Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis manikiūras

user posted image

Atsakyti
Labai gražus šis baltas manikiūras wub.gif O aš galvoju, kokį galima pasidaryti trumpiems nagams...mano neauga nors tu ką.
Atsakyti
QUOTE(AfricanSun @ 2012 08 14, 21:05)
Labai gražus šis baltas manikiūras  wub.gif O aš galvoju, kokį galima pasidaryti trumpiems nagams...mano neauga nors tu ką.

Aš jau irgi praradau viltį užsiauginti, vis nulaužiu, todėl nusprendžiau priauginti trumpus, plonus nagučius ir daryti prancūzišką manikiūrą su subtilia daile smile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2012 08 15, 12:37)
Aš jau irgi praradau viltį užsiauginti, vis nulaužiu, todėl nusprendžiau priauginti trumpus, plonus nagučius ir daryti prancūzišką manikiūrą su subtilia daile  smile.gif

O tas priauginimas gali būti vienkartinis? Nenoriu paskui vis vaikščioti ir leisti pinigus korekcijoms.
Atsakyti
QUOTE(AfricanSun @ 2012 08 15, 18:45)
O tas priauginimas gali būti vienkartinis? Nenoriu paskui vis vaikščioti ir leisti pinigus korekcijoms.

Šiaip ne vienkartinis, bet manau, jei norėsit, tai po vestuvių nusiimsit, arba galit išbandyti trumpalaikį priauginimą, kažką apie tai esu girdėjusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2012 08 15, 19:21)
Šiaip ne vienkartinis, bet manau, jei norėsit, tai po vestuvių nusiimsit, arba galit išbandyti trumpalaikį priauginimą, kažką apie tai esu girdėjusi g.gif

Reikės pasidomėti, nes būtų visai nieko turėti ilgesnius nagučius vestuvių dieną blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AfricanSun @ 2012 08 15, 19:33)
Reikės pasidomėti, nes būtų visai nieko turėti ilgesnius nagučius vestuvių dieną  blush2.gif


Rekomenduoju natūralius nagus pasidengti geliu ir iki vestuvių jie užaugs tokio ilgio kokio jūs norite. Kol augs reiks eiti į korekcijas (papildymus), bet po visko, tiesiog nuims gelį ir vėl natūralus nagai thumbup.gif Pati taip dariau, nes kaip tyčia savi neaugo, o prisiauginti nenorėjau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Candyfloss @ 2012 08 17, 10:15)
Rekomenduoju natūralius nagus pasidengti geliu ir iki vestuvių jie užaugs tokio ilgio kokio jūs norite. Kol augs reiks eiti į korekcijas (papildymus), bet po visko, tiesiog nuims gelį ir vėl natūralus nagai  thumbup.gif Pati taip dariau, nes kaip tyčia savi neaugo, o prisiauginti nenorėjau  schmoll.gif


As irgi taip dariau eidama pas drauge i vestuves. Taip ruosiusi daryti ir savo vestuvems. Mano naguciai ziauriai ploni, lankstus, minkstuciai, todel ilgu beveik niekad neturiu. Likus 3-2 savaitems iki vestuviu ant labai trumpu naguciu desiu geli, kad paaugtu iki vestuviu.
Atsakyti
Gal žinote kas Joniškyje arba Šiauliuose gerai daro prancūzišką manikiūrą su geliniu laku?
Atsakyti
As labai noreciau auksiniu naguciu..
Atsakyti
O mano nagai bus ryskus,dar nzn kokia butent spalva. Pati is vakaro susitvarkysiu nagus,nusilakuosiu ir bus grazu. Nzn ar man nesiseka su manikiurininkem,bet kiek bandziau ivairiose vietose,visad gryzus nusivalau ir persilakuoju pati. Nepatinka man jokie piesiniai,blizguciai,gelytes... Matysiu,kokio ilgio turesiu tuo metu nagus,jei ilgi,tai sviesesni bus,jei trumpesni,tada ryskesni.
Atsakyti
QUOTE(festina lente @ 2012 08 27, 12:20)
O mano nagai bus ryskus,dar nzn kokia butent spalva. Pati is vakaro susitvarkysiu nagus,nusilakuosiu ir bus grazu. Nzn ar man nesiseka su manikiurininkem,bet kiek bandziau ivairiose vietose,visad gryzus nusivalau ir persilakuoju pati. Nepatinka man jokie piesiniai,blizguciai,gelytes... Matysiu,kokio ilgio turesiu tuo metu nagus,jei ilgi,tai sviesesni bus,jei trumpesni,tada ryskesni.

Visiškai pritariu. Manau, kad nėra nagai pats svarbiausias dalykas tą dieną. Man, pavyzdžiui, labai nepatinka tos nuotraukos, kur tik rankas jaunųjų fotografuoja, tokio kadro ir nedarėm, taigi nagai tikrai lieka antraeilis dalykas, tik šiaip akcento dalis smile.gif
Svarbiausia, kad pati gerai jaustumėtės su tokiu manikiūru:)
Atsakyti