Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

QUOTE(kankan @ 2011 05 24, 17:12)
baik tu, na bet svarbiausia ,kad viskas gerai  4u.gif

sveikos  4u.gif

mano darbeliai jau pristatyti, beliko sulaukti recenzento ivertinimo ir 31d viesasis gynymas, jezau kaip as jo bijau  unsure.gif


Kaip tau jau greitai viskas. Man tai gynimas birželio 8 d., tai dar 2 savaitės nervų. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svaceja: 24 gegužės 2011 - 18:56
QUOTE(svaceja @ 2011 05 24, 19:54)
Kaip tau jau greitai viskas. Man tai gynimas birželio 8 d., tai dar 2 savaitės nervų.  unsure.gif

ir aciu dievui,greiciau baigsis tas kosmaras unsure.gif
Atsakyti
Saunuoles jau parasiusios ir pridavusios thumbup.gif galit savimi didziuotis thumbup.gif sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2011 05 24, 23:57)
Saunuoles jau parasiusios ir pridavusios  thumbup.gif  galit savimi didziuotis  thumbup.gif  sveikinu  4u.gif

man 27 gynimas. gal zinot ko ten klause/
Atsakyti
QUOTE(shiubidiuby @ 2011 05 25, 02:03)
man 27 gynimas. gal zinot ko ten klause/

sekmes 4u.gif ko klausia nezinau,, as vis dar rasau savo, o ir bakalauro lygyj, pas mus nebuna gynimusi blush2.gif
Atsakyti
Kaip jums gerai, merginos, kad jau parašėt ir tik vienas žingsnelis beliko iki universiteto baigimo. 4u.gif

Aš šiemet esu trečiakursė, tai kitais metais man prasidės vargai. Oi, kaip nenoriu doh.gif Jau kursiniai man didžiausia kančia, o kas bus kai bakalaurinį reikės rašyti. Nemėgstu tų darbų rašyti.

O jūs galvojat po to iš karto stot į magistratūrą ar darysit pertrauką, ar iš viso nestosit ir pan.? Įdomu, kokios tendencijos vyrauja dabar.
Atsakyti
QUOTE(Paranoia @ 2011 05 25, 14:54)
Kaip jums gerai, merginos, kad jau parašėt ir tik vienas žingsnelis beliko iki universiteto baigimo. 4u.gif

Aš šiemet esu trečiakursė, tai kitais metais man prasidės vargai. Oi, kaip nenoriu  doh.gif Jau kursiniai man didžiausia kančia, o kas bus kai bakalaurinį reikės rašyti. Nemėgstu tų darbų rašyti.

O jūs galvojat po to iš karto stot į magistratūrą ar darysit pertrauką, ar iš viso nestosit ir pan.? Įdomu, kokios tendencijos vyrauja dabar.

Gal kas zinot kiek procentu itakos turi recenzento pastabos, nes recenzentas juodai sudirbo mano darba, vadovas manau veritina neblogai kokiais 8. Aisku svarbiausia yra vertinimo komisijos balas, bet vis tiek man jau bendra numus jauciu. Jau kokiu 9 negausiu niekada gyvenime. duok dieve, kad dar 8 gautusi.
Atsakyti
QUOTE(shiubidiuby @ 2011 05 26, 10:44)
Gal kas zinot kiek procentu itakos turi recenzento pastabos, nes recenzentas juodai sudirbo mano darba, vadovas manau veritina neblogai kokiais 8. Aisku svarbiausia yra vertinimo komisijos balas, bet vis tiek man jau bendra numus jauciu. Jau kokiu 9 negausiu niekada gyvenime. duok dieve, kad dar 8 gautusi.

visur skirtingai... pas mus recenzento pazimys labai svarbus, o pats viesasis gynymas tai numusa ar pakelia daugiausiai 2 balais arba palieka toki pati kaip recenzento ax.gif
Atsakyti
na ka merginos gavau 8 thumbup.gif beliko tik per gynyma nenusimusti balo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kankan @ 2011 05 27, 19:26)
na ka merginos gavau 8  thumbup.gif  beliko tik per gynyma nenusimusti balo  unsure.gif

saunuole thumbup.gif sekmes gynime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shiubidiuby @ 2011 05 26, 10:44)
Gal kas zinot kiek procentu itakos turi recenzento pastabos, nes recenzentas juodai sudirbo mano darba, vadovas manau veritina neblogai kokiais 8. Aisku svarbiausia yra vertinimo komisijos balas, bet vis tiek man jau bendra numus jauciu. Jau kokiu 9 negausiu niekada gyvenime. duok dieve, kad dar 8 gautusi.

kiek girdėjau, tai svarbus jo pažymys.. g.gif
o darbo vadovo, man atrodo toks ale tik patariamasis.. g.gif
Papildyta:
QUOTE(kankan @ 2011 05 27, 21:26)
na ka merginos gavau 8  thumbup.gif  beliko tik per gynyma nenusimusti balo  unsure.gif

thumbup.gif šaunuolė thumbup.gif

aš darau jau pataisymus...truputį vis su vadovu nesusikalbam mes... jis tik kai atnešu, sako "aš galvojau tu darysi taip.." doh.gif
antradienį jau turiu nešti unsure.gif
kaip norisi greičiau viską pasibaigt doh.gif
Atsakyti
As mazdaug puse parasisu, bet biski strigau doh.gif gerai kad su vadove ketvirtadieni pasimatymas, tai siusiu darba ir siuresiu ka sakys kai susitiksim, jauciu nepakankamai detaliai gilinuosi gal g.gif zodizu, laukiu nesulaukiu kai jau bus pabaiga cool.gif
Atsakyti