Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

Sveikos merginos, jeigu leisit, isiterpsiu 4u.gif

Esu visiskai pasimetus del bakalaurinio(MRU)... kaip matau Jusu visu cia tokios konkrecios temos... As issirinkau Organizacija kaip socialine ekonomine sistema, bet kaip suprantu cia tik gaires doh.gif turiu susigalvot kazkokia konkrecia, siaura? blink.gif zodziu, gal ir kvaili klausimai, bet visiskai nesigaudau kaip ten ir kas... Gal turit kokiu minciu? gal kazka panasaus esat rasiusios? uzveskit ant kelio unsure.gif
Beje, ka reiketu jau tureti einant pirma karta susitikti su vadovu?

Aciuuu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorian) @ 2011 10 26, 08:50)
Beje, ka reiketu jau tureti einant pirma karta susitikti su vadovu?


kiek pamenu, pirmam susitikimui (jeigu jis yra paskirtas ne iškart po temos pasirinkimo, bet po kurio laiko) gerai turėti bent kažkokią tą "galutinę" temą (na, ji, aišku, pasitvirtins visiškai turbūt tik pačioje darbo pabaigoje o ir šiaip per katedrinį gynimą, jei toks būna, ji gali keistis dar kartelį, kad labiau atitiktų darbo pobūdį), tuomet dar būtų gerai turėti bent minimalų turinį (na, tai nereiškia, kad konkrečias dalis, bet daugmaž taip: tema "Orai Lietuvoje" , turinys:
1. Oras
1.1 Kas yra oras?
1.2. Kaip kinta oras?
2. Sezonai
2.1. Sezonų orų ypatumai ir t.t.; ) turiu minty, kad daugmaž reikėtų ne tiek konkretumo, kiek žinojimo apie ką rinktis informaciją reikia, ar Jūsų sugalvoti turinio punktai tikrai išpildys Jūsų pasirinktą temą ir t.t. smile.gif

ir iš tikrųjų dar patarimas kitas - šaltinius nurodykit iškart prie kokių citatų ir t.t. ... Iš patirties sakau - turėjau tieeeek vargo, kol paskui viską vėl atsirinkau, susirašiau, susidėliojau doh.gif doh.gif
Atsakyti
Sirdingai dekoju uz pagalba bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios smile.gif
na ką, jungiuosi ir aš prie rašančių bakalaurus!
Atsakyti
QUOTE(mylittle @ 2011 10 27, 20:33)
Sveikos mielosios  smile.gif
na ką, jungiuosi ir aš prie rašančių bakalaurus!



Sveika prisijungusi 4u.gif
Ar jau pradėjai ką nors rašyti ar dar ne?Kada jau reikia atiduoti? rolleyes.gif
Atsakyti
Man iki lapkričio 4d reikia temą pristatyti unsure.gif
Atsakyti
Man gruodžio mėnesį jau reikia pateikti temas lietuvių bei anglų kalbomis g.gif Ar jau kas nors iš jūsų,jau ką nors pradėjote?Aš ne unsure.gif Turiu štai porą knzgelių pradžiai,tačiau jau laikas būtų jas į biblioteką atiduoti.Norėjau atsišviesti reikalingas dalis,tačiau kaip tyčia kažkas spausdintuvui atsitiko-nu nebekopina ir viskas doh.gif O taip jau norėjau pradėti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tavolaime @ 2011 10 31, 12:12)
O taip jau norėjau pradėti... ax.gif

Pradeti galima ir nuo skaitymu, plano kurimosi, kad spausdintuvas neveikia, nereiskia, kad reikia atideti darba wink.gif

As kai neseniai pabaigusi, patarsiu neatideliot darbo kitai dienai. Susigalvojat pagrindine minti savo bakalaurui, pasidarot grubu plana ir tada ieskotes literaturos ir informacijos ta tema. Po literaturos skaitymo, jusu planas tikrai kazkiek pasikeis, galbut net pati tema truputi pasikeis. Tada vel seks literaturos ieskojimas, informacijos rinkimas ir skaitymas tai naujai temai. Todel kuo greiciau pradesit sita procesa, tuo greiciau prieisit prie to tasko, kai jau zinosit apie ka tiksliai bus jusu darabas ir galesit visas jegas sukaupti tam.

