Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

QUOTE(kankan @ 2011 05 31, 20:54)
Na ka merginos, man jau basta    yahoo.gif  apgyniau savo 8-neta!!!!  thumbup.gif  dar zinokit vis neatsigaunu,kad jau viskas  cool.gif
Sekmes visoms likusioms merginoms!!!!!

sveikinu drinks_cheers.gif as vakar apsigyniau irgi gavau 10 tongue.gif tai negaliu patiket kad jau pabaiga...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liusii: 31 gegužės 2011 - 20:01
QUOTE(kankan @ 2011 05 31, 19:54)
Na ka merginos, man jau basta    yahoo.gif  apgyniau savo 8-neta!!!!  thumbup.gif  dar zinokit vis neatsigaunu,kad jau viskas  cool.gif
Sekmes visoms likusioms merginoms!!!!!


Sveikinu apsigynus 4u.gif Ar ilgai tave kankino kol apsigynei?Ar daug klausimų uždavė? doh.gif Juodai tau pavydžiu. Ar buvo kas neapsigynė?
Atsakyti
manęs ir laukia 1dienį ta baisioji diena. jopapa kad bijauuu prieš tokią didelę auditoriją kalbėt, galiu ruoštis kiek noriu, liežuvis ims veltis kaip visada biggrin.gif užklaus ko nors ir bus aa meee beee... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(babyspice @ 2011 05 31, 21:51)
manęs ir laukia 1dienį ta baisioji diena. jopapa kad bijauuu prieš tokią didelę auditoriją kalbėt, galiu ruoštis kiek noriu, liežuvis ims veltis kaip visada biggrin.gif užklaus ko nors ir bus aa meee beee... ax.gif


Tai ir man tas pats verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Liusii @ 2011 05 31, 21:01)
sveikinu  drinks_cheers.gif  as vakar apsigyniau irgi gavau 10  tongue.gif tai negaliu patiket kad jau pabaiga...


Ir tave sveikinu apsigynus. 4u.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(babyspice @ 2011 05 31, 22:51)
manęs ir laukia 1dienį ta baisioji diena. jopapa kad bijauuu prieš tokią didelę auditoriją kalbėt, galiu ruoštis kiek noriu, liežuvis ims veltis kaip visada biggrin.gif užklaus ko nors ir bus aa meee beee... ax.gif

zinok ir as taip galvojau, bet ten nuejus savaime ispyliau viska nesustodama biggrin.gif praktiskai nieko nesiruosiau , nesimokiau, tik namie i skaidres isigilinau ir tiek, o pradejus gintis atsirado geru minciu visai tongue.gif del klausimu tai ir as bijojau, bet kai pamaciau kad komisija geros nuotaikos, tai dingo visa baime ax.gif
Atsakyti
Sveikinu, merginos 4u.gif kaip jau jum faina thumbup.gif thumbup.gif saunuoles clap.gif
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 05 31, 21:39)
Sveikinu apsigynus  4u.gif Ar ilgai tave kankino kol apsigynei?Ar daug klausimų uždavė? doh.gif  Juodai tau pavydžiu. Ar buvo kas neapsigynė?

na zinok buvo nemazai klausimu man uzdave,i viena susimeciau,tai manau del to ir nepakele balo doh.gif neapsigynusiu nebuvo, tik buvo keli kuriems numazino bala ax.gif

sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kankan @ 2011 06 01, 10:21)
na zinok buvo nemazai klausimu man uzdave,i viena susimeciau,tai manau del to ir nepakele balo  doh.gif  neapsigynusiu nebuvo, tik buvo keli kuriems numazino bala  ax.gif

sveikos  4u.gif


Norėjau pakalusti ar tu skaitei kalbą? Ar pati kalbėjei?
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 06 01, 11:42)
Norėjau pakalusti ar tu skaitei kalbą? Ar pati kalbėjei?

ir taip ir taip zinok,nes labai uzsimirsta is jaudulio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kankan @ 2011 06 01, 14:08)
ir taip ir taip zinok,nes labai uzsimirsta is jaudulio  ax.gif


Suprantu rolleyes.gif
Atsakyti
Na va recenzente parase man tik 6, balą numušo. verysad.gif
Papildyta:
Na va recenzente parase man tik 6, balą numušo. verysad.gif
Atsakyti
Svaceja unsure.gif gal dar pasikelsi apsiginant g.gif laikykis 4u.gif

as siandien einu su savo mokytoja susitikt, ziuresiu ka sakys apie kiek jau padarius g.gif
Atsakyti