Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis manikiūras

Sveikos panelės smile.gif
atėjau ir aš pasižiūrinėti, paieškoti gal kokių įdėjų dėl vestuvinio manikiūro kils smile.gif Kaip sakoma jog dėl grožio nesiginčijama taigi kiekvienai nuotakai skirtingi manikiūrai ir yra gražūs biggrin.gif Asmeniškai aš visada vaikštau su natūraliais, ilgais nagais kurie dažnai būna nulakuoti vienspalviu laku todėl vestuvėm man vienspalviai ryškus nagai primena šiek tiek kasdienybę dėl to jog jau esu prie jų įpratusi. Bet kaip sakoma niekada nesakyk niekada nes dar neaišku ką teks išsirinkti biggrin.gif
Seniau galvojau jog darysiuos prancūzišką manikiūra bet kuo toliau tuo labiau jis man nepatinka... Todėl pradėjau mąsyti tiesiog apie natūalios spalvos nagų laką smile.gif Nors vėl gi viskas matyt paaiškės labiau tada kai bus aišku kokios spalvos bus bateliai, puokštė ir t.t.. tada gal ir lengviau bus pasirinkti tinkama nagų lako spalvą rolleyes.gif
Atsakyti
uzejau pasiziureti, mastau apie violetini manikiura (priderintas prie batu, ar dirzelio, puokstes). kaip jums? ar kuri nors lakavosi yskiu laku? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrute1986 @ 2013 03 05, 16:16)
uzejau pasiziureti, mastau apie violetini manikiura (priderintas prie batu, ar dirzelio, puokstes). kaip jums? ar kuri nors lakavosi yskiu laku? ax.gif


as asmeniskai ryskiu nesilakuociau, man graziausia prancuziskas bigsmile.gif violetinio neteko matyti dar derinio, taciau priderinta raudona maciau gyvai ir tikrai labai graziai ziurejosi, jei tau paciai tas varijantas priimtinas tai pirmyn, negalvok apie tai ka kiti pasakys, nes pati sau turi but graziausia mirksiukas.gif


o kalbant apie vestuvini manikiura tai kuo daugiau ieskau tuo labiau linkstu prie ilgu nagu, na normaliu (naturaliai atridanciu), o ne arkliniu kaip buna, geriau jau trumpucius prisiauginti negu buti su visikai trumpais naturaliais, nu nors tu ka man nesiziuri tie trumpi nagai vestuvinese nuotraukose, juk kiekvienas ziuri i rankas ta diena, jau nekalbant apie visam gyvenimui pasiliekancias nuotraukas...
Atsakyti
QUOTE(8588 @ 2013 03 06, 12:59)
as asmeniskai ryskiu nesilakuociau, man graziausia prancuziskas bigsmile.gif  violetinio neteko matyti dar derinio, taciau priderinta raudona maciau gyvai ir tikrai labai graziai ziurejosi, jei tau paciai tas varijantas priimtinas tai pirmyn, negalvok apie tai ka kiti pasakys, nes pati sau turi but graziausia mirksiukas.gif
o kalbant apie vestuvini manikiura tai kuo daugiau ieskau tuo labiau linkstu prie ilgu nagu, na normaliu (naturaliai atridanciu), o ne arkliniu kaip buna, geriau jau trumpucius prisiauginti negu buti su visikai trumpais naturaliais, nu nors tu ka man nesiziuri tie trumpi nagai vestuvinese nuotraukose, juk kiekvienas ziuri i rankas ta diena, jau nekalbant apie visam gyvenimui pasiliekancias nuotraukas...

man tai irgi labiau patinka ilgi arba naturalaus ilgio, bet ne visiskai trumpi, kad atrodytu katik nukarpyti....
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 03 06, 14:23)
atrodytu katik nukarpyti....

butent drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nominds - jei pasirinksit natūralios spalvos laka - tikrai neapsigausit! Dar galima turėt prancuziska šiek tiek švelnesnio tono, man tokie ypač patinka 4u.gif

