Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

kankan 4u.gif thumbup.gif baltu pavydu pavydžiu blush2.gif
Atsakyti
Kankan, sveikinu pabaigus! thumbup.gif as irgi truputeli pavydziu blush2.gif einu su mokytoja siandien susitikt ir po to kibsiu dirbt, nes nuo plano atsilikau doh.gif na bet kaip nors rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,

Saceja, kaip einasi rasymas? Ar jau pasibaigei?

Kaip kitom einasi?

As dar 2 menesius turiu iki pridavimo datos (Liepos 19) bet noriu iki liepos pradzios pasibaigt, nes 11 liepos i vestuve reikia varyt grisiu tik 16... Siuo metu esu trecdali padarius, bet stengiuosi vis nors trumpam prisest, kad nereiktu paskutine minute bemigiu naktu leist biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2011 05 19, 20:55)
<..>
Kaip kitom einasi?

As dar 2 menesius turiu iki pridavimo datos (Liepos 19) bet noriu iki liepos pradzios pasibaigt, nes 11 liepos i vestuve reikia varyt grisiu tik 16... Siuo metu esu trecdali padarius, bet stengiuosi vis nors trumpam prisest, kad nereiktu paskutine minute bemigiu naktu leist  biggrin.gif


šiandien pagaliau atidaviau, rytoj katedrinis. vadovė sakė, kad peržiūrės rytoj atidžiai ir paskutinį kartą. pastabas ir klaidas reikės išsitaisyt, tada galėsiu ramiai rišt karsta.gif
Atsakyti
Na tikrai sunkiai sekesi atidaviau darba vadovei įvertinti. doh.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

na o as katedrini jau praejau ax.gif ryt vezu iristi i spirale ir kietu virseliu, dabar liko ruostis viesajam gynimui ir laukti recenzento ivertinimo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kankan @ 2011 05 19, 21:47)
sveikos  4u.gif

na o as katedrini jau praejau  ax.gif  ryt vezu iristi i spirale ir kietu virseliu, dabar liko ruostis viesajam gynimui ir laukti recenzento ivertinimo  unsure.gif


sveikinimai bigsmile.gif 4u.gif
man šiandien, už 5min prasidės. baisu, vienok, kad nereiktų daug labai taisyt... ir recenzento paskirto bijau doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Bent jau man nereikėjo eiti į katedrinį. Pas mus nevisi eina į katredinį, ką siunčia tik destytojei. Jaučiu, kad susimoviau, ir mane dėstytoja neprileis gynimo. Primaišiau viską paskutinę naktį raydama. antradienį bus viskas aišku. schmoll.gif
Atsakyti
ir aš jau galiu pasigirti, kad darbas jau įrištas ir atiduotas, ir beliko sulaukt gynimo ax.gif pagaliau nebereiks kankintis rašant biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 05 22, 22:24)
Bent jau man nereikėjo eiti į katedrinį. Pas mus nevisi eina į katredinį, ką siunčia tik destytojei. Jaučiu, kad susimoviau, ir mane dėstytoja neprileis gynimo. Primaišiau viską paskutinę naktį raydama. antradienį bus viskas aišku.  schmoll.gif


pas mus irgi šiaip nereikia, nebent skaitaisi probleminiu studentu (nesirodai vadovui ir su juo nebendrauji, tavo darbo jis nematęs ir pan.), tada eit privaloma. šiaip buvo įdomu pažiūrėt, kaip tai vyksta biggrin.gif

QUOTE(blondaj @ 2011 05 23, 17:10)
ir aš jau galiu pasigirti, kad darbas jau įrištas ir atiduotas, ir beliko sulaukt gynimo  ax.gif  pagaliau nebereiks kankintis rašant  biggrin.gif


sveikinimai 4u.gif aš viską planuoju baigt ketvirtadienį. o tai bus ramus savaitgalis wub.gif
Atsakyti

Na vadovė pasirašė, tai dabar ramiau. Tik šį tą pataisysiu, ir ketvirtadienį atiduosiu visam. Aš jau buvau prisigalvojus, kad mane visai neprileis gintis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 05 24, 16:10)
Na vadovė pasirašė, tai dabar ramiau. Tik šį tą pataisysiu, ir ketvirtadienį atiduosiu visam. Aš jau buvau prisigalvojus, kad mane visai neprileis gintis.  ax.gif

baik tu, na bet svarbiausia ,kad viskas gerai 4u.gif

sveikos 4u.gif

mano darbeliai jau pristatyti, beliko sulaukti recenzento ivertinimo ir 31d viesasis gynymas, jezau kaip as jo bijau unsure.gif
Atsakyti