PS. is patirties pasakysiu, kad darbo atideliojimai del smulkmenu (ka mes visos 100% darom) kaip namu tvarkymas, kitom temom skaitymas, kazkur ejimas, kompiuterio, spausdintuvo ir tt neveikimas yra tik pasiaiskinimai (sau ir kitiem) bandant issisukti nuo laukiancio didelio darbo, bet jis niekur nedings, todel geriau griebkti jauti uz ragu jau dabar 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2011 10 31, 14:35)
Pradeti galima ir nuo skaitymu, plano kurimosi, kad spausdintuvas neveikia, nereiskia, kad reikia atideti darba  wink.gif 

PS. is patirties pasakysiu, kad darbo atideliojimai del smulkmenu (ka mes visos 100% darom) kaip namu tvarkymas, kitom temom skaitymas, kazkur ejimas, kompiuterio, spausdintuvo ir tt neveikimas yra tik pasiaiskinimai (sau ir kitiem) bandant issisukti nuo laukiancio didelio darbo, bet jis niekur nedings, todel geriau griebkti jauti uz ragu jau dabar  4u.gif


Šimtaprocentinė tiesa drinks_cheers.gif Aš esu toks žmogus,kad man reikia susidaryti dienotvarkę,dar prieš vakarą,kad galėčiau planuotis darbus.Turi būti surašyta viskas juodu ant balto rolleyes.gif Kitu atveju-darbai nejuda...Jėzau,kaip sunku būti tokiai kaip aš doh.gif
Gal kartais kas turi kokiu nuorodu i literatūrą tema PROFESINIS NUOVARGIS?Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tavolaime @ 2011 10 31, 12:56)
Šimtaprocentinė tiesa drinks_cheers.gif Aš esu toks žmogus,kad man reikia susidaryti dienotvarkę,dar prieš vakarą,kad galėčiau planuotis darbus.Turi būti surašyta viskas juodu ant balto rolleyes.gif Kitu atveju-darbai nejuda...Jėzau,kaip sunku būti tokiai kaip aš doh.gif
Gal kartais kas turi kokiu nuorodu i literatūrą tema PROFESINIS NUOVARGIS?Būčiau labai dėkinga 4u.gif

As irgi panasiai, turiu nusiteikt is anksto, kad mokinsiuosi, susiplanuoju kiek maziausiai turiu padaryt, o ir ta diena atsikelus jei pradedu anksti tai gerai, o jei ne, tai vis tempiu guma iki popietes kuo kitu uzsiimdama doh.gif o paskui skundziuosi, kad taip gerai einasi, o jau reikia eit miegot doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man irgi sunku įsivažiuoti. Sunku net suvokti, kad jau ateina tas momentas kai reikės rašyti baigiamąjį. doh.gif
Labai nesmagu kai iš šono dar mokslai, darbai spaudžia.. verysad.gif Bet svarbiausia padaryti startą, reik išmokti kasdien atrasti laiko tam darbui, nes įtariu po to prasidės psichozė - kiek visko daug, kaip trūksta laiko ar pan. unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2011 10 31, 13:45)
Labai nesmagu kai iš šono dar mokslai, darbai spaudžia..  verysad.gif  Bet svarbiausia padaryti startą, reik išmokti kasdien atrasti laiko tam darbui, nes įtariu po to prasidės psichozė - kiek visko daug, kaip trūksta laiko ar pan.  unsure.gif  verysad.gif


nepaguosiu, tik pridėsiu: "Kiek visko daug, kaip trūksta laiko, kaip gerai - baigiau vieną skyrių. Šūduva, visą skyrių perrašyt iš naujo. Ne tik antrą, bet ir pirmą, nes jie nesiriša vienas su kitu. Velnias, liko tik 3savaitės. Tikrai neapsiginsiu. Tfūūūū, pagaliau baigta" doh.gif biggrin.gif

šiaip labai labai džiaugiausi, kai mano studijose grynai BBD rašymui buvo skirti berods 2mėn. be jokių papildomų paskaitų ir pan., tiesiog BBD.. ir niekaip nesuvokiu, kaip dar studentus gali spausti su kitom paskaitom, atsiskaitymais, kai ir taip rimtas dalykas tas BBD..
Atsakyti