Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

QUOTE(-Astreja- @ 2011 04 28, 16:58)
Sveikos  smile.gif

Kaip sekasi rasymai? kaip sekesi tom kurios jau pridavet?  bigsmile.gif  kaip noreciau kad jau ir mano vargelis butu pasibaiges  blush2.gif 

O as prie bakalaurinio paskutiniu metu nelabai turiu kada prisest, nes jei ir prisedu mokintis, tai rasau rasinius  doh.gif  viena jau pridaviau antradieni, kitas ateinanti antradieni bus priduotas ir tada jau griebsiu bakalaura uz ragu, nes kaip pasirasius kelis lapus taip ir nepajudejus toliau  doh.gif  geda peleda  blush2.gif


Man atrodo, kad dar nera pridavusių darbų, man reikės atiduoti gegužės 20 dieną. O dar turiu mažiausiai 15 lapų parašyti praktinės dalies. Liūdni popieriai. Parašysiu, kaip jau bus taip. doh.gif

Patarčiau netempti iki paskutinės dienos.
Atsakyti
pas mane ne bakalaurinis, bet praktikos atsiskaitomasis darbas, kuris labai panasiai atrodo kaip bakalaurinis, kurio net nemokino rasyti.... ir reiktu pagalbos, dave tokia durna tema PCI Data Security Standards. gal kas turi minciu ir galetu pagelbeti? nes kaip isanalizuoti viesbuti sia tema? tai arba turi ta arba ne. buciau labai dekinga uz pagalba....
ir dar klausimas, kaip ta izanga parasyti?nuo ko pradeti? galiu izangoje apibudinti kas tai yra?
Atsakyti
Sveikos, pas mane situacija panašiai kaip pas svaceja, liko praktinė dalis, ir niekaip niekaip neprisiruošiu prisėsti ir pradėti rašyti schmoll.gif nepadeda net taip beviltiškai greitai artėjanti pridavimo data doh.gif
Gal turit susigalvojusios kokių skatinimo programų? Na kad rašyt prisiverst? g.gif man asmeniškai padeda lažybos, kaip mes tai vadinam draugų rate "iššūkiai" blush2.gif Kaip jūs prisiverčiat rašyt, a? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 05 01, 20:58)
Man atrodo, kad dar nera pridavusių darbų, man reikės atiduoti gegužės 20 dieną. O dar turiu mažiausiai 15 lapų parašyti praktinės dalies. Liūdni popieriai. Parašysiu, kaip jau bus taip. doh.gif

Patarčiau netempti iki paskutinės dienos.

kad man lyg kazkam pridavimo data buvo balandzio menesi g.gif
Sekmes pabaigiant 4u.gif man iki sio savaitgalio kokius 8 lapus reik parasyt ir mokytojai nusiust, bet tikrai nezinau kaip bus, nes darbe 2 naktines pries akis unsure.gif

QUOTE(blondaj @ 2011 05 02, 19:06)
Sveikos, pas mane situacija panašiai kaip pas svaceja, liko praktinė dalis, ir niekaip niekaip neprisiruošiu prisėsti ir pradėti rašyti schmoll.gif  nepadeda net taip beviltiškai greitai artėjanti pridavimo data  doh.gif
Gal turit susigalvojusios kokių skatinimo programų? Na kad rašyt prisiverst?  g.gif man asmeniškai padeda lažybos, kaip mes tai vadinam draugų rate "iššūkiai"  blush2.gif  Kaip jūs prisiverčiat rašyt, a?  ax.gif

mane labiausiai skatina kai arteja pridavimo diena, na ne tik paskutine, bet ir su mokytoja. Pvz kita ketvirtadieni turiu susitikima, kelios dienos pries reik nusiust darba, kad ji galetu perziuret, tai sia savaite dirbsiu kaip pamisus, kad padaryt kiek planavau cool.gif o siaip manau kaip dauguma- vis tempiu guma kiek galiu blush2.gif

Wejuske, nieko ta tema negaliu patart mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

na man beliko praktines dalies parasyti 7-8 lapai, santrauka ir isvados. ryt einu pas destytoja,ziurek dar bus ir taisyti ir parasytos praktines dalies,tai dar manau reikes padirbeti, o 16d reik priduoti jau katedriniui unsure.gif tikiuosi suspesiu... bo ir taip jau diena su naktim baigiu sumaisyti, nes nakti rasau, diena miegu pakaiti su vaiku biggrin.gif
na del susiemimo,tai ka as zinau... as zinojau,kad neturiu galimybes dienom rasyti,o tik naktim, o naktis ir ribota biggrin.gif , tai rasau beveik kiekviena dien po biski,na buvo numuilintu dienu,bet... zinau,kad reikia ir rasau ax.gif
Atsakyti
Gal kas moka dirbti su SPSS, bent kažkiek Klaipėdoje, skolinga nelikčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blondaj @ 2011 05 02, 21:06)
<...>  Kaip jūs prisiverčiat rašyt, a?  ax.gif


