Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

QUOTE(-Astreja- @ 2011 07 07, 19:01)
Na va ir as jau pridaviau savo darba  thumbup.gif  oi kaip faina  rolleyes.gif  tik kad rezultatu be rugsejo menesio nebus tai ilgas laukimas nusimato  doh.gif
O ir rasinys dar laukia  cool.gif  na bet vistiek smagu tokiu dideliu darbu atsikratyt  biggrin.gif


Smagu, kad Jau atiduota. Dabar galėsi šiek tiek atsipūsti, po tokios įtampos. biggrin.gif
Atsakyti
Ar yra besiruošiančių rašyti bakalaurinį darbą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2011 10 15, 20:07)
Ar yra besiruošiančių rašyti bakalaurinį darbą?  4u.gif

yra yra ax.gif ruosiuosi rasyti apie nevyriausybines organizacijas ir neigaliuju integracija,tik niekaip temos neisgaunu,kad gerai skambetu doh.gif
o apie ka tu rasysi?
Atsakyti
QUOTE(azuolaite @ 2011 10 17, 18:49)
yra yra ax.gif ruosiuosi rasyti apie nevyriausybines organizacijas ir neigaliuju integracija,tik  niekaip temos neisgaunu,kad gerai skambetu doh.gif
o apie ka tu rasysi?


Tai dar yra laiko temai sugalvoti smile.gif
Ką studijuojate?
Aš tikslios temos irgi neturiu, kol kas ketinu skaityti kelis autorius.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2011 10 17, 21:02)
Tai dar yra laiko temai sugalvoti  smile.gif
Ką studijuojate?
Aš tikslios temos irgi neturiu, kol kas ketinu skaityti kelis autorius..  g.gif

studijuoju viesaji administravima,laiko tai zinoma,kad yra,tik nesinori jau labai tempti,o paskui naktim nemiegot blush2.gif
o ka tu studijuoji?
Atsakyti
as irgi jungiuosi i si forumiuka. siais metais jau baigiu universiteta ir laukia bakalaurinio darbo rasymas. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(azuolaite @ 2011 10 18, 10:52)
studijuoju viesaji administravima,laiko tai zinoma,kad yra,tik nesinori jau labai tempti,o paskui naktim nemiegot blush2.gif
o ka tu studijuoji?

Aš filosofiją.
Tik atrodo, kad laiko yra. O net ir dabar pradėjus jo kažkiek trūks..Nes manau, kad nemažai užima medžiagos, literatūros ieškojimas, nagrinėjimas verysad.gif
Šiaip parašyti darbą, kad nėra jau taip sunku, kai turi apdirbtą medžiagą.
Vat man galvos skausmas su konkrečia tema. Žinau, kad negalėsiu nieko sugalvoti, kol neįveiksiu keletos knygų. g.gif

QUOTE(Paranoia @ 2011 10 18, 13:14)
as irgi jungiuosi i si forumiuka. siais metais jau baigiu universiteta ir laukia bakalaurinio darbo rasymas.  drinks_cheers.gif


Kokia specialybė, kokia darbo tema..? 4u.gif
Atsakyti
gal kas nors rašėt/rašot apie įstaigų veiklos efektyvumą? pasimečiau tarp trijų grybų...
Atsakyti
Jungiuosi ir aš prie jūsų 4u.gif Kol kas dar nieko nepradėjau-tik daugmaž žinau,apie ką rašysiu.Tik jokios dar suformuluotos temos neturiu schmoll.gif Buvau bibliotekose,tačiau nieko gero neradau,kad būtų lietuvių kalba...Tik anglų arba vokiečių...Kadangi ne LT esu,tai reikės čia,vietoje,ieškotis literatūros vokiečių kalba...Oi,kiek laukia darbo vertime doh.gif , o paskui ir rašant unsure.gif


Klausimas visoms:kaip jūs susisteminate ar kažką kitą darote,kai peržiūrite,perskaitote turimą literatūrą?Iškart užsirašote kur?Kaip tai vyksta?Pvz,aš turiu dabar iš LT vieną knyga lietuvių kalba,tačiau greitai man ją teks grąžinti.Aš ją noriu visą perkaityti...Tai po to man reikia ją susikonspektuoti,ar kaip?Kad vėliau turėčiau iš jos ką parašyti...Nes tai bus tikriausiai viena iš pagrindinių mano šaltinių...Kaip jūs apdorojate tą literatūra?Pvz,jei turite dvidešimt knygų ar daugiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tavolaime @ 2011 10 25, 15:31)
Jungiuosi ir aš prie jūsų 4u.gif  Kol kas dar nieko nepradėjau-tik daugmaž žinau,apie ką rašysiu.Tik jokios dar suformuluotos temos neturiu schmoll.gif Buvau bibliotekose,tačiau nieko gero neradau,kad būtų lietuvių kalba...Tik anglų arba vokiečių...Kadangi ne LT esu,tai reikės čia,vietoje,ieškotis literatūros vokiečių kalba...Oi,kiek laukia darbo vertime doh.gif , o paskui ir rašant unsure.gif
Klausimas visoms:kaip jūs susisteminate ar kažką kitą darote,kai peržiūrite,perskaitote turimą literatūrą?Iškart užsirašote kur?Kaip tai vyksta?Pvz,aš turiu dabar iš LT vieną knyga lietuvių kalba,tačiau greitai man ją teks grąžinti.Aš ją noriu visą perkaityti...Tai po to man reikia ją susikonspektuoti,ar kaip?Kad vėliau turėčiau iš jos ką parašyti...Nes tai bus tikriausiai viena iš pagrindinių mano šaltinių...Kaip jūs apdorojate tą literatūra?Pvz,jei turite dvidešimt knygų ar daugiau? g.gif


Sveika prisijungusi 4u.gif
beje, ką studijuoji? rolleyes.gif

Kadangi pas mane labai daug skaitymo, daug knygų, tai pirmiausia stengiuosi reikalingiausias įsigyti/atsišviesti (kartais tai pigiau gaunasi nei naują knygyne pirkti). tada savoje knygoje pasižymiu svarbius dalykus.
Jeigu neturiu savo ir reikia grąžinti - konspektuoju. Jeigu yra skyriai, tai rašau pagrindines tezes, esmę, mintį. Ir viskas. Tikrai neperrašinėju visko, gautųsi labai daug ir užimtų begale laiko. g.gif

Atsakyti
jei turiu tema ir susidarius turini tiesiog skaitau ir kas man atrodo svarbu skenuoju/kopijuoju i skyrius poskyrius nepamirstant cia pat nurodyti saltinio. paskui viska sisteminu biggrin.gif
Atsakyti
Atrodo taip paprasta biggrin.gif Nu,bet jaučiu,kai pradėsiu,ir vėl teks čia apsilankyti ax.gif
Dėkoju už atsakymus mirksiukas.gif Pradėsiu gilintis smile.gif

Studijuoju teologija KU rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavolaime: 25 spalio 2011 - 17:02