Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis manikiūras

QUOTE(Hedra:) @ 2013 07 02, 17:04)
Aš pedikiūrą darysiuos pati....planuoju daryti prancūzišką ir papuošti akutėmis....ant viršaus dėsiu stiklą, kad laikytų 2-3 savaitės, po vestuvių galėsiu dar ilgai nesirūpinti kojų nagais.... wub.gif


As rankytems noriu kazko mandresnio, o kojas tai paprastai prancuzisku ilgalaikiu darysiu.
Devesiu pedkelnes vetuviu diena, o po ju iskart i meduti, tai netrugdys nei spalva nei kazkokie spec pagrazinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 07 02, 18:04)
Aš pedikiūrą darysiuos pati....planuoju daryti prancūzišką ir papuošti akutėmis....ant viršaus dėsiu stiklą, kad laikytų 2-3 savaitės, po vestuvių galėsiu dar ilgai nesirūpinti kojų nagais.... wub.gif


Pabusiu cekava. biggrin.gif O kas per stiklas? Cia gelinis lakavimas taip vadinamas? g.gif

Pati planuoju darytis tiek koju, tiek ranku nagams manikiura su geliniu lakavimu ir buti atsiputusi ir nenerimauti be reikalo, ar nesusigadino koks nagas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(preta @ 2013 07 02, 23:28)
Pabusiu cekava.  biggrin.gif  O kas per stiklas? Cia gelinis lakavimas taip vadinamas?  g.gif

Pati planuoju darytis tiek koju, tiek ranku nagams manikiura su geliniu lakavimu ir buti atsiputusi ir nenerimauti be reikalo, ar nesusigadino koks nagas. ax.gif

Stiklas kitaip vadinasi top coat, čia taip liaudiškai stiklu vadina, jis kaip permatomas nagų lakas....užtepti ji ant pabaikto daryti manikiūro, ant nulakuotu nagų ir kisi keliom min į lempą...rezultatas laiko 2-3 savaites, panašiai kaip galinis lakavimas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 07 02, 22:36)
Stiklas kitaip vadinasi top coat, čia taip liaudiškai stiklu vadina, jis kaip permatomas nagų lakas....užtepti ji ant pabaikto daryti manikiūro, ant nulakuotu nagų ir kisi keliom min į lempą...rezultatas laiko 2-3 savaites, panašiai kaip galinis lakavimas rolleyes.gif


Mat kaip. Nes top coat'a be lempu zinau, gelini irgi, o su situo dar neteko susidurti. Aciu uz paaiskinima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(preta @ 2013 07 02, 23:59)
Mat kaip. Nes top coat'a be lempu zinau, gelini irgi, o su situo dar neteko susidurti. Aciu uz paaiskinima  4u.gif

Žiauriai geras dalykas, ypač pedikiurui vasarai. thumbup.gif
Atsakyti
o aš šiandien pasidariau jau ilgalaikį manikiūrą, pedikiūrą pas Onutę Žaliakalnyje. Likau labai patenkinta smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lilijyte @ 2013 07 04, 17:24)
o aš šiandien pasidariau jau ilgalaikį manikiūrą, pedikiūrą pas Onutę Žaliakalnyje. Likau labai patenkinta smile.gif  rolleyes.gif

parodyk foto, idomu pamatyti rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 07 04, 18:46)
parodyk foto, idomu pamatyti rolleyes.gif  rolleyes.gif


norėjau kuklaus ir subtilaus smile.gif tai rankoms toks, o kojoms prancūziškas be jokių dekoracijų
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilijyte: 04 liepos 2013 - 19:03
QUOTE(Hedra:) @ 2013 07 02, 19:04)
Aš pedikiūrą darysiuos pati....planuoju daryti prancūzišką ir papuošti akutėmis....ant viršaus dėsiu stiklą, kad laikytų 2-3 savaitės, po vestuvių galėsiu dar ilgai nesirūpinti kojų nagais.... wub.gif

atsiprašau,o kaip reikia tą stiklą užsidėti?
Atsakyti
QUOTE(lilijyte @ 2013 07 04, 20:02)
norėjau kuklaus ir subtilaus smile.gif tai rankoms toks, o kojoms prancūziškas be jokių dekoracijų
user posted image


cia kaip suprantu ant jusu naturaliu nagu daryta....na tikrai labai paprasta ir subtilu..man tai grazu wub.gif
QUOTE(Laola @ 2013 07 04, 21:54)
atsiprašau,o kaip reikia tą stiklą užsidėti?

reikia lempa specialia tureti, uzsilakuoji ta stikla ikisi 2min i lempa ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
As ir planuoju darytis klasikini prancuza ir prisiauginti gelinius nagucius (nes mano pacios lb ploni ir silpni nagai). Pedikiura derinsiu prie ranku prancuzo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2013 05 23, 16:43)
Man asmeniškai gražiausia paprastas prancūziškas manikiūras, be jokių paturbinimų. Jau tos visos gėlytės, drugeliai doh.gif Vee biggrin.gif

drinks_cheers.gif nu nėr gražiau už paprasta naturalų, o tie dirbtiniai ir su gėlėmis baisuuu, neskoninga mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(barda @ 2012 11 07, 21:59)
Rodau savo manikiūrą, kuris tikrai buvo kuklus, iš mano natūralių nagų, buvo patogu ir man gražu smile.gif user posted image

va tikrai super wub.gif
Atsakyti