Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis manikiūras

As 2-3 dienas prieš darysiu.
Atsakyti

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(lilijyte @ 2013 05 04, 00:07)
Merginos, o kada jūs darysitės vestuvėms manikiūrą? tarkim šventė šeštadienį, tai iš vakaro? ar kaip?  rolleyes.gif

Dariaus 5dienį per pietus. Lakavo geliniu ilgalaikiu, dabar dar super atrodo smile.gif su paprastu manikiūru nerizikuočiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 05 07, 14:43)
Dariaus 5dienį per pietus. Lakavo geliniu ilgalaikiu, dabar dar super atrodo  smile.gif su paprastu manikiūru nerizikuočiau  smile.gif

as su paprastu irgi nerizikuociau ax.gif
Atsakyti
Aš ir žadu dieną prieš darytis gelinį lakavimą, vestuvių dieną bus ir taip reikalų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 05 07, 19:28)
Žinoma ta pačią dieną būtų neįmanoma viską suspeti drinks_cheers.gif

Aš jau irgi galvoju, kad gal tikrai ilgalaikį darytis... gi ir per medaus mėnesį mažiau vargo bus, nereiks persilakuot vis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(upsy_daisy @ 2013 05 07, 19:40)
Aš jau irgi galvoju, kad gal tikrai ilgalaikį darytis... gi ir per medaus mėnesį mažiau vargo bus, nereiks persilakuot vis  biggrin.gif

Su ilgalaikiu tikrai pats geriausias variantas bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif issitampe puslapis tai sekanty kartą pabandysiu įdėti pvz. O šiaip tikrai ilgalaikis lakavimas labai patogu ir saugu, bet jei naguciai visiškai trumpi tai nelabai ir prancūziškas gražiai atrodys, tokių atveju aš jau prisiauginciau gelinius tik taip pat labai trumpus, tiek kad užtektų gražiam prancuzui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 09 gegužės 2013 - 22:18
user posted image

https://fbcdn-sphoto...075947664_n.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 13 gegužės 2013 - 09:37
su manikiuru viskas aisku ir daug apkalbeta, o ka darysit su pedikiuru? prancuza ar vienspalvi koki nekrentanti i akis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(8588 @ 2013 05 12, 17:09)
su manikiuru viskas aisku ir daug apkalbeta, o ka darysit su pedikiuru? prancuza ar vienspalvi koki nekrentanti i akis? g.gif

Gal prancūzišką....bet istikro kai nuspresiu ka rankų nagams tada žinosiu ka kojų nagams darysiu, derinsiu tarpusavyje...
Atsakyti


user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
user posted image


Papildyta:
user posted image

user posted image


Papildyta:
user posted image

user posted image


Papildyta:
user posted image

Atsakyti