Juk kai pagalvoji tiek daug visko 'įeina' į vestuvinį grožio paketą - kartais net buna padauginama - plaukai prisukti israngyti, suknele karoliukais nuseta, dar kazkas ant kaklo dar auskarai, kitos ir su makiazu padaugina o dar nagai, o jei dar jie su daile - visiška beskonybe.
Svarbiausia sutvarkyti nagai, kuo naturalesni. 4u.gif
Atsakyti
O ką merginos galvojate apie tamsų manikiūrą? man šiaip asmeniškai tamsūs nagai visada gražiau atrodo.. smile.gif įkelsiu kelis variantus, kurie patiko, spalvas žinoma galima koreguoti, taip pat ir blizgučių kiekį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikiss @ 2013 03 29, 13:43)
O ką merginos galvojate apie tamsų manikiūrą? man šiaip asmeniškai tamsūs nagai visada gražiau atrodo.. smile.gif įkelsiu kelis variantus, kurie patiko, spalvas žinoma galima koreguoti, taip pat ir blizgučių kiekį biggrin.gif


Man pirmas variantas graziai, subtiliai ir kazkas naujo atrodo smile.gif Imciau sita varianta
Atsakyti
QUOTE(8588 @ 2013 03 06, 11:59)
as asmeniskai ryskiu nesilakuociau, man graziausia prancuziskas bigsmile.gif  violetinio neteko matyti dar derinio, taciau priderinta raudona maciau gyvai ir tikrai labai graziai ziurejosi, jei tau paciai tas varijantas priimtinas tai pirmyn, negalvok apie tai ka kiti pasakys, nes pati sau turi but graziausia mirksiukas.gif


Aš ir esu mačiusi raudonąmanikiūrą, buvo labai gerai priderintas prie viso įvaizdžio, tiko. Jei violetinis jums tikrai tinka/patinka ir norite, tai kodėl gi ne.

Tik asmeniškai aš stengiuosi atrodyti tą dieną taip, kad ir vėliau būtų nejuokinga pažiūrėti į nuotraukas smile.gif Juk pati bent kartą esat mačiusi nuotraukų su kadaise buvusių madingų, o dabar tikru nesusipratimu atrodančių suknelių, su šukuosenomis kai sulipinti kirpčiukai nuo lako, ar tie prieš 20metų buvę ekstra madingi kuodeliai biggrin.gif arba ta pagarbiniuota sruoga ties ausim - makaronai, o dar jei pridėsim ryškiai mėlynų šešėlių makiažą, oranžinį lūpdažį (ir buvo super gražu bei madinga) ir kokį tai nagų laką..
Tiesiog manau, kad bendras įvaizdis (tame tarpe ir manikiūras) turi būti tarsi nepavaldūs laikui, kad būtų negėda ar nejuokinga pažiūrėti į nuotraukas ir po keliasdešimt metų.
Papildyta:
QUOTE(lotta23 @ 2013 03 08, 00:42)
Juk kai pagalvoji tiek daug visko 'įeina' į vestuvinį grožio paketą - kartais net buna padauginama - plaukai prisukti israngyti, suknele karoliukais nuseta, dar kazkas ant kaklo dar auskarai, kitos ir su makiazu padaugina o dar nagai, o jei dar jie su daile - visiška beskonybe.
Svarbiausia sutvarkyti nagai, kuo naturalesni.  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tendre, pilnai sutinku dėl to kad svarbiausia pasirinkti tai kas ir po 20 ++ metų neatrodys 'kvailai' ir juokingai.
Čia viena iš tų didelių klaidų kuri vis dar darom ir daroma. mirksiukas.gif
Atsakyti
pati dailė nebloga,gal tik taškiukų nereikia ir šiek tiek per ilgi g.gif bet gražu

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ocean Sun @ 2013 04 03, 07:25)
pati dailė nebloga,gal tik taškiukų nereikia ir šiek tiek per ilgi g.gif bet gražu

user posted image


Grazu, bet ant visu nagu nedeciau. Simboliskai - ant vieno nago ir pakanka manau. Nes pats nagas ir taip yra apkrautas piesinukais.
Atsakyti