Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis manikiūras

user posted image

user posted image

Atsakyti
O as ir manikiura ir pedikiura dariausi pati, foto jau matet biggrin.gif Ne tobulas, bet laiko nebebuvo niekur vaziuoti. Dariausi tuo metu, kai pas mane atvaziavus kirpeja gamino seveliura lotuliukas.gif
Atsakyti
o man jau padarė ką tik manikiūrininkė prancūzišką, dabar taip norisi žiedą matuotis lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos, na as savo vestuvems planuoju tokias dailes, aisku rinksiuosi, siuresiu ka patars manikiuriste kaip kad geriau atrodytu..
Atsakyti
QUOTE(liepuke777 @ 2010 11 06, 14:10)
sveikos, na as savo vestuvems planuoju tokias dailes, aisku rinksiuosi, siuresiu ka patars manikiuriste kaip kad geriau atrodytu..


dveji paskutiniai tai tokie visai nieko, bet pirmi tai nelb man jau..
Atsakyti
QUOTE(liepuke777 @ 2010 11 06, 13:10)
sveikos, na as savo vestuvems planuoju tokias dailes, aisku rinksiuosi, siuresiu ka patars manikiuriste kaip kad geriau atrodytu..

Pirmo varianto nykščio dekoras man būtų gražu tik ant vieno nago, pvz. bevardžio pirštuko, o visi kiti paprastučiai prancūziški smile.gif
Atsakyti
manikiuras turetu buti kuklus, na bent jau man toks patinka. graziai isgraviruoti nagiukai smile.gif aisku neryskia spalva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liepuke777 @ 2010 11 06, 11:10)
sveikos, na as savo vestuvems planuoju tokias dailes, aisku rinksiuosi, siuresiu ka patars manikiuriste kaip kad geriau atrodytu..

Jei jau ruosiates darytis puokste tokia nemaza ir gana perkrauta, tai tik jau nebedarykit nieko tokio kaip gelytes ant nagu blush2.gif Atrodys tikrai visas bendras vaizdas perkrautas ir neskoningas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liepuke777 @ 2010 11 06, 13:10)
sveikos, na as savo vestuvems planuoju tokias dailes, aisku rinksiuosi, siuresiu ka patars manikiuriste kaip kad geriau atrodytu..

2 itr 3 visai nieko 4u.gif linkstu prie prancuzisko manikiuro, be jokiu papildomu apkrovimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(krista-30 @ 2010 11 09, 06:55)
2 itr 3 visai nieko  4u.gif  linkstu prie prancuzisko manikiuro, be jokiu papildomu apkrovimu  ax.gif

O man antras siaubingas blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 11 09, 18:07)
O man antras siaubingas  blush2.gif  doh.gif



aha... man antras irgi nekoks... schmoll.gif jei butu vieno nagucio daile ir mazesnes tos gelytes... tai gal ir nieko... g.gif
o trecias butu dailiausias .. o ketvirtas tai visiskai paprastas nuostabus prancuziskas... jis siuo metu puikuojasi ir ant manuju naguciu.. 4u.gif
Atsakyti
liepuke777 3 ir 4 atrodo graziausiai.. man tos geles nesiziuri..

o as galvoju apie prancuziska manikiura ax.gif
Papildyta:
user posted image
Atsakyti