Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis manikiūras

Mano planuose arba raudoni geliniai nagai (vestuvių spalva raudona ir visi atspalviai) arba visiškai paprastas gelinis prancūziškas lakavimas smile.gif
Atsakyti
mano smile.gif
http://www.part.lt/i...522b71a6301.jpg

paprastas prancuziskas gelinis priauginimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bucke001 @ 2013 10 30, 00:43)
mano smile.gif
http://www.part.lt/i...522b71a6301.jpg

paprastas prancuziskas gelinis priauginimas smile.gif

paprasta ir gražu!
Atsakyti
manau prancuziskas, minimalus, be jokiu vikruntasu smile.gif
Atsakyti
Man vestuvems grazu paprastas prancuziskas manikiuras wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kašmyras @ 2013 10 21, 19:12)
Mano planuose arba raudoni geliniai nagai (vestuvių spalva raudona ir visi atspalviai) arba visiškai paprastas gelinis prancūziškas lakavimas  smile.gif


O tokios pacios spalvos 4u.gif as tik su raudona spalva galvoju, arba vien raudoni, arba tik prancuziskas raudonas, nes viskas vestuvese bus tik raudona-balta smile.gif ir zinoma geliniai smile.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 29 sausio 2014 - 11:23
Šitie simpatiški wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnioshka: 29 sausio 2014 - 13:55
agnioshka,man antrieji labai simpatiski ir pagal spalvas vestuviu tiktu ax.gif
matau visos darote priauginima arba ilgalaiki lakavima, o nejau nieks paprastai nebelakuoja? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2014 01 29, 16:22)
agnioshka,man antrieji labai simpatiski ir pagal spalvas vestuviu tiktu  ax.gif
matau visos darote priauginima arba ilgalaiki lakavima, o nejau nieks paprastai nebelakuoja?  ax.gif


Man ir tie patinka, tokie subtilūs, elegantiški, neperkrauti.. smile.gif aš tai neauginsiu, nes nemėgstu, bet darysiu ilgalaikį ir vien tik todėl, kad nepasilikčiau paskutinei dienai dar ir manikiūro (ilgalaikį laisvai galima pora dienų prieš pasidaryti) ir dar po vestuvių medučiui kokioj kelionėj liktų gražūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agnioshka @ 2014 01 29, 17:04)
Man ir tie patinka, tokie subtilūs, elegantiški, neperkrauti.. smile.gif aš tai neauginsiu, nes nemėgstu, bet darysiu ilgalaikį ir vien tik todėl, kad nepasilikčiau paskutinei dienai dar ir manikiūro (ilgalaikį laisvai galima pora dienų prieš pasidaryti) ir dar po vestuvių medučiui kokioj kelionėj liktų gražūs  wub.gif


aš jau dabar pradėjau ilgalaikį darytis, noriu,kad truputį paaugtų nagai,nes nuotraukose gražiau man atrodo truputį ilgesnį nagai smile.gif
Atsakyti
Sveiki, uzsiregistarvau cia visai nesenai, bet jau gan ilga laika skaitineju jusu temas.Noreciau taip pat pasidalinti Vestuvino nagu dizaino idejomis smile.gif. Tik gal galite man padeti, pasakykite kaip ikelti cia foto? Aciu is anksto smile.gif
Atsakyti