarkyti, bet vat su tyrimu man prastai...reikia eiti į įstaigą atlikti tyrimą, o ta įstaiga dirba iki 17 val, taip pat kaip ir aš, o manęs iš darbo išleisti nėra jokių galimybių taip ir sėdžiu, nežinau ką čia sugalvojus g.gif

nezinau kokiu budu Jus planuojate tyrima atlikti?
Bet jei jau nesigauna paciai nuvykti, tai reikia suktis is padeties. ax.gif
pvz galite anketas nusiusti el. variantu.nors menka tikimybe, kad gausite atsakymus.
arba paprasyti pazistamo asmens, kad nunestu popierines anketas ir isdalintu, kita karta pasiimtu. Tik tokiu atveju, bent jau telefonu reikia buti su vadovybe aptarus, ar leis.
Atsakyti
QUOTE(ashiuke @ 2012 01 11, 15:19)
Aš studijuoju socialinę pedagogika, tema vaiko gerovės užtikrinimas socialinės rizikos šeimoms..
Jungiuosi prie Jūsų, gal čia paskaičius jau pagaliau prisėsiu prie savo darbo, nes dar net nepradėjau blush2.gif na aš kursinį rašiau beveik analogiška tema tai teorinė dalis kaip ir lieka, reiks tik truputį patvarkyti, bet vat su tyrimu man prastai...reikia eiti į įstaigą atlikti tyrimą, o ta įstaiga dirba iki 17 val, taip pat kaip ir aš, o manęs iš darbo išleisti nėra jokių galimybių taip ir sėdžiu, nežinau ką čia sugalvojus g.gif

O pietų pertraukos neturite ar negalite tam išnaudoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Žiogas*: 12 sausio 2012 - 12:47
QUOTE(*Žiogas* @ 2012 01 12, 12:47)
O pietų pertraukos neturite ar negalite tam išnaudoti?

pietų pertrauka 30 min, taip, kad niekaip neišeina... na nežinau, bandysiu kažkaip prašytis, kad leistų anksčiau užsidaryti, net nežinau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ashiuke @ 2012 01 12, 17:29)
pietų pertrauka 30 min, taip, kad niekaip neišeina... na nežinau, bandysiu kažkaip prašytis, kad leistų anksčiau užsidaryti, net nežinau... g.gif


Manyčiau, kad lengviau ir paprasčiau būtų jeigu kažko paprašytumėte, kad anketas išdalintų už Jus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ashiuke @ 2012 01 12, 17:29)
pietų pertrauka 30 min, taip, kad niekaip neišeina... na nežinau, bandysiu kažkaip prašytis, kad leistų anksčiau užsidaryti, net nežinau... g.gif


Jei darbo metu turite laiko, galit pamegint issiuntinet anketas el. pastu ir tuomet dar apskambint zmones - vienus paragint uzpildyt anketas, kitus tiesiog telefonu ir apklausite. Zinoma, jei turite tu zmoniu kontaktus.
Atsakyti
Sveikos, merginos, ar priimsit į savo būrelį? 4u.gif
Buvau sustabdžiusi studijas, tai nuo vasario vėl grįžtu. Sunkoka, sakyčiau, grįžti po pertraukos smile.gif) kolkas skaitau dar tik, neturiu nė sakinio pasirašiusi, plano irgi neturiu. Net temos aiškios ne.. Pirmiausia užsibrėžiau tikslą per savaitgalį pasidaryti planiuką ir nusiųsti dėstytojui. Su juo dar nekontaktavau, nes paskyrė tik, hm, gal užvakar.

Kaip jums sekasi? smile.gif
Atsakyti
Laba smile.gif

Darbo vadovas sakė pasidaryti preliminarų turinį. Ką konkrečiau ten reikėtų susirašyti?


QUOTE(Caipirinha @ 2012 01 13, 01:14)
Kaip jums sekasi? smile.gif


Ruošiamės pradėti rašyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Indii @ 2012 01 16, 19:52)
Laba  smile.gif

Darbo vadovas sakė pasidaryti preliminarų turinį. Ką konkrečiau ten reikėtų susirašyti?
Ruošiamės pradėti rašyt  biggrin.gif



Reiketu sudaryti pagal jusu darbo tema turini (kaip knygose buna), ka planuojate apzvelgti darbe.
Na jei pvz tema butu ,,konfliktai ir ju valdymas organizacijoje"

turinys galetu buti
1. TEORINIS KONFLIKTU PAGRINDIMAS
1.1. Konfliktu samprata
1.2. konfliktu tipai
1.3. konfliktu ....
1.4. ...
ir t.t. ir pan. pagal jusu tema.

Norint susidaryti gera busimo darbo plana, reiketu vis tik panagrineti info jusu darbo tema. Kuo daugiau paskaitysite , tuo lengviau suvoksite ka galima butu nagrineti, tirti ir pan.

O tada jau destytojas ziures i jusu atsiusta plana, ir pakoreguos, patars ka istrinti, kuo paplidyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewacka: 16 sausio 2012 - 21:20