Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis manikiūras

QUOTE(Ocean Sun @ 2013 04 03, 06:25)
pati dailė nebloga,gal tik taškiukų nereikia ir šiek tiek per ilgi g.gif bet gražu

user posted image

man asmeniskai tai schmoll.gif , pirma perilgi ir grubus nagai, antra -perdaug piesiniu
Atsakyti
Labai nekaip nagai atrodo.. Tokie per ilgi, gruboki, o jau dailė.. Ką galėjo, tą uždėjo, ir taškiukai ir lapeliai (kaip vynuogių lapai) ir gėlytės kažkokios pūkuotos ir vidury gėlyčių dar akmenukai biggrin.gif o jei dar į visumą pažvelgsim nėriniai, visa kita. Tiek visko daug, kad nebeaišku kokioj vietoj dar kokį blizgutį užkabint, kad dar daugiau žibėtų biggrin.gif
Jei suknelė kuklesnė, arba be daug mažų paskirų detalių, ir dėti tik dalį piešto ornamento ir tik ant kelių nagų tai dar dar..
Bet čia tik mano nuomonė... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2013 04 03, 11:45)
man asmeniskai tai  schmoll.gif , pirma perilgi ir grubus nagai, antra -perdaug piesiniu

Man asmeniskai schmoll.gif ... per daug visko, be to per ilgi yra. Vestuvinis manikiuras man atrodo, turetu buti siek tiek kuklesnis.
Atsakyti
QUOTE(~Emilija~ @ 2013 04 05, 12:31)
Man asmeniskai  schmoll.gif ... per daug visko, be to per ilgi yra. Vestuvinis manikiuras man atrodo, turetu buti siek tiek kuklesnis.

Man tai normalus tie nagai, tik forma nelabai.
Atsakyti
....galima įsivaizduoti kaip visa kita teatrodo! doh.gif

Nuimt ir pradet iš naujo. ax.gif
Atsakyti
Keliam tema i virsu bigsmile.gif

Cia man padare kasdienai, bet manau pilnai galima pritaikyti ir nuotakai wub.gif Cia ilgalaikis lakavimas, mano trumpuciai ir silpni naturalus nagai thumbup.gif

user posted image


Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2013 04 30, 08:45)
Keliam tema i virsu  bigsmile.gif

Cia man padare kasdienai, bet manau pilnai galima pritaikyti ir nuotakai  wub.gif  Cia ilgalaikis lakavimas, mano trumpuciai ir silpni naturalus nagai  thumbup.gif

user posted image

butent tokiu ir as noriu per savo vestuves!!! thumbup.gif thumbup.gif Noriu kad zibetu ziedas o ne geles ant nagu ta diena! smile.gif o ir siaip nesu megeja nagu dailes irdideliu grubiu nagu..

Papasakokit kaip tas ilgalaikis lakavimas vyksta, kiek laiko nenusilupa/nenuauga ar kas ten su juo turi vykti paskui ? blush2.gif Mano taip pat trumpi silpni nagai, jei jie pas mane vos ne iki "mesyciu" nukirpti, tai gali toki padaryti ar vis tiek turi but kiek ilgesni? ax.gif Sorry uz tiek kvailu klausimu, bet nieko apie tai neismanau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2013 04 30, 08:45)
Keliam tema i virsu  bigsmile.gif

Cia man padare kasdienai, bet manau pilnai galima pritaikyti ir nuotakai  wub.gif  Cia ilgalaikis lakavimas, mano trumpuciai ir silpni naturalus nagai  thumbup.gif


o kur jūs darėtės? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2013 04 30, 11:25)
butent tokiu ir as noriu per savo vestuves!!!  thumbup.gif  thumbup.gif  Noriu kad zibetu ziedas o ne geles ant nagu ta diena! smile.gif o ir siaip nesu megeja nagu dailes irdideliu grubiu nagu..

Papasakokit kaip tas ilgalaikis lakavimas vyksta, kiek laiko nenusilupa/nenuauga ar kas ten su juo turi vykti paskui ?  blush2.gif  Mano taip pat trumpi silpni nagai, jei jie pas mane vos ne iki "mesyciu" nukirpti, tai gali toki padaryti ar vis tiek turi but kiek ilgesni?  ax.gif  Sorry uz tiek kvailu klausimu, bet nieko apie tai neismanau  biggrin.gif


Na as pries tai sustiprinau nagus su microcell priemone tai ir paaugo pas mane jie(deja ilgesniu negaliu tureti) , o ilgalaikis lakas apsaugo, kad nenuzustu, nes jie tvirtesni su juo buna.
Tiksliai kaip dare nepamenu, bet tepamas kaip lakas ir tik lempoje dziovinamas jis....
Papildyta:
QUOTE(lilijyte @ 2013 04 30, 17:29)
o kur jūs darėtės?  smile.gif


Atsakiau i az
Atsakyti
Merginos, o kada jūs darysitės vestuvėms manikiūrą? tarkim šventė šeštadienį, tai iš vakaro? ar kaip? rolleyes.gif
_______________________________
Šie man labai wub.gif kuklu, bet labai estetiška thumbup.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilijyte: 03 gegužės 2013 - 23:10
QUOTE(lilijyte @ 2013 05 04, 00:07)
Merginos, o kada jūs darysitės vestuvėms manikiūrą? tarkim šventė šeštadienį, tai iš vakaro? ar kaip?  rolleyes.gif

as ruosiuosi ilgalaiki darytis, kuris man laiko savaite, tai darysiu viena diena pries smile.gif
Atsakyti
man patiko tas nude,tik aišku be to metalinio ir prancūziški thumbup.gif gražu,paprasta,romantiška, be jokių išsišokimų thumbup.gif o tie kapliai viršuj,tai tik į daržą su tokiais doh.gif baisu baisu schmoll.gif
Aš galvoju irgi ilgalaikį darytis, nes dvi savaites būsim išvažiavę,tai tikiuosi atlaikys g.gif
Atsakyti