Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis manikiūras

QUOTE(popcornas @ 2012 11 07, 18:15)
Visi tragiski, as nepykit bet nepripazystu dirbtiniu nagu, visi kaip cia geriau ir KUKLIAU issireiskus... g.gif  keksiski ir vestuvems visai netinkami!

Jei taip labai sukritikavote, tai jei galite parodykite keletą pavyzdžių tinkamų vestuvėms ir ne "kekšiškų"? g.gif
Atsakyti
Na kodėl.. man pavyzdžiui irgi labai nepatinka priauginti nagai, vien todėl, kad matosi jog jie netikri ir fui.. bet tikrai nepaisant to ne visi yra kekšiški g.gif
Atsakyti
Rodau savo manikiūrą, kuris tikrai buvo kuklus, iš mano natūralių nagų, buvo patogu ir man gražu smile.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 07, 11:12)
tai pas tave bent buvo kazkas balto/raudono, o as bijau, kad pas mane ta raudona bus nei i tvora, nei i mieta  lotuliukas.gif

galit pvz batelius irgi raudonus issirinkt, ar puokste su raudonom gelem, i plaukus raudonu gelyciu isidet, na ta prasme norint tikrai galima dar kazka raudono pasirinkt ir nagai bus 'i tema' smile.gif

QUOTE(barda @ 2012 11 07, 18:59)
Rodau savo manikiūrą, kuris tikrai buvo kuklus, iš mano natūralių nagų, buvo patogu ir man gražu smile.gif

man labai grazu wub.gif mano irgi labai panasiai buvo- paprastas prancuziskas manikiuras ant mano pacios nagu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Apelsinuk, nereikia visko derinti. Net jei daugiau raudonu akcentu nebus. Man taip graziau ir idomiau. Galu gale gali pabandyti paderinti tiesiog ryskuma, atspavi, tarkim jei visos kitos spalvos ryskios: neonine, fuksijos, citrinine, tai ir raudonis gali buti aitrus, jei vyrauja tamsesnes spalvos - tai bordine, jei pastelines - gal sviesesne raudona, lyg tamsi/purvina rozine.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Steisi: 07 lapkričio 2012 - 22:28
QUOTE(Vikuttee @ 2012 11 07, 16:29)
Jei taip labai sukritikavote, tai jei galite parodykite keletą pavyzdžių tinkamų vestuvėms ir ne "kekšiškų"?  g.gif


As esu naturaliu graziai sutvarkytu naguciu megeja smile.gif
Nemegstu net naturaliu ilgu nagu, tiesiog man negrazu. Kai buvau mokyklinuke tai ir pati turejau priaugintus nagus, bet su laiku pamaciau kaip vis delto tragiskai jie atrodo. Vieninteliai priauginti nagai man grazu tai yra prancuziskas manikiuras. Pvz sitokie: http://masinis.lt/vi...e-vilniuje/639/

Asmeniskai man vestuvems grazu padarytas manikiuras, kuris nekrenta i akis. Kas liecia spalvas, man grazu tokios..
http://instagram.com/p/Q7owEOpA70/
http://www.flickr.co...57625519722521/
Nemegstu as tu tokiu mix & mash priaugintu naguciu iki begalybes ispiestu... Man grozis slypi paprastume. Galu gale juk tiek suknele puosni, plius papuosalai, sukuosena, makiazas, bateliai, kai viskas susideda i viena visuma, daznai nuotakos persistengia... O man asmeniskai nesinoretu atrodyti kaip kaledinei eglutei.

