Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

QUOTE(elfė @ 2011 11 30, 16:05)
Rašysiu tema "Įmonės mokamų mokesčių analizė ir reikšmė finansiniam rezultatui" . Bet susidūriau su problema - niekas į ką kreipiausi neduoda įmonės finansinių ataskaitų ir kitų duomenų, reikalingų darbui parašyti. Na, suprantu, kad tai yra paslaptis, bet tuomet kaip parašyt ta tema darbą? Jei imčiau kokio AB finansines ataskaitas iš interneto, man bet kokiu atveju truktų duomenų apie mokesčius, kurius per finansinius metus sumokėjo įmonė. O tai juk yra mano darbo esmė. Ar esate susidūrę su panašiais sunkumais ir kaip juos įveikėte? unsure.gif


kažkodėl manau, kad konkrečių ataskaitų ir negausit, tai galėčiau patart suktis daugmaž per klausimyną, į kurį gauti atsakymai leistų daryt kažkokias analizes ir pan.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Ir aš jungiuosi į Jūsų gretas. Mokausi LSMU.
Kalbant apie bakalaurą, tai:
* Nuo rugsėjo iki lapkričio mėnesio panikavau biggrin.gif Temą jau gegužės mėnesį žinojau, tačiau per vasarą buvau nusprendusi, kad tema "nelabai" ir norėjau kažką kito galvoti.
* Vis dėlto lapkričio mėnesį apsigyniau bakalaurinio darbo temą. Tema buvo įvertinta teigiamai. Buvo pristatyta darbo tikslas, uždaviniai bei laukiami rezultatai.
* Iki švenčių užsibrėžiau padaryti anketą, kad po naujųjų galėčiau gauti bioetikos komisijos leidimą ir pradėti vykdyti anketinę apklausą.
* Įsivaizdavau, kad baigiamasis bakalauro darbas yra labai sunkus "dalykas", tačiau pasikalbėjus su darbo vadovu, supratau, kad tai yra gan paviršutiniškas darbas, reikia rinktis tik pora aspektų ir juos aprašyti. Nes iki temos gynimo, galvojau, kad tai turi būti labai platus darbas.

Taigi tiek žinių iš manęs. Tikiuosi per šiuos metus pasipasakosim kaip mums visoms seksis rašyti smile.gif Sėkmės darbuose 4u.gif
Atsakyti
wwwes, as tai irgi nusiteikiau,kad tas darbas nera kaaaazkas tooookio sunkaus....ir reik maziau bendraut su panikuojanciom asmenybem... galima viska po truputi rasyt, tikslingai ir viskas bus ok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(happysmile @ 2011 12 04, 13:42)
wwwes, as tai irgi nusiteikiau,kad tas darbas nera kaaaazkas tooookio sunkaus....ir reik maziau bendraut su panikuojanciom asmenybem... galima viska po truputi rasyt, tikslingai ir viskas bus ok smile.gif


Na aš kažkaip viską buvau labai sureikšminus, bet kai iš 6 uždavinių, kuriuos buvo nusprendus padaryti, kvalifikacinė komisija liepė palikti tik 2 (jie sakė: tiek uždavinių galėsi magistre daryti, o čia tik bakalauras) supratau, kad tas baigiamasis bakalauro darbas nėra nieko sunkaus. blush2.gif
Man dabar svarbiausia per šį mėnesį pasidaryti anketą smile.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis smile.gif Na mano db visos naktys ilgos ir nuobodžios biggrin.gif Tai va rašau tą velnio neštą ir pamestą darbą biggrin.gif Tad reikia jau pagalbos, užvedimo ant kelio, nes jau visai galva neveikia smile.gif ax.gif doh.gif Studijuoju socialinį darbą. Mano darbo tikslas ištirti socialinio palaikymo poreikį rizikos šeimose augantiems vaikams. 4u.gif "palaikymas" nauja sąvoka, na bet ji tas pats kaip "parama" smile.gif blush2.gif Mano įdirbis jau toks, kad teorinė dalis, kaip ir parašyta, bet dar koreguojama/pildoma, ne darbo vadovė vis randa kur ko trūksta biggrin.gif doh.gif Tad mano didžiausias galvos skausmas ANKETAVIMAS. Atlieku kiekybinį tyrimą, apklausiu rizikos šeimų vaikus. Ir niekaip nerandu pavyzdžių, bent į tą temą, kokius klausimus jiems pateikti... sad.gif Gal kažkas kažką galėtumėte patarti ax.gif blush2.gif 4u.gif Lb dėkinga būčiau smile.gif
Atsakyti
O toks dalykas kaip operacionalizacija girdėtas? Iš jos ir tampa aišku ko klausti. Jei negirdėtas, paklauski vadovės, ji patars kaip ją atlikti.
Atsakyti
Kaip sekasi rašytojoms? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittle @ 2012 01 03, 14:54)
Kaip sekasi rašytojoms?  biggrin.gif


Šiandien buvau susitikusi su darbo vadove... Pasidarėm planelį. Iki vasario turiu vieną dalį parašyti g.gif
Atsakyti
Man dabar sesija, tai BBD rašymas sustojęs smile.gif
Atsakyti
Bet jau rašot..o aš dar tik ruošiuosi biggrin.gif Info tik kaupiu, skaitau ir tiek...
Aš sesiją išsilaikiau jau prieš Kūčias. Tai turėjau laiko ir paatostogauti, kitus darbus daryti smile.gif
Atsakyti
Aš ir jungiuos prie rašančių bakalaurą ax.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas žinot, kaip išsiversti SANTRAUKĄ be vertimo biurų pagalbos, nes kainos ten nerealios ax.gif gal yra intike programėlių patikimų?
Ačiū, manau tai visoms reikalinga...
Atsakyti