niekaip. ir tas blogiausia doh.gif biggrin.gif nu niekaip neišeina, atrodo čia renku informaciją antrai daliai, jau susirinkau, reikia susidėliot gražiai, pagal save susirašyt viską, ir vis nubėga mintis kur nors į pirmos dalies taisymą.. taip ir tąsausi. reik susiimt, bet neišeina biggrin.gif biggrin.gif bet vis tiek reiks prisiverst, nes 20d. priduot juodraštinį variantą, o iki 27d. jau įrištus...
Atsakyti
QUOTE(blondaj @ 2011 05 02, 21:06)
Sveikos, pas mane situacija panašiai kaip pas svaceja, liko praktinė dalis, ir niekaip niekaip neprisiruošiu prisėsti ir pradėti rašyti schmoll.gif  nepadeda net taip beviltiškai greitai artėjanti pridavimo data  doh.gif
Gal turit susigalvojusios kokių skatinimo programų? Na kad rašyt prisiverst?  g.gif man asmeniškai padeda lažybos, kaip mes tai vadinam draugų rate "iššūkiai"  blush2.gif  Kaip jūs prisiverčiat rašyt, a?  ax.gif


Na man ir sunkiai sekasi prktikinė dalis, bet to dar turėsiu teorinės dalies pataisymų. Nežinau, kažkaip reikia rašyti. Mane tai motyvuoja tik tai, kad noriu išvažiuoti į užsienį pas draugą, nes viena pati, draugas toli, jei viskas gerai ir apsiginsiu tai išvažiuosiu. Bet dar daug darbo turiu įdėti, kad tikslą pasiekčiau. unsure.gif Be to su drauge susilažinom, iš trijų šampano butelių. Aš sakau, kad aš neapsiginsiu, o ji sako, kad viskas bus gerai. Bus matyti. Beja einu pas dėstytoja šiandien dėl praktikės dalies, kažkur turiu apie 12 lapų pasirašius, tai dar man trūksta apie 13 lapų. unsure.gif
Atsakyti
sveikos, likimo draugės biggrin.gif

QUOTE(svaceja @ 2011 05 01, 22:58)
Man atrodo, kad dar nera pridavusių darbų, man reikės atiduoti gegužės 20 dieną. O dar turiu mažiausiai 15 lapų parašyti praktinės dalies. Liūdni popieriai. Parašysiu, kaip jau bus taip. doh.gif

Patarčiau netempti iki paskutinės dienos.


man irgi panašiai tai dienai reik priduoti..bet kažkaip tikiu kad įveiksiu, ir panašiai kiek tau liko rašyt. bet kažkaip dar nenurašau, kad jau prasti popieriai..manau dar tikrai yra to laiko bigsmile.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(Almost @ 2011 05 03, 08:05)
vis nubėga mintis kur nors į pirmos dalies taisymą.. taip ir tąsausi. reik susiimt, bet neišeina  biggrin.gif  biggrin.gif bet vis tiek reiks prisiverst, nes 20d. priduot juodraštinį variantą, o iki 27d. jau įrištus...

vat vat, aš ir pirmą dalį taisau ir taisau, vis kažką pridedu, atimu ir atrodo be galo doh.gif unsure.gif unsure.gif g.gif

o pas mane dabar tokia stadija, kad atrodo nu šudukas tas mano darbas unsure.gif doh.gif atrodo kitų bus šimtą kartą geresnis.. unsure.gif o čia pas mane darželinukų lygio.. nu nežinau kodėl, bet kuo toliau skaitau tuo labiau nepatinka... unsure.gif unsure.gif verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2011 05 08, 19:19)
sveikos, likimo draugės biggrin.gif
man irgi panašiai tai dienai reik priduoti..bet kažkaip tikiu kad įveiksiu, ir panašiai kiek tau liko rašyt. bet kažkaip dar nenurašau, kad jau prasti popieriai..manau dar tikrai yra to laiko bigsmile.gif  g.gif
Papildyta:

vat vat, aš ir pirmą dalį taisau ir taisau, vis kažką pridedu, atimu ir atrodo be galo doh.gif  unsure.gif  unsure.gif  g.gif

o pas mane dabar tokia stadija, kad atrodo nu šudukas tas mano darbas  unsure.gif  doh.gif  atrodo kitų bus šimtą kartą geresnis..  unsure.gif  o čia pas mane darželinukų lygio.. nu nežinau kodėl, bet kuo toliau skaitau tuo labiau nepatinka... unsure.gif  unsure.gif  verysad.gif


Ne tau spęsti, kad tavo darbas nieko vertas, dėstytojai įvertins, ko darbas vertas. Man liko apie 11 lapų praktikinės dalies.
Ir 20 d. turiu atiduoti savo darbą, plius dar išvados ir taip toliau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 05 08, 20:25)
Ne tau spęsti, kad tavo darbas nieko vertas, dėstytojai įvertins, ko darbas vertas. Man liko apie 11 lapų praktikinės dalies.
Ir 20 d. turiu atiduoti savo darbą, plius dar išvados ir taip toliau  verysad.gif


tai aš tą suprantu, bet aš turiu tikėti savo darbu, nu kad kai atiduosiu galvočiau padariau tai ką galėjau, ir taip kaip man atrodė geriausia.. 4u.gif bet jei jį man reiktų atiduot rytoj.. nu negalėčiau taip galvot.. doh.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

na ka mano darbas jau parasytas, beliko dar viska sutikrinti ir pirmadieni jau vesiu, antradieni katedrinis, ziuresim ka cia sakys ax.gif
Atsakyti