QUOTE(barda @ 2012 11 07, 17:59)


Va tokie ir man patinka. Matosi ispuoseleti grazus naguciai, ko dar gali reiketi? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 08 lapkričio 2012 - 17:19
[quote=-Astreja-,2012 11 07, 21:40]
galit pvz batelius irgi raudonus issirinkt, ar puokste su raudonom gelem, i plaukus raudonu gelyciu isidet, na ta prasme norint tikrai galima dar kazka raudono pasirinkt ir nagai bus 'i tema' smile.gif
[/quote]
Oi ne, tikrai ne. Neneigiu, tai yra grazu, bet ne mano stiliui ir nesinori man tiesiog tokiu dalyku blush2.gif

[quote=popcornas,2012 11 07, 23:37

Asmeniskai man vestuvems grazu padarytas manikiuras, kuris nekrenta i akis. Kas liecia spalvas, man grazu tokios..
[quote=barda,2012 11 07, 17:59][/quote]
pirmaja drasiai as irgi lakuociau, antroji man kie per rausva jau 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(barda @ 2012 11 07, 21:59)
Rodau savo manikiūrą, kuris tikrai buvo kuklus, iš mano natūralių nagų, buvo patogu ir man gražu smile.gif

labai dailu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(popcornas @ 2012 11 07, 18:15)
Visi tragiski, as nepykit bet nepripazystu dirbtiniu nagu, visi kaip cia geriau ir KUKLIAU issireiskus... g.gif  keksiski ir vestuvems visai netinkami!



bet ne visos gali didziuotis naturaliais graziais nagais.. kitoms ne nelaiko ir t.t. tad saikingai priauginti nagai, mano nuomone yra visai grazu.. zinoma, ne kazkokie kapliai ir smailus kaip nezinau kas.. bet jei kokybiskai padaryti ir neperkrauti, visai grazu smile.gif ir neatrodo taip baisiai, kaip jus cia issireiskete smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergina_ @ 2012 11 16, 11:43)
bet ne visos gali didziuotis naturaliais graziais nagais.. kitoms ne nelaiko ir t.t. tad saikingai priauginti nagai, mano nuomone yra visai grazu.. zinoma, ne kazkokie kapliai ir smailus kaip nezinau kas.. bet jei kokybiskai padaryti ir neperkrauti, visai grazu smile.gif ir neatrodo taip baisiai, kaip jus cia issireiskete smile.gif  mirksiukas.gif


Butent ir dar parasiau kad vieninteliai nagai kurie priauginti atrodo graziai ir idejau pavyzdi. Todel kad suprantu kad ne visos turi grazius naturalius nagus, bet turejau omenyje komentuodama tokius nagus kurie tikrai nera grazus, smailejantys, per ilgi nes atrodo labai vulgariai.
Atsakyti
QUOTE(barda @ 2012 11 07, 20:59)
Rodau savo manikiūrą, kuris tikrai buvo kuklus, iš mano natūralių nagų, buvo patogu ir man gražu smile.gif

Man ir tokie patys dailiausi 4u.gif
nemėgstu perkrautų visokiom gėlytėm, drugeliais ir pan. nagų schmoll.gif
Tada jau žiūri į nagus, nebe į žiedelį smile.gif
Atsakyti
man labai grazu tvarkingos moters rankos, nenukramtyti, nenusilupineje nagai....man nesvarbu jie priauginti ar naturalus, ilgi ar trumpi, svarbu, kad butu tvarkingi, taciau as asmeniskai esu priaugintu nagu garbintoja ir jau 8 metus juos nesioju.... biggrin.gif biggrin.gif buna ir gelyciu ir drugeliu ir prancuziskas ir vienspalvis visaip kaip tik sauna i galva smile.gif nezadu ju nusiimti vestuvems, nes tipo nuotakoms tokie netinka.... g.gif tada gal truputi ne i tema, bet noreciau paklausti, koks nuotakos apibrezimas?nes anksciau ji budavo visa baltute su rutu vainikeliu, o dabar su ekstravagantiskom suknelem, botais , spalvotais akcentais ir t.t. taip kad sakyti kad vienokie ar kitokie nagai nuotakai netinka butu nepagrista, nes nuotakos stereotipas jau senai sulauzytas ir pradeta tikrai ne nuo nagu smile.gif
Atsakyti