Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

QUOTE(lelijabalta1 @ 2012 01 10, 02:40)
Merginos, gal kas žinot, kaip išsiversti SANTRAUKĄ be vertimo biurų pagalbos, nes kainos ten nerealios  ax.gif  gal yra intike programėlių patikimų?
Ačiū, manau tai visoms reikalinga...



o pati kodėl nenori verstis?
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif

Aš jau pirmadienį nusiunčiau vadovui anketą galutinę. Tikiuosi viskas tiks unsure.gif
Dabar turiu dvi užduotis iki mėnesio pabaigos, tai taip nemažai darbų nusimato. Reikia susitvarkyti visus dokumentus dėl bioetikos leidimo ir parašyti darbo literatūros analizę. Tikiuosi spėsiu blink.gif smile.gif

Kaip Jums sekasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wwwes: 10 sausio 2012 - 20:25
QUOTE(mylittle @ 2012 01 10, 11:29)
o pati kodėl nenori verstis?

oooo, man čia kaip iki marso
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2012 01 10, 20:41)
oooo, man čia kaip iki marso

ieskok draugu pagalbos, gal kas uzsieny gyvenes, ar anglu gerai kerta, gramatika ismano, specifinius apibrezimus galima ir su google transleitu issiversti. man vyras padeda. arba internetu, pvz. SM skelbimu lentoj paieskok, nenulups gal daug.
Atsakyti
Gal kas apie vartotojų elgseną bakalkaurą rašo g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2012 01 10, 21:58)
ieskok draugu pagalbos, gal kas uzsieny gyvenes, ar anglu gerai kerta, gramatika ismano, specifinius apibrezimus galima ir su google transleitu issiversti. man vyras padeda. arba internetu, pvz. SM skelbimu lentoj paieskok, nenulups gal daug.

ačiū už patarimus
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2012 01 10, 22:50)
ačiū už patarimus

jei dar reikia, parasyk man i AZ. Duosiu vienos merginos is SM forumo kontaktus, ji vercia i anglu summary. Ir ima tikrai nebrangiai.
Puses psl santrauka apie 1700 zenklu, kaina apie 16 lt. Man tai atrodo tikrai nebrangu. Kaipji sake, isvercia per vakara. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2012 01 11, 00:00)
jei dar reikia, parasyk man i AZ. Duosiu vienos merginos is SM forumo kontaktus, ji vercia i anglu summary. Ir ima tikrai nebrangiai.
Puses psl santrauka apie 1700 zenklu, kaina apie 16 lt. Man tai atrodo tikrai nebrangu. Kaipji sake, isvercia per vakara.  ax.gif


parašykit ir man kontaktus į až mirksiukas.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2012 01 10, 22:45)
Gal kas apie vartotojų elgseną bakalkaurą rašo g.gif



Rasius kursini cia tema seip idomi tema ir literaturos gan yra ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Jungiuosi prie jūsų 4u.gif 4u.gif

Jau turiu parašiusi 2 skyrius balauro ax.gif Pas mus įskaitos - tai sausio 24 bus pirmųjų skyriu ginimas prieš visą katedrą doh.gif

Atsakyti
Pas mus vasarį gynimas iš teorijos, nemažai pasirašius esu, bet jaučiu kokiu 20 psl reikia g.gif Vešiu penktadienį vadovei atiduot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2012 01 09, 23:29)
Aš ir jungiuos prie rašančių bakalaurą ax.gif

Sveika prisijungusi 4u.gif

QUOTE(wwwes @ 2012 01 10, 21:25)
Labukas visoms  4u.gif

Aš jau pirmadienį nusiunčiau vadovui anketą galutinę. Tikiuosi viskas tiks  unsure.gif
Dabar turiu dvi užduotis iki mėnesio pabaigos, tai taip nemažai darbų nusimato. Reikia susitvarkyti visus dokumentus dėl bioetikos leidimo ir parašyti darbo literatūros analizę. Tikiuosi spėsiu  blink.gif  smile.gif

Kaip Jums sekasi?

Aš taip pat iki vasario mėn turiu nemažai pasidaryti, bet dar labai lėtai judu. Laiko kol kas yra.. bet ūpo - ne. smile.gif
Atsakyti