Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

QUOTE(-Astreja- @ 2011 06 02, 11:55)
Svaceja  unsure.gif  gal dar pasikelsi apsiginant  g.gif  laikykis  4u.gif 

as siandien einu su savo mokytoja susitikt, ziuresiu ka sakys apie kiek jau padarius  g.gif


Kad tik nenumuštu du balus gynantis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 06 02, 11:10)
Kad tik nenumuštu du balus gynantis  verysad.gif

nu nenusiteik taip unsure.gif kaip tik, labiau dabar pasistenk pasiruost gynimuisi ir nusiteik, kad viskas bus gerai, nes ir nusiteikimas padeda mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu va, grizau is mokytojos, tai tiek pakeitimu patare padaryt, kad net negera kiek darbo laukia doh.gif na bet nuo to bus geresne kokybe, tai kaip ir verta atvargt unsure.gif oi, kaip man jau sitas kruvis atsibodo doh.gif laukiu nesulaukiu kada jau atiduosiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2011 06 02, 19:00)
Nu va, grizau is mokytojos, tai tiek pakeitimu patare padaryt, kad net negera kiek darbo laukia  doh.gif  na bet nuo to bus geresne kokybe, tai kaip ir verta atvargt  unsure.gif  oi, kaip man jau sitas kruvis atsibodo  doh.gif  laukiu nesulaukiu kada jau atiduosiu  blush2.gif


Tai gerai kad pataria, pataiso. O kiek ar daug liko rašyti darbo? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 06 02, 21:04)
Tai gerai kad pataria, pataiso. O kiek ar daug liko rašyti darbo? rolleyes.gif

pas mus zodziais matuoja, tai pagal tai puse parasius g.gif bet dabar nemazai reiks pakeist ir pataisyt, kai ka isimt, tai dar daug darbo laukia unsure.gif bet dabar bent jau zinosiu, kad kaip reikia darau, nes jau jauciausi biski pasimetus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2011 06 03, 00:20)
pas mus zodziais matuoja, tai pagal tai puse parasius  g.gif  bet dabar nemazai reiks pakeist ir pataisyt, kai ka isimt, tai dar daug darbo laukia  unsure.gif  bet dabar bent jau zinosiu, kad kaip reikia darau, nes jau jauciausi biski pasimetus  doh.gif


pamenu savo rašymo periodą: parašau 1skyrių, nusiunčiu, pakomentuoja, pataisau, nusiunčiu. viskas ok, rašau toliau. nusiunčiu jau 1 ir 2 skyrių. viskas blogai doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif pataisau 1skyrių vėl iš naujo, pataisau 2skyrių. vėl blogai. parašau visus 3 skyrius ir nusiunčiu nusispjovus. blogai, pakomentuoja, pataisau. gerai. bet 1skyrius nelabai laugh.gif parašau įvadą, anotaciją, išvadas. išvados geros. iš pirmo karto. vos aparpalio negavau laugh.gif santrauka irgi gera. iš pirmo karto. eina sau, netikiu... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif 1 skyrių viso taisiau 5 ar 6 kartus. nu tikrai pasaka jau, o ne skyrius gavosi lotuliukas.gif bet džiaugiuosi, kad komentavo, liepė taisyt, nes darbas būtų kaip referatas buvęs..
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2011 06 03, 01:20)
pas mus zodziais matuoja, tai pagal tai puse parasius  g.gif  bet dabar nemazai reiks pakeist ir pataisyt, kai ka isimt, tai dar daug darbo laukia  unsure.gif  bet dabar bent jau zinosiu, kad kaip reikia darau, nes jau jauciausi biski pasimetus  doh.gif


pamatysi po to ir ivertinima gausi atitinkama mirksiukas.gif
QUOTE(Almost @ 2011 06 03, 10:57)
pamenu savo rašymo periodą: parašau 1skyrių, nusiunčiu, pakomentuoja, pataisau, nusiunčiu. viskas ok, rašau toliau. nusiunčiu jau 1 ir 2 skyrių. viskas blogai  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif pataisau 1skyrių vėl iš naujo, pataisau 2skyrių. vėl blogai. parašau visus 3 skyrius ir nusiunčiu nusispjovus. blogai, pakomentuoja, pataisau. gerai. bet 1skyrius nelabai laugh.gif parašau įvadą, anotaciją, išvadas. išvados geros. iš pirmo karto. vos aparpalio negavau laugh.gif santrauka irgi gera. iš pirmo karto. eina sau, netikiu...  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif 1 skyrių viso taisiau 5 ar 6 kartus. nu tikrai pasaka jau, o ne skyrius gavosi  lotuliukas.gif bet džiaugiuosi, kad komentavo, liepė taisyt, nes darbas būtų kaip referatas buvęs..

