Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis manikiūras

QUOTE(rooosa2 @ 2012 09 15, 18:40)
Kadangi mano vestuves jau praejo wub.gif pasidalinu savo sukauptu ideju lobynu,gal kam nors pravers. ax.gif

user posted image



fear.gif blink.gif wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 10 21, 23:14)
user posted image
As galvoju apie tokius nagucius, kuklus, paprastas, bet mano manymu neprastas manikiuras. Nenoriu jokiu blizguciu. O smaili nagai man kazkas kraupaus, na bet del skonio nesigincijama  ax.gif


Jūs neklausiate nuomonės blush2.gif Jūs pateikiate varijanta kuris Jūms mielas..

Man kasdieniška, na nešventiška... Aš galiu bet kada toki turėti... blush2.gif



BET..... JŪMS GRAŽU ..PRAŠOM.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IZABELĖ.. @ 2012 11 04, 20:35)
Jūs neklausiate nuomonės blush2.gif  Jūs pateikiate varijanta kuris Jūms mielas..

Man kasdieniška, na nešventiška... Aš galiu bet kada toki turėti... blush2.gif
BET..... JŪMS GRAŽU ..PRAŠOM.. mirksiukas.gif


Nieko nenorejau izeisti, ir niekam asmeniskai netaikiau 4u.gif
Atsakyti
BAIKIT ŽINOMA ,KAD NE... mirksiukas.gif 4u.gif

VISKAS GERAI JUK TAI TIK NUOMONIU IŠSAKYMAS.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rooosa2 @ 2012 09 15, 19:06)

man tai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 10 21, 23:14)
user posted image
As galvoju apie tokius nagucius, kuklus, paprastas, bet mano manymu neprastas manikiuras. Nenoriu jokiu blizguciu. O smaili nagai man kazkas kraupaus, na bet del skonio nesigincijama  ax.gif

nieko per daug, labai gražu smile.gif
Atsakyti
O aš užsimaniau savo vestuvėms raudonų nagų lotuliukas.gif be piešinukų, be nieko, tiesiog raudonų.. lotuliukas.gif bet pagalvojau gal ir negerai, kai nebus daugiau jokių raudonų akcentų (pamergių suknelės tikrai nebus raudonos taip pat) ir vyras neleido lotuliukas.gif lotuliukas.gif o ką jūs manote? g.gif noriu, bet nedrįstu rolleyes.gif

o šiaip tai jokiu būdu nesidaryčiau prancūziško, man jis apskritai nėra labai gražus.. beto jis kasdieninis, su tokiu kas antra gatvėje vaikšto, tai kas čia per vestuvinis, kai nuotaka turi būti graži, pasipuošusi ir išskirtinė.. o kiek dar vestuvių teko matyti, kai ir nuotaka ir puse pamergių su prancūzišku lotuliukas.gif

jeigu labai išpeiksit raudonus ir vistik neišdrysiu ar pagalvosiu, kad ne į temą jie, tai lakuosiu tik pasteliškai. ir su daile ant kokio vieno nagiuko del akcento, ant visų jau per daug schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 06, 21:01)
O aš užsimaniau savo vestuvėms raudonų nagų  lotuliukas.gif  be piešinukų, be nieko, tiesiog raudonų..  lotuliukas.gif  bet pagalvojau gal ir negerai, kai nebus daugiau jokių raudonų akcentų (pamergių suknelės tikrai nebus raudonos taip pat) ir vyras neleido  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  o ką jūs manote?  g.gif  noriu, bet nedrįstu  rolleyes.gif

o šiaip tai jokiu būdu nesidaryčiau prancūziško, man jis apskritai nėra labai gražus.. beto jis kasdieninis, su tokiu kas antra gatvėje vaikšto, tai kas čia per vestuvinis, kai nuotaka turi būti graži, pasipuošusi ir išskirtinė.. o kiek dar vestuvių teko matyti, kai ir nuotaka ir puse pamergių su prancūzišku  lotuliukas.gif

jeigu labai išpeiksit raudonus ir vistik neišdrysiu ar pagalvosiu, kad ne į temą jie, tai lakuosiu tik pasteliškai. ir su daile ant kokio vieno nagiuko del akcento, ant visų jau per daug  schmoll.gif

Ir as norejau lakuostis skaisciai raudonai nagucius, nes vestuviu spalva buvo balta -raudona, bet paskutine minute persigalvojau ir buvo pastelines spalvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2012 11 07, 13:11)
Ir as norejau lakuostis skaisciai raudonai nagucius, nes vestuviu spalva buvo balta -raudona, bet paskutine minute persigalvojau ir buvo pastelines spalvos  smile.gif

tai pas tave bent buvo kazkas balto/raudono, o as bijau, kad pas mane ta raudona bus nei i tvora, nei i mieta lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš tai manau, kad vestuvinis manikiūras neturi būti per daug iššaukiantis. Manau, svarbiausia nieko neperkrauti ir žiūrėti, kad būtų graži visuma. smile.gif
Atsakyti
mano buvo stai toks
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2012 10 15, 09:06)



Visi tragiski, as nepykit bet nepripazystu dirbtiniu nagu, visi kaip cia geriau ir KUKLIAU issireiskus... g.gif keksiski ir vestuvems visai netinkami!
Atsakyti