Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis manikiūras

Mano nagučiai per vestuves buvo tokie user posted image
nieko ypatingo, bet man patiko 4u.gif
Atsakyti
http://www.part.lt/i...c1b98f1a611.jpg

as tai net apie toki galvoju, tik vietoj melynos oranzine thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2012 10 09, 20:19)
http://www.part.lt/i...c1b98f1a611.jpg

as tai net apie toki galvoju, tik vietoj melynos oranzine thumbup.gif

Visai gražus 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
O man negrazu schmoll.gif Nuotaka jau turetu buti ne paaugle,su piesinukais ant nagu,o suaugusi moteris,su supratimu,kas kur tinka,ir is ko jau vertetu isaugti. Nesupykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(festina lente @ 2012 10 11, 11:26)
O man negrazu  schmoll.gif  Nuotaka jau turetu buti ne paaugle,su piesinukais ant nagu,o suaugusi moteris,su supratimu,kas kur tinka,ir is ko jau vertetu isaugti. Nesupykit  4u.gif

neturiu del ko pykti, esu dvieju vaiku mama - manes tai nepasendino, taigi kodel tureciau atsisakyti savo skonio budama nuotaka? smile.gif
Atsakyti
Hedra sutinku. Po to buna pamerges sustresnes uz nuotaka. Prancuziskas jau nusibodes. Mano nafai buvo ryyyyskiai raudoni. Viski klausia kodel. O va todel...
Atsakyti
QUOTE(rivadera @ 2012 10 11, 12:21)
Hedra sutinku. Po to buna pamerges sustresnes uz nuotaka. Prancuziskas jau nusibodes. Mano nafai buvo ryyyyskiai raudoni. Viski klausia kodel. O va todel...


Ryskus vienspalviai nagai? As visada uz thumbup.gif
Bet tie piesinukai ivairiausiu spalvu,atrodo vaikiskai ir kvailai,ypac ant nuotakos nagu. Ir nesupykit,bet labai jau vaikiska,jei vis dar rungtyniaujate,kuri bus "sustresne" biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image


Papildyta:
user posted image

user posted image



user posted image

Nagai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 12 spalio 2012 - 07:18
QUOTE(rivadera @ 2012 10 11, 12:21)
Hedra sutinku. Po to buna pamerges sustresnes uz nuotaka. Prancuziskas jau nusibodes. Mano nafai buvo ryyyyskiai raudoni. Viski klausia kodel. O va todel...

drinks_cheers.gif man irgi prancuziskas tai tikra tragedija vestuvems...man siai dienai norisi su piesiniais gal pries vestuves uzsimanysiu ryskiai vienspalviai, bet tikrai ne prancuzisko pastelinem spalvom....jug kiekvienam savo blush2.gif
Atsakyti
Aš tai save per vestuves tik su pasteliniu manikiūru įsivaizduoju. Rykute, pirmi kairėj wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AfricanSun @ 2012 10 12, 23:43)
Aš tai save per vestuves tik su pasteliniu manikiūru įsivaizduoju. Rykute, pirmi kairėj  wub.gif

tai didziausias procentas ir yra jaunuju su pasteliniu arba prancuzisku...turbut kitaip ir nebus....as pati manikiuriste, priaugineju nagus namuose, tai kai manes kliente papraso prancuzisko, as atkalbu biggrin.gif biggrin.gif ne vestuvem cia , o seip biggrin.gif man prancuziska manikiura nuvalkiojo priklijuojami pardavinejami nagai doh.gif kas prisilipdo, tai visi su prancuzisku, o as kadangi priklijuotus is tolo pastebiu, tai man todel ir nebepatinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(festina lente @ 2012 10 11, 11:39)
Ryskus vienspalviai nagai? As visada uz  thumbup.gif 
Bet tie piesinukai ivairiausiu spalvu,atrodo vaikiskai ir kvailai,ypac ant nuotakos nagu. Ir nesupykit,bet labai jau vaikiska,jei vis dar rungtyniaujate,kuri bus "sustresne"  biggrin.gif

na kaip čia pasakius, nuotaka turi būt gražiausia per savo šventę. Čia ne rungtyniavimas taisyklė
Papildyta:
QUOTE(Hedra:) @ 2012 10 13, 10:37)
tai didziausias procentas ir yra jaunuju su pasteliniu arba prancuzisku...turbut kitaip ir nebus....as pati manikiuriste, priaugineju nagus namuose, tai kai manes kliente papraso prancuzisko, as atkalbu biggrin.gif  biggrin.gif  ne vestuvem cia , o seip biggrin.gif  man prancuziska manikiura nuvalkiojo priklijuojami pardavinejami nagai doh.gif  kas prisilipdo, tai visi su prancuzisku, o as kadangi priklijuotus is tolo pastebiu, tai man todel ir nebepatinka smile.gif

priklijuotus ir aš iš tolo pastebiu. Ir man apskritai jie nepatinka. aš netūralius labai ilgus turėdavau. Dabar lelius tai subraižyt nenoriu
Atsakyti