ir as panasiai taisiau, tik mano vadove ka pataise tai jau po to nebrokijo biggrin.gif o rasiau 3 menesius, praktiskai kasdiena doh.gif itampa buvo baisi, bet dabar kai apsigyniau kazko net truksta g.gif tongue.gif galvoju apie magistratura...
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2011 06 03, 07:57)
pamenu savo rašymo periodą: parašau 1skyrių, nusiunčiu, pakomentuoja, pataisau, nusiunčiu. viskas ok, rašau toliau. nusiunčiu jau 1 ir 2 skyrių. viskas blogai  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif pataisau 1skyrių vėl iš naujo, pataisau 2skyrių. vėl blogai. parašau visus 3 skyrius ir nusiunčiu nusispjovus. blogai, pakomentuoja, pataisau. gerai. bet 1skyrius nelabai laugh.gif parašau įvadą, anotaciją, išvadas. išvados geros. iš pirmo karto. vos aparpalio negavau laugh.gif santrauka irgi gera. iš pirmo karto. eina sau, netikiu...  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif 1 skyrių viso taisiau 5 ar 6 kartus. nu tikrai pasaka jau, o ne skyrius gavosi  lotuliukas.gif bet džiaugiuosi, kad komentavo, liepė taisyt, nes darbas būtų kaip referatas buvęs.

ojei, tikiuosi man tiek kartu nelieps keist doh.gif

QUOTE(Liusii @ 2011 06 03, 08:39)
pamatysi po to ir ivertinima gausi atitinkama  mirksiukas.gif

ir as panasiai taisiau, tik mano vadove ka pataise tai jau po to nebrokijo  biggrin.gif o rasiau 3 menesius, praktiskai kasdiena  doh.gif itampa buvo baisi, bet dabar kai apsigyniau kazko net truksta  g.gif  tongue.gif galvoju apie magistratura...

tai todel ir dziaugiuosi, kad nuo to pazymes turetu but geresnis drinks_cheers.gif bet vistiek baisu kiek darbo cool.gif issivaizduoju, kad po to ir as nezinosiu kas daros, kad tiek laisvo laiko turiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif apie magistra as irgi vis pagaunu save pagalvojancia, bet dar sita reik pasibaigt hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2011 06 03, 20:38)
ojei, tikiuosi man tiek kartu nelieps keist  doh.gif 
tai todel ir dziaugiuosi, kad nuo to pazymes turetu but geresnis  drinks_cheers.gif  bet vistiek baisu kiek darbo  cool.gif  issivaizduoju, kad po to ir as nezinosiu kas daros, kad tiek laisvo laiko turiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  apie magistra as irgi vis pagaunu save pagalvojancia, bet dar sita reik pasibaigt  hihihi.gif

pamatysi kas sunkiau raso tiems lengviau gintis mirksiukas.gif sekmes drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikinu visas apsigynusias thumbup.gif wub.gif

manęs tas "džiaugsmas"laukia trečiadienį biggrin.gif doh.gif
tai suku dabar galvą kaip čia tas skaidres pasidaryt.. kad būtų informatyvios, aiškios, geros ir pan. doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2011 06 04, 14:30)
Sveikinu visas apsigynusias  thumbup.gif  wub.gif

manęs tas "džiaugsmas"laukia trečiadienį biggrin.gif  doh.gif 
tai suku dabar galvą kaip čia tas skaidres pasidaryt.. kad būtų informatyvios, aiškios, geros ir pan. doh.gif  unsure.gif

as aisku nezinau kokia tavo darbo tema, pas mane tyrimas tai dejau tik grafikus, jokios teorijos liepe vadove nedet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2011 06 04, 17:09)
as aisku nezinau kokia tavo darbo tema, pas mane tyrimas tai dejau tik grafikus, jokios teorijos liepe vadove nedet  smile.gif


pas mane analizė, grafikų nėra, yra skaičiavimai..lentelės..tai jas gal ir dėsiu.. g.gif nors manau trupučio teorijos neišvengsiu g.gif
Atsakyti