Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

aš tai va 5dienį pridaviau jau galutinius įrištus variantus.. ale ginsiuos tik 06.13 9val (pati pirma clap.gif), tai sužinosiu recenzento įvertinimą tik 06.10 unsure.gif įdomu, kiek rašys, nes sakė, kad jis visiems 8 rašo, o aš tikrai jaučiuosi savo darbą parašius gerai, geriau, nei 8-iems unsure.gif
Atsakyti
Aš taip pat savo darbą atidaviau galutinį ketvirtadienį, ginsiuosi birželio 8 d. Vadovė įvertino tik 6-7 balais, tai dabar laukiu recezentės įvertinimo ir labai bijau, gal neparašys neigiamo. Žiauriai bijau. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 05 29, 22:39)
Aš taip pat savo darbą atidaviau galutinį ketvirtadienį, ginsiuosi birželio 8 d. Vadovė įvertino tik 6-7 balais, tai dabar laukiu recezentės įvertinimo ir labai bijau, gal neparašys neigiamo. Žiauriai bijau.  schmoll.gif

tikrai manau neparasys mirksiukas.gif

labas rytas user posted image

ryt manes laukia paskutinis pasispardymas,oi kaip laukiu vien del to kad jau viskas pagaliau baigsis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kankan @ 2011 05 30, 08:18)
tikrai manau neparasys  mirksiukas.gif

labas rytas user posted image

ryt manes laukia paskutinis pasispardymas,oi kaip laukiu vien del to kad jau viskas pagaliau baigsis  rolleyes.gif


Turbūt jaudinies? Aš ir noriu, kad viskas greičiau praeitu. Dabar men reikia skaidres pasidaryti, is kalbą pasirašyti. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 05 30, 09:16)
Turbūt jaudinies? Aš ir noriu, kad viskas greičiau praeitu. Dabar men reikia skaidres pasidaryti, is kalbą pasirašyti. schmoll.gif

begalo... unsure.gif bet ir dziugina,kad tai bus pabaiga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kankan @ 2011 05 30, 09:44)
begalo...  unsure.gif bet ir dziugina,kad tai bus pabaiga  smile.gif


Ar išmokai jau kalbą?
Atsakyti
QUOTE(kankan @ 2011 05 30, 09:44)
begalo...  unsure.gif bet ir dziugina,kad tai bus pabaiga  smile.gif


labai linkiu sėkmės ir nusiraminimo ginantis 4u.gif smile.gif

mane šiek tiek erzina tai, kad priduot reikėjo iki 27d., o gintis tik 13/14 d. doh.gif bet gerai, kad po gynimo greitai gausim diplomus, nes va draugė gynėsi praeitą savaitę, o diplomą gaus tik 06.29 unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kankan @ 2011 05 30, 08:18)
tikrai manau neparasys  mirksiukas.gif

labas rytas user posted image

ryt manes laukia paskutinis pasispardymas,oi kaip laukiu vien del to kad jau viskas pagaliau baigsis  rolleyes.gif



Sėkmės tau rytoj gynantis BBD.
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 05 30, 10:08)
Ar išmokai jau kalbą?

ka cia ismoksi,vis vien uzmirsiu,besikartodama savaime kai kas isejo,kad ismokau ax.gif

labas rytas 4u.gif

13h laikykit kumstukus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kankan @ 2011 05 31, 05:45)
ka cia ismoksi,vis vien uzmirsiu,besikartodama savaime kai kas isejo,kad ismokau  ax.gif

labas rytas  4u.gif

13h laikykit kumstukus  unsure.gif


kai pati rašei darbą, tai problemų nebus - juk visi žmonės, žino, kad jaudinamės gindami, supras 4u.gif svarbiausia ramiai, jeigu jau labai nervinies, tiesiog giliai įkvėpk, nusišypsok ir tęsk toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kankan @ 2011 05 31, 03:45)
ka cia ismoksi,vis vien uzmirsiu,besikartodama savaime kai kas isejo,kad ismokau  ax.gif

labas rytas  4u.gif

13h laikykit kumstukus  unsure.gif

sekmes 4u.gif laikysiu kumscius, jei prireiktu, bet manau kad viskas bus gerai! Kaip Almost sako- pati rasiai, tai zinai apie ka kalbi ir nebus problemu drinks_cheers.gif lauksim naujienu po mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ka merginos, man jau basta yahoo.gif apgyniau savo 8-neta!!!! thumbup.gif dar zinokit vis neatsigaunu,kad jau viskas cool.gif


Sekmes visoms likusioms merginoms!!!!!
Atsakyti