Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

o jei kaip man jau atsibodo sitas rasyams umn.gif

Liusii, aciu uz palaikyma 4u.gif pas mus gintis tik nuo magistrinio reikia, tai man bakalaurini tik pabaigt rasyt reikia blush2.gif

Kaip kitom einasi? gal jau ir kitos apsigynet? gavot pazymius? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2011 06 08, 12:25)
Kaip kitom einasi? gal jau ir kitos apsigynet? gavot pazymius?  ax.gif


užsiknisau su skaidrėm. bet tai ačiū D, kad vadovė parašė komentarus (reik visą pristatymą perdaryt laugh.gif bet čia jau kaip ir su pačiu BBD, tai nieko naujo man.. biggrin.gif ) ir laukia pakeisto pristatymo karsta.gif

ginuosi pirmadienį, 13d. pati pirma doh.gif biggrin.gif 9val laikykit kumščius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2011 06 08, 12:30)
užsiknisau su skaidrėm. bet tai ačiū D, kad vadovė parašė komentarus (reik visą pristatymą perdaryt laugh.gif bet čia jau kaip ir su pačiu BBD, tai nieko naujo man..  biggrin.gif ) ir laukia pakeisto pristatymo karsta.gif

ginuosi pirmadienį, 13d. pati pirma  doh.gif  biggrin.gif 9val laikykit kumščius  biggrin.gif

ot gerai kai taip vadovas padeda.. thumbup.gif
man maniškis irgi neblogas buvo, bet labai skūpus su paskatinimo ir pagyrimo žodžiais, tad eidama net nežinojau kokio lygio tas mano darbas..
o šiandien apsigyniau 10 thumbup.gif ir tiek gerų žodžių gavau iš pirmininko wub.gif thumbup.gif
pagaliau gyvenimas grįžta į senas vėžes biggrin.gif sokiai.gif assa.gif hihihi.gif

visoms linkuu kuo greičiau ir kuo geriau užbaigti 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2011 06 08, 10:30)
užsiknisau su skaidrėm. bet tai ačiū D, kad vadovė parašė komentarus (reik visą pristatymą perdaryt laugh.gif bet čia jau kaip ir su pačiu BBD, tai nieko naujo man.. ) ir laukia pakeisto pristatymo karsta.gif

ginuosi pirmadienį, 13d. pati pirma  doh.gif  biggrin.gif 9val laikykit kumščius 

smagu kad padeda thumbup.gif nors zinau kaip jautiesi kai pataria tiek daug pakeist, kad atrodo per nauja darai doh.gif

Sekmes! Laikysim kumscius 4u.gif

QUOTE(saulyteee @ 2011 06 08, 14:36)
man maniškis irgi neblogas buvo, bet labai skūpus su paskatinimo ir pagyrimo žodžiais, tad eidama net nežinojau kokio lygio tas mano darbas..
o šiandien apsigyniau 10 thumbup.gif  ir tiek gerų žodžių gavau iš pirmininko wub.gif  thumbup.gif 
pagaliau gyvenimas grįžta į senas vėžes biggrin.gif  sokiai.gif  assa.gif  hihihi.gif

saunuole thumbup.gif dideliausi sveikinimai thumbup.gif ir kaip smagu kad taip pagyre rolleyes.gif
mano mokytoja yra gan pedantiska (na as is anksciau ja zinau- labai pedantiska lotuliukas.gif ) bet uztai tikiuosi kad su jos pagalba mano darbo lygis bus neblogas blush2.gif
Oi kaip pavydziu gyvenimo normaliose vezese biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2011 06 08, 16:36)
ot gerai kai taip vadovas padeda.. thumbup.gif 
man maniškis irgi neblogas buvo, bet labai skūpus su paskatinimo ir pagyrimo žodžiais, tad eidama net nežinojau kokio lygio tas mano darbas..

o šiandien apsigyniau 10 thumbup.gif  ir tiek gerų žodžių gavau iš pirmininko wub.gif  thumbup.gif 


aha, tikrai džiaugiuosi, kad ir kiek nervų ir isterijų būna išgadinta... doh.gif beviltiška tiesiog pasijaučiu, bet va perdariau skaidres ir gavau pagyrimą. bet gavau ir patarimus, kad siekiant idealo reikia dar kelis pataisymus padaryt. na, bet džiaugiuosi - ji stengiasi dėl manęs, ne dėl savęs. o tai jau tikrai verta daugiau, nei vien tik "ačiū"...

sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif ***** man nervas ima, kad mes taip vėlai ginamės...

