Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

Mums niekas neduos atskiro laiko jo rašymui...Gerai, kad mano dėstytoja tokia tiksli ir reikalauja jau dabar kelias knygas būti perskaičius iki ateinančio pirmadienio. blush2.gif
Žodžiu pati judina, krutina mane, kad nešvaistyčiau laiko veltui, kad vyktų kažkoks darbas, nes tikrai kito pusmečio neužteks, kai paskaitos, atsiskaitymai, egzaminai, praktika.... verysad.gif
Atsakyti
O kokios specialybės bei temos Jūsų? bigsmile.gif
Atsakyti
Jau tikriausiai visos intensyviai rasote biggrin.gif
Atsakyti
Aš dar apie rašymą negalvoju. Man reikia medžiagą toliau rinktis..Knygutes skaityt blush2.gif biggrin.gif
Šiandien pas mus temų aptarimo posėdis. Bet ačiū D. neisiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2011 11 04, 09:29)
Aš dar apie rašymą negalvoju. Man reikia medžiagą toliau rinktis..Knygutes skaityt  blush2.gif  biggrin.gif
Šiandien pas mus temų aptarimo posėdis. Bet ačiū D. neisiu  unsure.gif

O kodel?Ar tau nebutu paciai naudinga?Beje,kas ten vyksta?Pas mus kazkaip nera tokiu dalyku tikriausiai arba as nezinau ax.gif
Atsakyti
Na ten pakomentuoja tavo pasirinktą temą, paklausia ar jau turi kažkokios info. Man tai atrodo laiko gaišimas. Darbo vadovė sakė pati ten nueis ir pasakys, kad viskas tvarkoj ir dirbama reikiama linkme.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2011 11 04, 11:09)
Na ten pakomentuoja tavo pasirinktą temą, paklausia ar jau turi kažkokios info. Man tai atrodo laiko gaišimas. Darbo vadovė sakė pati ten nueis ir pasakys, kad viskas tvarkoj ir dirbama reikiama linkme..  smile.gif


čia ale katedrinis posėdis ane? pas mus toks buvo jau berods likus savaitei iki darbo atidavimo galutinės datos. tai asmeniškai man labai padėjo tas posėdis - pakeitėm temą visi pasitarę (tiesa tokiu atveju net ir rašančiojo klausia, ar neprieštarauja, ar naujoji tema atitiks darbo pobūdį, apie ką yra darbas ir pan.). Bet čia tuomet, kai jau darbas beveik baigtas, trūksta paskutinių štrichų. Man irgi vadovė sakė, jog nebūtina eit, pasakys, kad viskas gerai ir pan., bet vis tik padėjo man pačiai nuėjimas smile.gif Be to tuomet matai, kokios kitų rašančiųjų temos, ar yra panašumų, atsižvelgiant į tai žinosi, ar apskritai darbas stiprus bus ginant ar ne (na, jeigu nėra panašių temų, tai lygint darbų negalės stipriai)..
Atsakyti
QUOTE(tavolaime @ 2011 11 04, 00:20)
Jau tikriausiai visos intensyviai rasote biggrin.gif


Neeee biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(tavolaime @ 2011 10 28, 20:56)
Sveika prisijungusi 4u.gif
Ar jau pradėjai ką nors rašyti ar dar ne?Kada jau reikia atiduoti? rolleyes.gif


Šiuo metu planuoju ir rašausi savo darbo tyrimą, jį reiks priduot per sesiją.
o pas tave? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2011 11 04, 14:13)
čia ale katedrinis posėdis ane? pas mus toks buvo jau berods likus savaitei iki darbo atidavimo galutinės datos. tai asmeniškai man labai padėjo tas posėdis - pakeitėm temą visi pasitarę (tiesa tokiu atveju net ir rašančiojo klausia, ar neprieštarauja, ar naujoji tema atitiks darbo pobūdį, apie ką yra darbas ir pan.). Bet čia tuomet, kai jau darbas beveik baigtas, trūksta paskutinių štrichų. Man irgi vadovė sakė, jog nebūtina eit, pasakys, kad viskas gerai ir pan., bet vis tik padėjo man pačiai nuėjimas  smile.gif Be to tuomet matai, kokios kitų rašančiųjų temos, ar yra panašumų, atsižvelgiant į tai žinosi, ar apskritai darbas stiprus bus ginant ar ne (na, jeigu nėra panašių temų, tai lygint darbų negalės stipriai)..


Jop, katedros posėdis, bet va jis būna pats pirmas. Vienok gerai, kita vertus dar anksti taip mus "purtyti" ypač dėl pačios temos, kuris susiformuoja, tikiu, tik pačiam gale.. smile.gif
Pas mus sunku temas lyginti. Na..mano specialybė tokia, kad daug kas kitaip smile.gif
Bet jau dėstytojai kovingai nusiteikę. Sakė ten pasileido į diskusijas.. biggrin.gif Atsimenu per anų metų ginimus tai irgi pykčių buvo, kiekvienas savo įrodinėti pradėjo blink.gif O vargšas studentas sėdi visas susitraukęs mūšio lauko centre biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittle @ 2011 11 06, 18:51)
Neeee  biggrin.gif
Papildyta:
Šiuo metu planuoju ir rašausi savo darbo tyrimą, jį reiks priduot per sesiją.
o pas tave?  smile.gif

Nu,as tiksliai net nezinau,kada bus irgi kazkoks alia posedis,kada destytojai nores susipazinti su musu darbais.Sekretore sake,kad po naujuju jau reikia ruostis,nes nezinia kada biggrin.gif
Ar jau ka pradejote?as dar ne-tik knyga skaitineju rolleyes.gif
Atsakyti
Aš vis dar knygą vieną skaitau smile.gif Pirmadienį susitinku su vadove aptarti tolimesnių veiksmų ax.gif
Atsakyti
Rašysiu tema "Įmonės mokamų mokesčių analizė ir reikšmė finansiniam rezultatui" . Bet susidūriau su problema - niekas į ką kreipiausi neduoda įmonės finansinių ataskaitų ir kitų duomenų, reikalingų darbui parašyti. Na, suprantu, kad tai yra paslaptis, bet tuomet kaip parašyt ta tema darbą? Jei imčiau kokio AB finansines ataskaitas iš interneto, man bet kokiu atveju truktų duomenų apie mokesčius, kurius per finansinius metus sumokėjo įmonė. O tai juk yra mano darbo esmė. Ar esate susidūrę su panašiais sunkumais ir kaip juos įveikėte? unsure.gif
Atsakyti