QUOTE(-Astreja- @ 2011 06 08, 16:59)
Sekmes! Laikysim kumscius  4u.gif


prireiks unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, ir aš norėjau pasigirti vakar apsigyniau. Nepačiu geriausiu įvertinimu bet vistiek. drinks_cheers.gif thumbup.gif smile.gif Dar negaliu patikėti, kad jau viskas baigta.
Atsakyti
Aš irgi vakar apsigyniau. Tiesiog puikiai nulietas 10 cool.gif Gyniaus VDU.
Atsakyti
Sveikinu visas jau apsigynusias 4u.gif ir jungiuos į tų laimingųjų būrį thumbup.gif vakar sėkmingai apsigyniau, taip pat kaip ir Rokoko Mūza gyniaus VDU ax.gif
Atsakyti
apsigyniau ir aš. galiu pasakyt visai nesuvargau rašydama bakalaurą, tikrai nesėdėjau naktim, kogero paėmus apskritai darbą parašiau per max 1,5 savaitės. o gavau 8. kitos grupiokės žinau sėdėjo ištisai rašė, kiek bepaklausi tiek rašo, o rezultatas 9, nelabai ir skirias smile.gif arba į pristatymą ateina su 25 skaidrėm, prikišta beleko, toks jausmas, sudės viską, gal kažkas tiks, visiškai nemoka atsirinkt informacijos, ir tas joms nė kiek pažymio nepakėlė, o aš su 7 skaidrėm praėjau biggrin.gif džiaugiuos, kad viskas baigės thumbup.gif ir sveikinu kitas su šiuo nerealiu jausmu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaite 4u.gif
Visas kurios jau apsigyne-didziausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif .Kuriu dar laukia gynimas- sekmes didziausios 4u.gif
Na va as irgi si antradieni ginuosi savo darba. Per katedrini tai visus ismaude kkaip suniukus ...aisku tam ,kad kuo geriau pasiruostumem viesajam..
tik va tas skaidres tai niekaip negaliu sudet i kokias 10. Kaip itilpti neisivaizduoju, man atrodo kad ten viskas svarbu...
Ir dar ar per kalba komentuojat tik tai kas skaidrese, ar ir iterpiat kazkokia kita informacija , kurios net nera skaidrese... nezinau ar aiskai parasiau nu pvz .. jei i skaidres idesiu tik tiriamaja dali, tai ar kazkur reikia komentuoti tokia kaip tecnologine dalis (mano baldu technologes specialybe )..
Ir dar ar recenzentui reik moketi? Darbas atiduotas , bet dar neparasius doh.gif
Atsakyti
QUOTE
Ir dar ar per kalba komentuojat tik tai kas skaidrese, ar ir iterpiat kazkokia kita informacija , kurios net nera skaidrese...


Nežinau kaip kituose universitetuose, bet bent jau pas mus (VDU) buvo patarta į skaidres dėti kuo mažiau pačio teksto (ta prasme neperkrauti skaidrių su belekokio ilgumo sakiniais ir cituojamom pastraipom),o dėti daugiau įvairių lentelių ar grafikų, kad būtų įdomu žiūrėti, ir svarbiausia buvo ne skaityti ar kalbėti to, kas parašyta skaidrėse, bet arba papildyti tai kas parašyta kita darbe naudota susijusia informacija, arba bent jau kaip nors kitais žodžiais perteikti skaidrių info... žodžiu, sakė pasidedat didelį pliusą, jei komentuojat tai kas skaidrėse, pateikdami papildomą informaciją kuri jose neminima. g.gif bet šiaip manau logiška, kad reikia įterpti kažkokią info papildomą, parodai, kad darbą išmanai ir pan ax.gif
Atsakyti
na va, ateinu jau ir aš nuslūgusiom emocijom pasigirti bigsmile.gif vakar apsigyniau savo BBD. Gyniausi pati pirma, tuo tik džiaugiuosi ir matau vien tik pliusus bigsmile.gif Klausimų sulaukiau vos 3 ir visai normalių. Vienas buvo keistas, bet taip pat keistai ir atsakiau laugh.gif kas lietė skaidres - jų pas mane buvo 16 (17-ta - turinio, jeigu paprašytų grįžti į kurias nors skaidres atgal, kad nereikėtų varinėt su knopke per visą pristatymą, o tiesiogiai į reikiamą skaidrę patekti). Gynimo laikas buvo 10min (darbo pristatymui būtent), tai berods tilpau. Gal kokią pusę minutės užtęsiau, bet jau neskaičiavau nieko.. biggrin.gif
Reziume - recenzento įvertinimas 10 (palei balų skaičių surinkau 9.5, bet pasiūlė 10), vadovės 10. Ir po gynimo 10. Super bigsmile.gif bigsmile.gif Vadovė dar vakare jau po visko parašė e.laišką, pasveikino su puikiai apgintu darbu ir palinkėjo sėkmės. Ech, esu laaabai jai dėkinga už pagalbą...
Atsakyti